Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

dziewczyny prosze podpiszcie ta petycje(moze juz ktos podpisywal:)) i porozsylajcie prosze do rodzin i znajomych [URL]http://www.petycje.pl/petycja/4786/petycja_w_sprawie_kar_za_znecanie_sie_nad_zwierzetami.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matrioszka2']Mnie również.
[B]as_ko[/B], napisz na PW , dokąd dostarczyć ten duży pakunek.
[B]Plastelino [/B]- Ty też.:cool3:[/QUOTE]

A co Wy kombinujecie ?:cool1:
Bo właśnie duży pakunek na bazarek na psiaki przyszedł, sąsiadka z góry odebrała bo ja byłam w pracy, jezu ile to waży, IVV jak Ty to dotargałaś na pocztę ???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Nie podniosłyśmy nawet z sąsiadką, musi TZ z Chin wrócić to przytarga.
A kiedy Negra do pobrania ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']A co Wy kombinujecie ?:cool1:
Bo właśnie duży pakunek na bazarek na psiaki przyszedł, sąsiadka z góry odebrała bo ja byłam w pracy, jezu ile to waży, IVV jak Ty to dotargałaś na pocztę ???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Nie podniosłyśmy nawet z sąsiadką, musi TZ z Chin wrócić to przytarga.
A kiedy Negra do pobrania ?[/QUOTE]
My kombinujemy? Ja jeszcze moich 9 kilogramów kaszy po bazarku nie odebrałam i pieniążków nie przekazałam.
IVV jestem pełna podziwu. A bazarek bardzo się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']20 kg:crazyeye: Jak jest coś fajnego dla psiaków to biere coś na pewno:cool3: Szkoda tylko,że na aktualnych bazarkach brak zainteresowania:shake: Właśnie co z Negrą?[/QUOTE]
Kurka no lepiej dużo, trza by ją zabierać i w dzień tylko przywozić do weta, bo jeszcze wiesz anemia, oskrzela do doleczenia, ale Matrioszka nie może kursować Lubartów-Lublin-Lubartów-Lublin z psem codziennie, As-co chora, ja nie wiem co na to Mateusz, no trza zabierać, trza, już czas.

W paczce są jakieś superowe ciuszki dla psów i biżuteria na bazarki. Ale nie otwierałam, stoi u sąsiadki, TZ jak wróci to przytarga i od razu pofotografuję i zrobię album na picasa.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam powiedzieć, że będę jedynie wpadać, żeby robić wpłaty za psy, więc jak coś, to do mnie dzwońcie - w razie, gdyby wynikło coś niespodziewanego. Jak będziecie jechać do Nowo, też dajcie znać. A jak coś, to kom.

Link to comment
Share on other sites

IVV, gdzie Ty znajdujesz takie bajeczki-horrorki na dobry sen ?
Masakra, no ale ktoś na to przyzwolenie ciche dał.Teraz wszyscy, że nic takiego nie dali.Funkcjonowało dość długo.Jak budowany płot przy domu przesuniesz o 10 cm, albo pociągniesz wyżej, niż masz pozwolenie, to kontrole, inspektoraty .... wiedzą jak cię udupić, wstrzymać budowę.A tu ściema, że nikt nic nie widział, nie wiedział i nikt się nie zgadzał.Normalnie zaskoczenie pełne.Przylecieli z kosmosu i urządzili takie radosne miejsce.Ściema do kwadratu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Jutro sie wypoce co nieco na temat tego "dramatu" w Klembowie... bylam widzialam. :p[/QUOTE]

No właśnie. Też co nieco słyszałam, pan Janda zdaje się ma dobry PR. I parcie na szkło i kasę, tak ?

Link to comment
Share on other sites

Inaczej. Pisac to ja nie bede bo nie chce mi sie pozniej z demencja starcza sie klocic.

Wejdzcie na watek wolnotariuszy z Klembowa. One pisza cala prawde, ktora wcale nie jest az tak okrutna jak pokazana w reportazach.

Klembow nie nalezy ani do zlych ani do dobrych schronisk - takie jest moje zdanie .

A z reszta, pokazcie mi dobre schronisko, ktore nie boryka sie z przepelnieniem? (mazowieckie poprosze :p)

Link to comment
Share on other sites

cokolwiek i ktokolwiek powie to te warunki (i wszystko jedno gdzie )sa wrecz nie do pomyslenia...
dziewczyny tam dzialaja i uklon w ich strone,ale to co widac na tych zdjeciach jest...wrecz brak mi slow...to jest niewytlumaczalne zjawisko. STRASZNIE PRZYKRE CO SIE STAJE DLA NAS NORMA
pokazalam te zdjecia kilku moim przyjaciolom Kanadyjczykom,patrzyli na mnie jakbym im jakis Trzeci Swiat pokazywala, a nie srodek Europy...

Link to comment
Share on other sites

chyba 300zl miesiecznie za psa (?)

potrzebna pomoc w Toruniu !!!!!! musza ewakuowac schron,jesli tam znajomych prosze rozsylajcie ten apel!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W"]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny co myslicie o przeprowadzeniu akcji strzyzenia wszystkich kudlaczy w schroniskach? idzie lato wiec wlosy odrosna do zimy,a wiele z nich cierpi z powodu zmian na skorze powodowanej okropnymi dredami,nie wspominajac temperatur letnich ktore sa nawet uciazliwe dla psow o krotkiej sierci.
nie wiem jeszcze jak to fizycznie przeprowadzic,ale moze bedziecie miec jakies pomysly.
wszystkie z Was wiedza,jaka to wielka ulga dla psiaka po pozbyciu sie tych bolesnych koltunow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...