Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

[quote name='Lara']zapewniam Cie Asiaczku, ze taki Tokaj jaki kupujemy u nas w sklepach to nic w porownaniu z tym, ktory mozna w Tokaju kupic u babulenki, ktora sama go zrobila i jeszcze sama namalowala etykietke na winko! to jest MNIAMUSNE! a i jakie taniutkie :D Poza tym w Tokaju jest pelno prywatnych piwniczek, gdzie mozesz degustowac.... degustowac... degustowac... az do upadlego :D :wink: :D
Cale szczescie, ze Tata nie jest daleko od Tokaja :lol:[/quote]
Aż zerknę na mapę, gdzie ta miejscowość Tata jest. Może w przyszłym roku też tam będzie jakaś wystawa?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anna2']Dzięki za wieści.Bardzo się przydadzą :) Te z winem też :wink:Aszu -jest szczególny dla mnie z wielu względów...np.takich,że zawsze starałam się nim uczcić jakieś specjalne okazje od dawien dawna ....:D[/quote]
Podobnie było i u mnie. Obecnie rodzina odeszła trochę od wina Tokaj na rzecz szampana. A poza tym jest tak duży wybór innych win, równie smacznych. Ale mnie, Tokaj zawsze będzie kojarzył mi się z maturą, egzaminami i in....
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Ale mnie, Tokaj zawsze będzie kojarzył mi się z maturą, egzaminami i in.... [/quote]

a mnie ze studiami :D

[quote name='Asiaczek']Aż zerknę na mapę, gdzie ta miejscowość Tata jest[/quote]

znalazlas? tak jadac z Pl to nie trzeba sie przez Budapeszt przebijac :D ale zawsze warto sobie do Bp podjechac i "polansowac sie" sie z pieknym psiakiem na naddunajskim "specerowsku" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote name='Asiaczek'] Ale mnie, Tokaj zawsze będzie kojarzył mi się z maturą, egzaminami i in.... [/quote]

a mnie ze studiami :D

[quote name='Asiaczek']Aż zerknę na mapę, gdzie ta miejscowość Tata jest[/quote]

znalazlas? tak jadac z Pl to nie trzeba sie przez Budapeszt przebijac :D ale zawsze warto sobie do Bp podjechac i "polansowac sie" sie z pieknym psiakiem na naddunajskim "specerowsku" :lol:[/quote]
Pewnie, że warto!!! Takie piękne psiaki, niech Węgrzy widza, że i u nas są pięknoty...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='matrix.....']chyba już śpi bo się nie odzywa.
Chcemy pojechać w więcej osób busem z chartami. Jakbym załapał cacib to w przyszłym roku tylko jeden obojętnie z jakiego kraju i mielibyśmy interka w domu :D[/quote]

My w tym roku walczymy o intera - brak jednego CACIB-a , mam nadzieję,że skończymy.
A Budapeszt jest istotny do skończenia ich championatu - tylko jeden wniosek i to akurat po 10.10, bo w takim terminie był pierwszy wniosek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']To Kika musisz koniecznie jechać, dostałem wiadomośc na gg, że jutro będzie dzwoniła do związku i zapyta.
Myśmy z Matrixem w tym roku rozpoczęli zbieranie cacibów do intera.[/quote]

I tak trzymać proszę :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...