Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam z Węgier oficjalna ulotkę nt. wystawy w TATA. O dziwo jest rozrysowana mapka dojazdowa i opis dojazdu (po angielsku, niemiecki i wegiersku) z Budapesztu i Gyor. Niestety, mapki nie potrafię wstawić, ale opis dojazdu zamieszczam poniżej:

M1 Motorway, from Budapest:
You have to leave the motorway at the Tata exit (66,8 km), go straight on the Maju 1 street and turn right in the traffic circle, arriving to Ady Endre street. Going ahead, you should turn left at the sign BAJ. After about 100 meters, leaving the economic entrance, you are at the main entrance.
[i]Sie mussen die Autobahn bei der Tata Ausgang (66,8 km) lassen, und gerade auf das Majus 1 Strasse gehen und drehen sich nach rechts in den Kreisverkehr und kommen zur AdyEndre Strasse an. Voran gehend, sollten Sie in linke Richtung am Zeichen BAJ sich drehen. Nach ungefahr 100 Metern den oekonomischen Eingang, sind Sie beidem Haupteingang.[/i]

Podejrzewam, że raczej będziecie jechac na Budapeszt i potem na Tata, a więc dojazdu od strony m. Gyor nie podaję. Ale jeżeli jest ktoś zainteresowany - dajcie znać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcaa']witam
poprosze o sedziów alaskanów i samoyedów bo mi sie nie chce ich stronka od dwoch dni otworzyć.dzieki
pozdrawiam iwona[/quote]

sobota - alaskan malamute, samoyed - [b]Gellen Tibor (H)[/b]
niedziela - alaskan malamute, samoyed - [b]Zeidl József(H)[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Smutny rachunek .... dziwi mnie to o tyle, ze zawsze przy podwojnych wystawach jest znizka, gdy zglasza sie na dwie...

[b]Kika[/b] a Ty sie wybierasz?[/quote]

Nam w zasadzie wystarcza już wystawa CAC, ale kto wie, czy nie pojedziemy - może skończymy Ch HU.

W ubiegłym roku Budapeszt był sympatyczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='matrix.....']Bardzo proszę mógłby mi ktoś podać sędziów na charty na oba dni? Miałem już gdzieś ale nie potrafię odnależć, te nazwiska chyba mi nic nie mówiły ...[/quote]
I dzień - Revaz KHOMASURIDZE/Rosja
II dzień - Peter HARSANYI/Węgry.
Pzdr.[/quote]

Asiaczek dziękuję bardzo i pytanie do bywalców na węgierskich wystawach czy znacie tych sędziów?

Link to comment
Share on other sites

Czy mnie słuchajcie oczy nie mylą??? :o Na dwóch wystawach ma moją rasę sędziować ta sama sędzina-Bandhi Palne- Hungary(nota bene sędziowała mnie we Lwowie :wink: )Sama nie wiem co o tym myśleć.Z jednej strony to chciałabym pojechać ,z drugiej natomiast 2 x ta sama baba i do tego tubylec.Już sama nie wiem ,co robić.Co robić??

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam pewnosci, czy to aby pomyłka. Zwłaszcza, ze pierwszego dnia ras do oceny ten sedzia ma wiecej, a drugiego juz pomniejszona ilosc..I róznica o jedna rase.. Ja bede w Kec za tydzien, i bede zgłaszała nas na Tata, więc moge dopytac o tą sprawe. Generalnie, jesli ktoś jeszcze ma pytania jakieś , to postaram sie dowiedziec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Według ulotki otrzymanej z Węgier Króliczek ma na 2 dni tę samą sędzinę - Banhidi Palne z Węgier. Albo świadome zagranie Węgrów, albo niedopatrzenie. Nie wiem.
Pzdr.[/quote]

A może to dobra wiadomość? Jak się mały podobał jej we Lwowie , to i tu będzie powtórka. W celu uzyskania CH HU - trzeba 4 CAC od 3 sędziów, wieć może się powtórzyć sędzia.A CACIB juz tylko jeden z Wegier wystawrczy 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...