Jump to content
Dogomania

Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!


jola_li

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jola_li']Powiedzieć Wam coś ;-)????
Remik jest bogatszy o 50 złotych!!! :bigcool:
A wszystko dzięki Natalijo!!!

O, Nataliiiijo, jak my Ci dziękujemy :-)!

(Tylko jak mam to zaksięgować? Za 2,5 miesiąca?)[/QUOTE]

O, jak szybko doszło :)
Coś Ty,zaksięguj jako deklarację stałą za grudzień + 30 zł w prezencie świątecznym :):)

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli i wpłynie mi w tym tygodniu większa kwota na konto, to jeszcze coś Remisiowi doślę.
Dałam małą deklaracje stałą - bo u mnie różnie bywa z wpływem pieniędzy, ale nadrobię to częstymi (mam nadzieję) wpłatami dodatkowymi.
Remisiu trzymam za Ciebie kciuki - masz już miejsce w moim serduszku.
Agata i Iza, które przewoziły Remika przywiozły mi też moją Dabiszonkę, dzięki temu trafiłam tu na wątek i tak szybko się mnie stąd nie pozbędziecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']O, jak szybko doszło :)
Coś Ty,zaksięguj jako deklarację stałą za grudzień + 30 zł w prezencie świątecznym :):)[/QUOTE]

Natalijo-Mikołaju ---- buźka :-)!

[QUOTE]Jak wszystko pójdzie po mojej myśli i wpłynie mi w tym tygodniu większa kwota na konto, to jeszcze coś Remisiowi doślę.
Dałam małą deklaracje stałą - bo u mnie różnie bywa z wpływem pieniędzy, ale nadrobię to częstymi (mam nadzieję) wpłatami dodatkowymi.
[/QUOTE]

Wcale nie małą!!! Nie ma małych deklaracji - jeżeli mierzy się je miarą serca - a tylko tak można to robić!
A po myśli to niech idzie Ci zawsze! Niezależnie czy Remiś na tym też skorzysta, czy nie ;-)!

[QUOTE]Remisiu trzymam za Ciebie kciuki - masz już miejsce w moim serduszku.[/QUOTE]

I z wzajemnością :-)!

[QUOTE]Agata i Iza, które przewoziły Remika przywiozły mi też moją Dabiszonkę, dzięki temu trafiłam tu na wątek [/QUOTE]

Agatę i Izę bardzo serdecznie pozdrawiamy ---- słyszeliśmy o wypadku podczas podróży z Remikiem :-(...
Kurcze, że też taki dobry uczynek tak się na złe obrócił....

[QUOTE]i tak szybko się mnie stąd nie pozbędziecie ;-)[/QUOTE]

Ufffff ;-)....
Jak to dobrze :-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']Kochane cioteczki dużo nie mogę wpłacić bo tych bid trochę mam ale 5 zł miesięcznie mogę dać choć tyle na bernardynka,
wpłata będzie zawsze na początek miesiąca, poproszę o nr konta a pierwsza wpłata będzie na początku stycznia.
pozdraiwam[/QUOTE]

Oj, strasznie się cieszę, że fanclub Remika rośnie :-)!
Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za deklarację!!!
Magenko, zaraz wyślę Ci numer konta ;-).

Wiecie co, "cegiełki", które zbieramy nasunęły mi taki pomysł -
na pierwszej stronie powinna być układanka - odwrócone (plecami ;-)) zdjęcie Remika podzielone na 90 kawałków. Każdy wykupując jedną cegiełkę odwraca (rękami osoby prowadzącej wątek ;-)) jeden prostokącik. Jak wszystkie zostałyby odwrócone - Remik mógłby spojrzeć na świat! A świat na Remika! I od razu byłoby widać, że wygrał!
Teraz już trochę za późno, ale może kiedyś jeszcze jakiś wątek będę prowadziła ;-).....

Magenko - dziękuję Ci, że pomagasz Remikowi w drodze do domu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']hej, nie mam kiedy zapoznać się z watkiem, ale jeśli moj "piątak" ma pomoc psiorwi takiemu pięknemu Beńkowi, to dokladam miesicznią deklarację.
I mam ogromną prośbę..
Przypominajcie mi co miesiąc jeśli zapomnę...
nr konta proszę na pw :)[/QUOTE]

Ogromne dzięki!!!
To się naszemu Remisiowi dzisiaj poszczęściło :bigcool:!!!
Kolejna "cegiełka" trafiła na Wielkie Serce!

A przypominać będziemy, oj, będziemy ;-).
(Zaraz wysyłam numer konta na pw).

Link to comment
Share on other sites

Jolu, poszlo :) nawet 10,- tak świątecznie.
Przepraszam, że zalatuje odemnie taką skromnością.. Ale u nas ciężkie czasy nastały..eh..

Powodzenia psinko! Obyś domeczek znalazł, bo jeste piękny.

Proszę wydrapać po grzbiecie i pomiziać między pięknymi oczętami pięknego Pana ode mnie i mojej córci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Jolu, poszlo :) nawet 10,- tak świątecznie.
Przepraszam, że zalatuje odemnie taką skromnością.. Ale u nas ciężkie czasy nastały..eh..
[/QUOTE]

Dziękuję, bardzo dziękuję :-)!
Zawsze mnie strasznie peszy jak ktoś przeprasza i mówi, że skromnie :-(... Doskonale wiem, że bardzo często 5 zł oznacza o wiele więcej i nie wysokością kwoty się mierzy serce człowieka...
Serdecznie życzę Wam lepszych czasów!!!

[QUOTE]Powodzenia psinko! Obyś domeczek znalazł, bo jeste piękny.[/QUOTE]

Wszycy ściskamy kciuki za domek dla Remika :-)!

[QUOTE]Proszę wydrapać po grzbiecie i pomiziać między pięknymi oczętami pięknego Pana ode mnie i mojej córci :)[/QUOTE]

Mosii - słyszysz ;-)?!
Niech Remik wie jakich ma Przyjaciół :-)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...