Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']Toller-Fox!Szkoda,ze wczesniej nie byliscie chetni ,bo proponowalam wynajecie busika dla osob z okolic Slaska....w koncu Krakow nie jest az tak daleko....A koszt wynajecia ( licze na ok 9-10) osob bylby minimalny - ok 100 zl w obie strony.Szkoda - moze nastepnym razem....[/quote]
Może sie uda następnym....
Odnośnie oddziału to nic mnie już nie zdziwi, a prawdę mówiąc właśnie wykańczam się nerwowo :( Numer do oddziału zacytuję o dowolnej porze, już siego zdążyłam nauczyć :evil:
Podpadli mi ludzie, nie ma co gadać...

Link to comment
Share on other sites

Toller, ja wiem, ze to wkurza, ale z drugiej strony co oni maja zrobic? Podejrzewam, ze jest cale mnostwo ludzi, ktorzy mieli do nich dzisiaj jakies pytania, z czego przynajmniej polowa to pytania nieistotne (nie chodzi mi tu o Twoje oczywiscie) - jedyne co mogli zrobic, zeby nie zwariowac, to wylaczyc telefony (albo po prostu nie odbierac).

Inna sprawa, ze brak planu sedziowania i katalogu na stronie czy chocby godziny wejscia na ring i sedziego na potwierdzeniu swiadczy o tym, ze oddzial wroclawski ma nas po prostu w d...

Ja np. nie wiem kto nas sedziuje - jesli rzeczywiscie goldeny sa rozbite na dwa ringi, to podejrzewam, ze mlodziez wezmie p.Sobieszczanska, a od posredniej bedzie sedziowala p.Korpetta - ale to tylko moje podejrzenia. Mnie to co prawda rybka kto nas bedzie sedziowac, ale sa wystawcy, ktorzy od tego uzalezniaja swoj przyjazd na wystawe.

Brak podstawowych - moim zdaniem - informacji na stronie bardzo zle swiadczy o oddziale. I nic mnie nie obchodzi, ze pare lat temu nie bylo internetu. Teraz jest i to w powszechnym uzyciu, wrzucenie planu sedziowania i katalogu na strone nie jest wielkim problemem, problem lezy niestety gdzies indziej :evil:

Link to comment
Share on other sites

No,niefajnie z tym planem sedziowania zrobili....Jakby dzis nie zostaly podane przypuszczalne godziny sedziowania ( za co wielkie dzieki) pojechalabym sobie pociagiem ,ktory dojezdza do Wrocka o 9.54 i pewnie bym mogla od razu sie wrocic do domu.....Grzywacze nie czesto wchodza jako pierwsze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']Ja np. nie wiem kto nas sedziuje - jesli rzeczywiscie goldeny sa rozbite na dwa ringi, to podejrzewam, ze mlodziez wezmie p.Sobieszczanska, a od posredniej bedzie sedziowala p.Korpetta - ale to tylko moje podejrzenia. Mnie to co prawda rybka kto nas bedzie sedziowac, ale sa wystawcy, ktorzy od tego uzalezniaja swoj przyjazd na wystawe.

Brak podstawowych - moim zdaniem - informacji na stronie bardzo zle swiadczy o oddziale. I nic mnie nie obchodzi, ze pare lat temu nie bylo internetu. Teraz jest i to w powszechnym uzyciu, wrzucenie planu sedziowania i katalogu na strone nie jest wielkim problemem, problem lezy niestety gdzies indziej :evil:[/quote]
Otóż to. A ja w koncu płacę te 90 zł, i mogę w zamian oczekiwać, że w godzinach przyjęć Oddziału, ktoś łaskawie podniesie słuchawkę. :evil:
Tym bardziej, że niedużo mnie interesuje, czy mają dość- mnie nikt o to w pracy nie pyta, tylko mam pracować, a nie odkładać słuchawki na widełki, bo nie chce mi się odpowiadać na pytania :evil: :evil:
A wystarczyło puścić katalog, albo dać te cholerne godziny w zgłoszeniu.
Idę sięjakoś zrelaksować, bo nerwy mi już siadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Martyna']oo to ja sie usmiecham o ring p. Sobieszczanskiej w Niedziele :-)))[/quote]

to pewno o fleciki chodzi ?

podam od razu wszystkie retrievery bo sa rozbite na 3 ringi

19 - goldeny
20 - flaty, goldeny i labradory - tu pewno wywalili szczeniaki i mlodziez ???
22 - labradory[/quote]

zmiana sedziego !! tu ocenia elzbieta chwalibog !!
Sobieszczanska ma spaniele nova scotia i chesapeak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][quote name='Elitesse']spokojnie ja jutro rano pojade sobie po katalog[/quote]

[b]Elitesse[/b] :modla: dałabyś radę wypisać stawkę gończych polskich, klasę młodzieży suk? Nie powinno być ich zbyt wiele... :angel:
Z góry :calus:

Pozdrawiam
Marysia i Una[/quote]

oj wlasnie sporo ich !!

KALINA Goniec Pomorski
Łezka Sfora Grzymały
ŁoZA Sfora Grzymały
ŁUSKA Sfora Grzymały
ORAWA Kłusująca Sfora
PARA Kłusujaca Sfora
UNA Hulaj Dusza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...