Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodam jedynie ,że sunia z Finlandii całkiem nieciekawa.Nasze rodzime Cardigany prezentowały się dużo lepiej(czyt. super :D ),co sędzia z Irlandii ,który sędziował II dnia znacząco podkreślił.
Właścicielka fińskiej suni dwa dni chodziła wściekła.Przyjechała po CACIB a dostała pstryczka w nos :wink:

Link to comment
Share on other sites

Fakt, świetne te nasze rodzime cardigany Bercik i Foka :) ale nie tylko :) wszystkich psów urodę z naszego samochodziku doceniono w Tata - prawda Króliczku? Koniecznie w tym samym składzie musimy za rok jechać kończyć championaty Węgier.

Dodam tylko że koleżanka Matrixa - Sun znowu szaleje na wystawach, wczoraj na klubowej chartów otrzymała zw. klubu, a dzisiaj w Poznaniu kolejny cacib i bob !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']
Dodam tylko że koleżanka Matrixa - Sun znowu szaleje na wystawach, wczoraj na klubowej chartów otrzymała zw. klubu, a dzisiaj w Poznaniu kolejny cacib i bob !![/quote]

Tak, Ypsylon ze swoimi chudzielcami szaleje!!! Do tego trzeba dodać, że w Poznaniu Pepsi otrzymała BOB-a!!! Sorki, że nie na temat, ale o swojej rasie też czasami trzeba zagaić, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Noelani, dzięki za link :) moja Mała wyszła jak wilczarz :o :lol: a ja mijałam Cię kilkakrotnie i podziwiałam psicę hihihi i nie załapałam, że to Ty


no i oczywiście gratulacje dla wszystkich mniej lub bardziej docenionych piechów i ich właścicieli :)
myśmy pojechali pozwidzać Węgry i przy okazji powalczyć o intera - jestem bardzo zadowolona, bo i Węgry piękne i na wystawie moja Mała na 7 deerów BOB, Druśka res CACIB - w oba dni, a w sobotę dodatkowo Mała 2 BOG :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę późno (pewnie większość z Was już ostygła po tych wystawach :D ), ale też się pochwalimy. Bardzo nam się podobało. Wystawy dobrze zorganizowane, tylko troszkę zimno (brrr) pomimo tego, że pogoda dopisała i świeciło słonko. Miejsce urocze.
Pierwszego dnia Alex zdobył doskonałą z lok. 1 i CWC, a Dharma w szczeniakach wo z lok. 1. Drugiego Dharma ponownie wo i lok. 1., a Alex wzbogacił poprzedni wynik o res. CACIB :wink:
Gratulujemy wszystkim polskim wystawcom, a szczególnie ich psiakom :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...