Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Toller-Fox']3 minuty temu mój pies skończył Championat Młodzieży!!!! I BOB ma też!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
NIestety, katalogu nie mam, tylko wiadomości telefoniczne, od wykończonego TZ, ale wybitnie zadowolonego!![/quote]
WIELKIE GRATULACJE I ZA CHAMPIONAT PL I ZA BOB-a!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej, wróciliśmy. Droga powrotna gorsza niż jazda do Wrocka. Ale - jak widać - jesteśmy już w domu.

Pogoda - super! Jak na specjalne zamówienie organizatorów. Ilość psów zgłoszonych: 3131. To naprawdę piękna ilość. Ringi, organizacja - OK. Choc konkurencje finałowe trochę późno się rozpoczęły, ale za to mieliśmy czas pogadać z [b]Elitesse, Parsonrk [/b]i w przelotach z [b]Flaszi.[/b] Widziałam się z [b]Jagoodką, Jakaranda [/b]- ja też widziałam się z Milą, ale ona razem z koleżanką wyjechały jeszcze przed BIS-em. Miały "aż" 4 godziny do domów i to zdecydowało, że piękna shiba nie została na BIS V gr.

Rzeczywiście mam się czym chwalić. I tak:
sędzia: [b]Petr REHANEK[/b] (słyszałam o nim różne info., ale koniec końców okazał się sympatycznym, , uśmiechniętym i życzliwym dla wystawców sędzią. I jaki gadułek :D ).
PSY
Abotere's ADUNBI - CWC, r.CACIB (jest to drugi wniosekGusia-pręgusia na [b]Interchampiona!)_[/b]
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR, [b]BOB![/b] (moje baski były już 2 razy oceniane przez tego sędziego i za każdym razem BOB-a zgarniał Farik; Felka chyba dla niego za delikatna...)

SUKI
I'M EVERYBODYS'DARLING Asiaczek - [b]Zwyc. Młodzieży [/b](pierwsze zwycięstwo "Buszi" w kl. młodzieży). Buszi pokazało różki i nie bardzo chciała biegać na ringu, choc - o dziwo - stójka była superowa!. Ale już na BIS Juniorów było zdecydowanie lepiej i okazała się najlepszym juniorem V gr. Dalej już nic nie ugrała, bo znowu zaczęła hopki. Ale i tak jest super!
UWAGA: BIS Juniorów został podzielony - tak, jak "dorosy" BIS - na grupy. Z każdej grupy juniorów wybierane były 3 psy, z których następnie były wybierane 1 i potem do "normalnego" BIS-a mlodzieży.

HERE AND THERE Asiaczek - niestety, Hipka ma chorą łapkę i na czas wystawy we Wrocku dostała "domowe" L4. A jak przyjechaliśmy do domu - łapka już prawie zdrowa, choc rano było jeszcze niewyraźnie. Ale, co tam! Ważne, że z łapką lepiej.

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 2, r.CACIB.

Kanjaras FAMILIA FUWELE - sunia z Czech, pozostająca w rękach czeskiej hodowczyni. Bardzo elegancka i ładnie poruszająca się. Otrzymała: CWC, CACIB, NSwR. Jej właścicielka była zadowolona, bo tym samym ukończyła Championat Polski! A dla mnie ogromny żal, bo.... Mila już nie ma po co przyjeżdżać do Polski. :(
Mam kilka zdjęć tej suni, to wstawię je może jutro.

Mam zdjęcia xolo (naprawde b.efektowny psiak z hodowli Marsel Łódź), który zrobił olbrzymie postępy w układaniu od czasu wystawy w Opolu. Pięknie stał, poruszał się płynnie, szkoda, że właścicielka nie mogła zostac do BIS-a.

Mam również zdjęcia pięknej Shiby z Czech (BOB!), ale też nie mogła zostać do BIS-a. Szkoda.

[b]Elitesse[/b] - ale jesteś szybka! Dzisiejsze zdjęcia już na forum! Dzięki za "krokodylka" w wykonaniu Buszi i za plątaninę basków, parsonków, sznaucerków i appenzellera. A - jakby ktoś miał wątpliwości - w centrum zainteresowania była.... Buszi! Coś ją sobie upodobała najmłodsza (?) parsonka. Natomiast Farik (tu mnie mocno zdziwił!) tylko od czasu do czasu pokazywał, kto tu rządzi i czyje to są dziewczyny. Ale chyba było to do przeżycia, prawda?

[b]Lazarus[/b] - jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i Pana Rollsa. Masz dobrą passę!!! I dzięki za rozmowę.

Gratulacje dla "zaczętych", "kontynuowanych" i "skończonych" Championów! Gratki dla tych na 2 i 3 miejscu, gratki dla doskonałych i bardzo dobrych. A dla dobrych - życzę słoneczka i lepszego dnia na następnych wystawach. :D

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']3 minuty temu mój pies skończył Championat Młodzieży!!!! I BOB ma też!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
NIestety, katalogu nie mam, tylko wiadomości telefoniczne, od wykończonego TZ, ale wybitnie zadowolonego!![/quote]

widzialam tego twojeo wymeczonego TZa hihi :P mimo upalu usmiech bu z pyszczka nie schodzil :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jakaranda']Gratulacje dla wszystkich :laola:
Elitesse - serdeczne dzięki :buzi: . Szukałam Cię, żeby osobiście podziękować. Zaczepiłam dwie dziewczyny, które były podobne; ale się zdziwiły.
Asiaczku - Ciebie też szukałam ale spotkałam tylko Miluszkę J.
Może następnym razem się uda :hand:[/quote]

a ja cie widzialam na ringu !!! siedzialam zaraz przy ringu honorowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaa']Czy ja bym mogła prosic o stawkę Chartów Afgańskich pissss[/quote]

chyba nikt nie napisal

PSY
kl.otwarta
Adshanta BROKEN BANG
FOLLOW ME Varius Avis
Kashara SOLE SURVIVOR
kl.championow
JANEK Cinske Hedvabi
YUMA SHA Esh Shah Ir
SUKI
kl.mlodziezy
AMANDA Karmazynowy Blekit
]EXCLUSIVELY FOR ME Zikkurat
kl.posrednia
BLUE SKY Bajirajn
KYLIE Gandamak
kl.otwarta
Complement BLUE BLOOD
Adshanta BORN A PRESTIGE LADY
ZHIROSA THAL Esh Shah Ir
kl.weteranow
Sasquehanna ATLANTA od Pahlavi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Proszę uprzejmie Dogomaniaków, gdyby ktoś mał czas i ochote wpisac stawkę i wyniki airedale terrierów ? Bede niwymownie wdzięczna bo przeglądam już 3 czy 5 raz forum i nadal milczenie, nikt nie pisze, nikt sie nie chwali, a ja poprostu kocham erdele.[/quote]

PSY
kl.otwarta
BAZYLI Skandal
IGOR Marakita
Saredon ST ELMOS FIRE
USTINOW v Garnesee
Prima ZEFIR
kl.championow
ANANAS Kocia lapka
NANDO Ramir
SUKI
kl.szczeniat
GINGER Poezja Ruchu
kl.posrednia
FILA Fargo Korak
Prima FINEZJA
TROPHY FOR PASJA Poezja Ruchu
kl.otwarta
DUMKA Ja Fa
MAYA z Dorzecza Warty
WANILIA Bricassart
kl.uzytkowa
VIRGINIA kocia Lapka
kl.championow
EKSPRESJA Poezja Ruchu
KAMEA Ramir

Link to comment
Share on other sites

[b]Lhasa Apso:[/b]:
PSy:
Kl. młodzieży:
JIGME DORJI DREAM CAYCHER of Little Oaks
championów:
CLAVIUS Ivepet
Suki:
otwarta:
ABIGEJ Magnum Sal
HJAM-MA BYI-WA LITTLE WHITE LILY of Little Oaks
Kyol-Cze KSANTI
Kl. championów:
GYAL-MO DOLMA LUSCIOUS LOLLAPALAOOZA of Little Oaks :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']bardzo proszę o stawkę PONów i lhasa apso, z góry dziękuję[/quote]

lhasa
PSY
kl.mlodziezy
JIGME DORJI DREAM CAYCHER of Little Oaks - Niemcy
kl.championow
CLAVIUS Ivepet - Słowacja
SUKI
kl.otwarta
ABIGEJ magnum Sal
HJAM MA BYI WA LITTLE WHITE LILY of Little Oaks - Niemcy
Kyol Cze KSANTI
kl.championow
GYAL MO DOLMA LUSCIOUS LOLLAPALOOZA of Little Oaks - Niemcy

co za imiona

Link to comment
Share on other sites

[b]Elitesse[/b] Bardzo, ale to bardzo dziekuję. Jesteś naprawde bardzo uczynnym człowiekiem bo czytałam posty i wiem jak Cie dogomaniacy "wykorzystywali". Gratulacje dla miniaturki, jest prześliczna, choc to nie terier.
Gdybyś, nie daj Boog, potrzebowala jakis info zdrowotnych na terenie Wrocławia to wal śmiało na prv.,mam we Wrocku rodzinne wety.

Ja zwykle siedzę na terierach, tych czaprakowych.

Link to comment
Share on other sites

[b]PON-y:[/b]

PSY:

kl. szczeniąt:
AUTARES ASPEKT Kalisto

kl. młodzieży:
STAR Dobra Tradycja
ZORBA Ama Canem

kl. pośr:
GROG Rivendell
LIDER GAZDA z Banciarni
WYBRANEK z Czańca

kl.otwarta:
JANTAR ze Śpiewogry
POZER z Nowotarskiej Sfory

kl. championów:
ALASZ z Gangu Długich
ELEGANT GAZDA z Banciarni
MAZUR z Gangu Długich
RENDI KONTEKST Nadwiślan

SUKI:

kl. szczeniąt:
OLIGARCHIA Kontekst

kl. młodzieży:
NIZINA Z Wielgowa
Ponadto WIEJKA

kl.pośr:
LAMIA RIVENDALL z Norblińskiej Doliny
LIMA GAŹDZINA z Banciarni

kl. otwarta:
BAXA z Ameliówki
Bursztynowa CHLUBA
TAKA SAMA z Kordegardy

k. championów:
ŻANKA Ama Canem

kl. weteranów:
ARNIKA znad Kłośna

Link to comment
Share on other sites

Best in Show Wroclaw 2005

[img]http://www.klubcharta.zkwp.pl/wyst/2005/30_wroclaw/bis/bis_rolsik3.jpg[/img]

PAN ROLLS ROYCE Lazarus vice BIS
[img]http://www.klubcharta.zkwp.pl/wyst/2005/30_wroclaw/bis/bis_rolsik1.jpg[/img]

oba zdjecia autorstwa Marysi Gondek. Mam wiecej zdjeci z samych wyborow jest i grzywacz i Pon i haszczak i westik...

i dziekuje wszystkim za gratulacje. Fakt ze Wroclaw dla Rolsa jest BAAAAAAARdzo szczesliwy w zeszlym roku BIS jako 10 miesieczny gowniarz teraz vice BIs.. dumna jestem z chlopczyka zreszta Wroclaw jest w ogole szczesliwy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...