Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

[quote name='migama']dziewczyny, przypomnijcie mi krotko, kto wczesniej był skarbnikiem??? i chyba byla jakas afera, z tym zmienianiem skarbnika czy jakos tak. mozecie mi przyblizyc temat, przypomniec?. Moja kolezanka Blanka placi na Kubisia od samego poczatku, okazuje sie, ze nie ma jej na rozilczeniu...nie byla zalogowana na dogomanii, Czuje sie troche zaklopotana, bo sama ja namowilam na stale deklaracje :([/QUOTE]

poprzednim skarbnikiem był chłopak założycielki wątku Asiowy Kubut czy jakoś tak....oboje zostawili psiaka i tyle. Jak przejąłem wątek prosiłem go o przelanie deklaracji i wykazu wpłat-niestety nie doczekałem się..Wpłacił później 600 zł prosto do hoteliku jednak bez żadnego wykazu, przynajmniej ja o tym nic nie wiem.Później żadnych wpłat już nie było oprócz tego co jest w poście nr 3 wątku...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie, sprawa jest dosc powazna, Blanka od samego poczatku miesiecznie wpalca na Kubusia po 10,00 zl. To duzo pieniedzy. Na rozliczeniu jej nie ma , sa pierwsze wplaty. Prawdopodobnie, ba, napewno az do teraz wpalacala na konto obowiazujace jakis czas temu. Teraz tak, potrzebuje kontak z osoba , ktora wczesniej byla naszym skarbnikiem, Wyglada na to, ze nie przekazala az do teraz ani grosza Kubusiowi..Mam nadzieje, ze ta sprawa to tylko nieporozumienie.

Link to comment
Share on other sites

jest jedna wpłata w jednorazowych- nie ma daty więc to też było pewnie prosto do hoteliku.Powinienem mieć adres poprzedniego skarbnika na kompie w pracy bo tam pisałem do niego list w sprawie przelewania pieniędzy- jutro pracuję więc poszukam,ale nie wiem czy to coś da....

Link to comment
Share on other sites

Hej, tak sobie pomyślałam, ze chyba jeszcze kilka osób nie było tutaj zaalogowanych i moze być podobnie jak ze mną:/a czy ktoś zna osobiście tego poprzedniego skarbnika?ja bym go chciała jakoś namierzyć, najpierw przez neta..tylko potrzebuję kogoś, kto go osobiście zna..
Migama, Ty się nie przejmuj, bo zawsze gdzieś znajdzie się taka osoba, i na to nie mamy wpływu. Powinien mi po prostu zrobić przelew z chwilą gdy już nie opiekował się finansami Kubusia, albo je każdorazowo przelewać na nowe konto.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam namiary na Asiowego Kubota - w sensie adresu - ale nie wiem czy aktualne. Komu podać?
Nawiasem mówiąc miałam taką samą sytuację u Griny. Podałam koleżance nowe konto, a ona ciągle wpłacała do Kuby... Widziałam, że jej się gorzej wiedzie, więc nie pytałam dlaczego mi nie wpłaca, aż ona się zorientowała! Przyznam, że nie miałam siły walczyć - wiec sama nadpłaciłam te składki koleżanki... Ale oczywiście powinnam się była upomnieć, tylko ... no jakoś tak poszłam na łatwiznę :oops:

EDIT - Kubę raz w życiu widziałam. Jeżeli się nie mylę jest absolwentem Akademii Muzycznej.

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Nie jest wykluczone, że on tą kwotę mógł wpłacić do innego hoteliku. Bo pamiętam zdziwienie, gdy któryś z hotelików zameldował niespodziewaną wpłatę od Asiowego Kubota, gdy już wszyscy o nim zapomnieli. Tylko nie mogę sobie przypomnieć czy to chodziło o Kurusia, Dziadziusia, Grinę? No naprawdę niepamiętam, bo to było z rok temu. No ale nawet jeśli, to składki na Kubę dalej wpływały.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, dzięki. Również znalazłam na fb ten profil, ale nie miałam pewności, czy to ta osoba, bo jest kilka osób o tym imieniu i nazwisku, ale jeśli jest Akademia Muzyczna to się zgadza. Napisalam już do niego wczoraj -tylko z pytaniem czy prowadził konto Kuby tutaj, ale nei mam jeszcze odpowiedzi. Dobrze, że się zgadza.

W tytule przelewu podawałam zawsze na Kubusia, więc chyba nie powinno to iść na konto innego pieska...ostatni przelew poszedł do niego 20 grudnia jeszcze, więc on powinien przelewać co miesiąc te pieniądze na konto Kuby... ja zauwazyłam, że na początku wpłacały osoby, które tak jak ja nie były zalogowane tutaj i sytuacja się może powtórzyć:(Ja bym się nie specjalnie nie przejmowała, że jego dane są tutaj, mimo ustawy o ochronie danych. W obliczu faktu, że wszystko wskazuje na to, że pieniędzy moich, a moze innnych nie przelewał...

NIe chcę przedwcześnie nikogo osądzać, na razie po prostu chcę z nim nawiązać kontakt, by mi to jakoś wyjaśnił.. różnie bywa i nie chcę zbyt pochopnie kogoś osadzać, ale też jeśli się nieodezwie wybirę inny sposób. Z konta na fb. niekoniecznie musi korzystać często, myślałam o liście do niego, a jeśli nic nie poskutkuje wybiorę po porstu bardziej formalną drogę.

Link to comment
Share on other sites

oj, to jestesmy dwie. Nie powinnaś tych pieniędzy nadpłacać..trzeba było wyciągnąć je od osoby, która je otrzymywała..Jakoś się da. Musi.Jeśli uzbierało mu się powyżej 200zł, które nie przekazywał, cos z tym można zrobic formalnie.NIe przejmuj się, że jego dane tu wiszą, ale usunąć je można, bo i tak je mamy. W obliczu tego jak to wygląda i jak postępował, taką błachostką nie trzeba się przejmować:)Ja jeśli nawiążę z nim rozmowę na fb przypomnę oczywiście o wpałatach Twojej koleżanki. Czekam na jego odpowiedź.

[quote name='Bjuta']Ja mam namiary na Asiowego Kubota - w sensie adresu - ale nie wiem czy aktualne. Komu podać?
Nawiasem mówiąc miałam taką samą sytuację u Griny. Podałam koleżance nowe konto, a ona ciągle wpłacała do Kuby... Widziałam, że jej się gorzej wiedzie, więc nie pytałam dlaczego mi nie wpłaca, aż ona się zorientowała! Przyznam, że nie miałam siły walczyć - wiec sama nadpłaciłam te składki koleżanki... Ale oczywiście powinnam się była upomnieć, tylko ... no jakoś tak poszłam na łatwiznę :oops:

EDIT - A już Nikus zauważył, że podałam dane wcześniejszego skarbnika w poście 252. Chyba muszę stamtąd usunąć ze względu na ustawę danych? Jutro usunę, jakby co - podam na PW. Kubę raz w życiu widziałam. Jeżeli się nie mylę jest absolwentem Akademii Muzycznej.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...