Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W porownaniu do klubowki to ilosci sa malenkie 8) Na klubowce w Czechach w sobote bylo 36 kingow i 240 cavalierow. Moj king Fellis - JCAC na tej wystawie. Najbardziej mi sie niepodobalo to ze na ringu po wystawianiu i otrzymaniu CAC dla kingow (kolo 11.30) , wybor Zw. Klubu i BOB w kingach dopiero w finalach okolo 18. Ponad 6 godzin czekania. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Do tej pory nie dostalam listu z Wegier.Powiedzcie o ktorej zaczyna sie sedziowanie?[/quote]

Dorotko jeśli masz potwierdzone zgłoszenia telefonicznie, albo inaczej możesz spokojnie jechać.Im się czasem zdarza tak właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Masz [b] Doroto[/b] podpisany ten e-mail od MEOE??Jeśli tak ,to go wydrukuj i użyj w razie czego jako potwierdzenia.Jeśli masz jednak obawy co do jazdy " w ciemno"- proponuję zadzwonić i dowiedzieć się już bezpośrednio.Może [b]Asiaczek[/b] ma rację pisząc ,że Twoja znajoma mogła wycofać jednego psa w ostatniej chwili -przecież różne rzeczy się zdarzają .Nie martw się na zapas .Wszystko będzie dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Taka byla odpowiedz
Dear Madam,

These dogs are registered:
King Charles Spaniel
FELLIS Z CEREKVICKE STRANE
VIDOR KING DE LA BACSKA

According to the list only 3-3 dogs are registered for both days.

We have already sent out the confirmations, so you should have received them.

Best regards,

MEOE

-------Original Message-------

From: DOROTA ŁĘDZEWICZ
Date: 10/25/05 19:40:19
To: MEOE Hungarian Kennel Club
Subject: Re: Tata 29.10.2005

hello
My friends from Poland got information about registration in Tata, but I haven't it.
My friend Erika Molnar - breeder from Hungary tell me that

"Hello Dorota,
I also take 2 kings, but I'll go on Sunday. Which day will you go?
I've heard, that both of days will be 3-3 kings.
Best regards. Erika"


king charles spaniels: 2 mine + 2 Erika = 4 kings

something is wrong.
I send registration to 2x CACIB: 2 king charles spaniels
can you check are my dogs registered to both shows in Tata?


King Charles Spaniel
FELLIS Z CEREKVICKE STRANE
VIDOR KING DE LA BACSKA

best regards
Dorota Ledzewicz

Jak dla mnie to odpowiedz jest twierdzaca. Ale bede ze soba miala wydrukowane maile od nich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']A ja od dwoch tygodni probuje sie dowiedziec o ktorej godzinie sedziowane sa collie smooth i od dwoch tygodni jestem przez nich ignorowana :cry:[/quote]
No cóż ,czasem tak bywa .Ja teraz też wysałam e-mail , o którego napisanie zostałam poproszona i również czekam na odpowiedz.Poprzednie odpowiedzi przychodziły w ciągu zaledwie jednego dnia ,teraz mineło ponad cztery .I nic .Cisza :(

Link to comment
Share on other sites

A nam jest bardzo smutno :cry: :cry: , bo nie możemy pojechać- Bafiśka na psa wystawowego za nic nie wygląda po ostatnich sensacjach z sierścia(uczulenie po pyłku takiego chwasta z Paninej uprawy :oops: poszedł w świat)) i wygłupiać sie nie będziemy :cry:

Będę więc o Was wszystkich myśleć i trzymac kciuki. Baaaaaardzo mi żal,że nie pojadę.

[b]Króliczku[/b] masz rezerwację na swojej skrzynce.Jakby coś nie doszło to szybko alarmuj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Wszystko doszło :D Dziękuję .
Tak mi smutno ,że nie jedziesz :( Myślałam ,że Bafiśka na dobre obrośnie a pamiatka po uczuleniu będzie zastąpiona pięknym pucharem.
Może będziemy miały okazję spotkać się w Trencinie ,wtedy postawię obiecanego drinka :D[/quote]

Muszę jakoś przeżyć ten wolny czas inaczej, a miał być od jutra urlop :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: w ciepłych krajach :wink:

Link to comment
Share on other sites

No więc tak:
-[b] jazda ma być szybka, ale ostrożna (bez ułańskich szarż!),
- pogoda cudowna,
- ringi takie, jak chcecie,
- konkurencja bez kondycji,
- sędziowie kompetentni,
- dużo pucharów i sznureczków,
- aparaty cyfrowe sprawne
- hotel piekny, w zieleni i gościnny.[/b]I tak jak zawsze - mocno trzymamy kciuki!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...