Jump to content
Dogomania

Przeszkoda na szerokośc i reszta!! prosze o pomoc


madzior_ka

Recommended Posts

Witam! Sama robie przeszkody dla mojego pieska, mam juz stacjonatkę a teraz czas na tunele, huśtawkę i przeszkode szeroką i wlasnei z tym zwarcam sie do was gdybyscie mieli zdjecia w/w przeszkód baaardzo prosiłabym o wstawienie ich w tym temacie lub wysłanie mi na maila: [email][email protected][/email] jest mi to niezbedne to wykonania tych przeszkód aby sie móc na czyms wzorowac a tak przy okazji to mam pytanie jakie wysokosci maja miec poszczególne człony przeszkody w dal... wiem ze najnizsza 15 a najwyzsza 28 a wysokosci posczególnych nie sa wazne? co ile wzrasta ta wysokosc? a szerokosc 15?

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje za adresy zaraz zacznę je przeglądać

[quote]Podaj mi e-mail to prześle.[/quote]
podałam:) w pierwszym poście, ale powtórze jescze raz [email][email protected][/email] :)

a tak przy okazji to udao ci sie samej zrobić juz jakies przeszkódki? bo ja mam stacjonatke mysle ze z ta na szerokosc własnie nie bedzie problemu, ale nie mam koncepcji na huśtawkę i tunel (najpierw sztywny) robiłas moze je sama? masz jakeis rady?

Link to comment
Share on other sites

jesli masz ochote mozxesz mi wysłąc te zdjecia ale jesli nie masz np. czasu to sie hnie spieszy bo te strony które podałas strasznie mi sie przydadza i są na nich wszystkie p[rzeszkody więc juz mam wszystko co chciałam a te przeszkody do kupienia na tej drugiej stronie wspaniałe, ale ceny rzeczywiscie powalające:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...