Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak już wcześniej pisałem jedziemy busem z Warszawy przez granicę w Cieszynie, ktoś zrezygnował i teraz mamy jeszcze miejsce nawet na trzy osoby z nieduzymi psami lub np dwie osoby z psami większymi, jesli ktoś chciałby się z nami przybrac z Warszawy, "po drodze" lub np z Cieszyna to serdecznie zapraszam :) więcej szczegółów podam na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dziękuję [b]Dorotal[/b] za :[email protected]
Dziś przyszło potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.Mogę już zacząć poszukiwania noclegu i robić rezerwację :D
[b]ARTIK[/b]-rozejrzałaś się już za jakimś spankiem?Planujesz w samym TATA czy gdzieś na obrzeżach?[/quote]

Przepraszam, ze tak dlugo nie pisalam.
Nie mamy jeszcze hotelu i nic nie wiemy :(
Jakbyście coś rezerwowali dajcie znac.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja jade! Po wielkich perypetiach - wyslalem zgloszenie mailem i poprosilem o potwierdzenie przyjecia.... czekalem, czekalem az sie doczekalem. Dzisiaj przyszlo potwierdzenie - jedziemy wystawiac tylko w pierwszy dzien w drugim bedziemy kibicowac. Z nami jedzie jeszcze Jola z Halnego Wzgorza tylko czeka na potwierdzenie zglosznia.
Hotelu jeszcze nie mam zarezerwowanego, moze sie orientujecie ile kosztuje wynajecie pokoju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziemniak']Ja jade! Po wielkich perypetiach - wyslalem zgloszenie mailem i poprosilem o potwierdzenie przyjecia.... czekalem, czekalem az sie doczekalem. Dzisiaj przyszlo potwierdzenie - jedziemy wystawiac tylko w pierwszy dzien w drugim bedziemy kibicowac. Z nami jedzie jeszcze Jola z Halnego Wzgorza tylko czeka na potwierdzenie zglosznia.
Hotelu jeszcze nie mam zarezerwowanego, moze sie orientujecie ile kosztuje wynajecie pokoju?[/quote]

Od trzydziestu paru euro w górę za dwójkę, często ze śniadaniem.Ale spiesz się bo z miejscami już krucho w tych tańszych pensjonatach i nie wszędzie przyjmują z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali']Mozecie mi podac jeszcze jakieś namiary na hotele, plizz.[/quote]

Öreg-Tó Hotel, Szállás
2890 Tata, Fákalya u.4
tel. (+ 36 34) 487-960
Mówią po angielsku i przyjmują z psami.

Patak Motel
2890 Tata, Fénes fasor Pf.62
tel. 34) 382-853

A tutaj nie wiem , bo przed chwilą znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='dorotal']Noc z piatku na sobote bedzie w trasie. Nocowac bede w hotelu dopiero w sobote.[/quote]

To ja jestem już starszą wygodną panią i bedę tam od piątku :wink:[/quote]
Ja bede wygodna pania w ta sobote jak bede jechala do Chorwacji. Bede przejezdzala przez Tata. Tak w ogole to Chorwaci wyslali mi potwierdzenia przyjecia psow przy okazji zmieniajac mi w dwoch psach klasy ..... na championow :o , a moje pieski maja 14 miesiecy. W zgloszeniu zaznaczylam klase mlodziezy i dolaczylam mlodziezowe championaty, a tu niespodzianka 8) . Gdyby mialy te 15 miesiecy to bym im darowala 8) a tak bede musiala bawic sie w sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Powoli klaruje się grupa DGM-aniaków jadących do TATA.
A ja wiem, że basków trochę będzie, to i moja prośba o stawki. Tylko się przypominam!
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, ależ my to już mamy w pamięci!!!!!!! :wink:
Baski dla Asiaczka, baski dla Asiaczka i tak 100 razy, jak w szkole na kaligrafii albo jakiejs innej ortografii :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Asiaczek']Powoli klaruje się grupa DGM-aniaków jadących do TATA.
A ja wiem, że basków trochę będzie, to i moja prośba o stawki. Tylko się przypominam!
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, ależ my to już mamy w pamięci!!!!!!! :wink:
Baski dla Asiaczka, baski dla Asiaczka i tak 100 razy, jak w szkole na kaligrafii albo jakiejs innej ortografii :wink: :wink: :wink:[/quote] :buzi: :buzi: :buzi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...