Jump to content
Dogomania

LIKO, DANNY, AMI - moja gromadka


nefesza

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oxanka - jak sie okazalo - miala wiecej chorob niz mogla zniesc. Cale jej krotkie zycie to rownia pochyla w dol.... a odeszla wlasciwie w przeciagu tygodnia... To znaczy, jej zdrowie zalamalo sie tak, ze poszlam z nia na ten ostatni spacer... Miala niestabilnosc szczytowo-obrotowa skutkujaca niedowladem (niewiadomo do konca z jakiej przyczyny, wada w budowie kosci lub wiazadel), powiekszone serduszko, dysplazje potyliczna.... Poltora miesiaca chodzila w gipsowym kolnierzu, bylam z nia nawet na AR we Wroclawiu - lekarze tam sa super, ale jej nie mogli pomoc... Przez ostatnie 3 dni lezala sparalizowana, nekana atakami padaczki i atakami serca.... lypala powietrze jak rybka.... i najmniejszej oznaki poprawy po lekach... "ani pol kroku wprzod" jak powiedzial lekarz i ... rozlozyl rece.... i 7 maja tego roku... pojechalysmy na ostatni zastrzyk....
A tak w ogole, to byla cudownym, madrym, kochanym psem :lilangel:

Ale teraz mam nowe szczescie, dla ktorego jestem calym swiatem. Jak tu ktos raz napisal - nastepce, ale nie zastepce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Wycaluje, tylko raczej ostroznie :wink: bo ten maly :diabloti: chetnie lapie za nos :lol:
bognik - strasznie mi przykro z powodu Twojego szczeniaka... coz, teraz mamy "interaktywne pluszaki na baterie" :lol: i znow jest dla kogo zyc :D[/quote]

Tak, ,,interaktywne pluszaki na baterie", zgadzam się w 100%.
Wycałuj odemnie też Twoją słodziutką kuleczkę (tylko ostrożnie :P )

Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jakie sliczne lhasaczki :) sama niedawno takiego poszukiwałam- nie dla mnie tylko dla znajomej, super foteczki i oby było ich jak najwiecej :)

Z powodu Oxanki jest mi bardzo przykro - sama mam Yorka, Kocham go ponad życie, a 6.07.05' kończy 2 latka, a nadal w nim płynie krew szczeniaczka :D

Link to comment
Share on other sites

No to na dobranoc dorzuce jeszcze trzy 8) (w koncu mam z czego wybierac :lol: ).
W pelnym biegu:
[img]http://img90.echo.cx/img90/3892/biegam5bo.jpg[/img]

A co to takiego? Moze nawet niegrozne? :wink:
[img]http://img90.echo.cx/img90/9464/coto2cx.jpg[/img]

i na koniec pokaze jezyk (ale tak delikatnie, jak na panienke przystalo :wink: )
[img]http://img90.echo.cx/img90/5215/jezyczek5he.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfik']Nefesza, masz przecudną kuleczkę :angel: :angel: :angel:
Faktycznie wygląda jak pluszak na baterię :lol:
Jak bym miala takie maleństwo, nosilabym je ze soba wszędzie w torebce :lol: nawet do pracy :lol:[/quote]
wez
Alfa w torebke :lol: ...taki malenki jest przeciez i chudy :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

I oby tak bylo! Bo to naprawde wspaniala rasa :kciuki:
Jak zwierzylam sie jednej znajomej, ze planuje zakup lhasaczka to najpierw zobaczylam skrzywiona mine, a potem uslyszalam "eeee... jestes pewna? tyle kudlow i w ogole..." Ale ja bylam pewna i jestem coraz bardziej :) Pozniej postaram sie wkleic jakas najswiezsza fotke, z zabaw w domu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'] ..patrzac na niego myslalam,ze to jakis duzy pies urosnie-ma takie grube lapy :oops: [/quote]

Nie Ty jedna, oj nie Ty jedna :) :D
Szczerze mowiac pewnie sama bym tam myslala, gdyby nie pewnosc, jaka daje metryka 8)

Link to comment
Share on other sites

Ani nikt z moich znajomych, ani nikt z mojej rodziny nie wiedział, jak wygląda lhasa apso.Musiałam im pokazać zdjęcia, powiedzieć o charakterze. Dużo moich znajomych ma lub lubi psy duże, więc na taką malutką, kudłatą kulkę na zdjęciu (przed kupnem Lhary) patrzyli trochę krzywo. Teraz jak mam Lharę, znajomi nie mogą napatrzeć się na nią !!!
MAŁY PIESEK, WIELKI DUCHEM !!!!! :wink:

[img]http://img38.echo.cx/img38/703/lharana2apkachualka8ye.jpg[/img]
Lhara kocha stać na 2 łapach. Zawsze jak skądś wrócę, to ona tak się cieszy, że szybko na 2 łapy i skacze z radości :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...