Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Asia&Luna'][B]Marta_Ares[/B], ślicznie Maylo w komplecie:smile: Piękny ma ten hilton odcień zieleni:loveu:[/QUOTE]
oj tak odcień ma piękny:loveu: ten komplet już za mną od jakiegoś czasu chodził, ale jakoś do Aresa mi nie pasował:evil_lol:

[quote name='Tepes']

[COLOR=blue][COLOR=black][B]Marta[/B][/COLOR] super Maylo:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE]

dzięki:loveu: a kiedy w końcu zdjęcia Bono w nowym rogzie???:mad:
mogłabyś się pochwalić co tam nowego sie szykuje u Ciebie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']

Możecie polecić jakąś obróżkę, która będzie wygodna dla psa, żeby mógł w niej chodzić po domu? Jak już pies się u mnie pojawi, to nie ma siły - musi mieć obrożę, bo ja muszę mieć za co go złapać w razie czego (terier + króliki to niezbyt pewna mieszanka), więc szukam czegoś, w czym psiakowi będzie wygodnie. Kupiłam już jedną obróżkę, jest fajna, skórzana, miękka, zapinana na klamrę, ale warto mieć coś w zapasie. Teraz bym chciała jakąś taśmę, tylko wszystkie, które oglądałam są sztywne, twarde i niewygodne, albo zapinane na zatrzask, co odpada. Wiem, że Tania ma miękkie taśmy (idealne wręcz, macałam obrożę od Bonka :evil_lol:), ale kupować Acktivdoga do domu średnio mi się uśmiecha :diabloti: Dlatego proszę o pomoc, może coś doradzicie :)[/QUOTE]

rogz :diabloti::evil_lol:
moja ulubiona firma, taśma miękka, wytrzymała (na narwanego foksa :diabloti:)
podobnie red dingo - ale tu akurat nie przepadam za ich klamrami.
hunter ma dość mocne taśmy, fajne wzorki (jeszcze nieoklepane) i miękką taśmę.
lupine to totolotek, niektóre taśmy są sztywne, inne miękkie.

szczyl musi ładnie wyglądać żeby ciocia Patrycja nie musiała się wstydzić jak z nim na spacerek pójdzie :diabloti::evil_lol:


[B]
Marta jaką długość ma smycz hiltona? ja tylko widziałam 150 cm, a ta wasza jakaś dłuższa się wydaje
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
[B]
Marta jaką długość ma smycz hiltona? ja tylko widziałam 150 cm, a ta wasza jakaś dłuższa się wydaje
[/B][/QUOTE]
jak w domu będe to zmierzę, ale ta moja krótka jakaś jest niestety, ma chyba ok 120cm :(

ale zrobi się małą przeróbkę na wygodniejszą rączkę i będzie z 40cm dłuższa :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agu.']Gdyby ktoś był zainteresowany, mam na sprzedaż komplet ROGZ rozmiar XL - hydranty :D
[url=http://allegro.pl/rogz-obroza-smycz-hydranty-i1531619239.html]Allegro[/url]

[img]http://i37.tinypic.com/16kyj3k.jpg[/img]

[img]http://i35.tinypic.com/2vljvix.jpg[/img][/QUOTE]

Obroża to zatrzask czy zacisk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']jak w domu będe to zmierzę, ale ta moja krótka jakaś jest niestety, ma chyba ok 120cm :(

ale zrobi się małą przeróbkę na wygodniejszą rączkę i będzie z 40cm dłuższa :P[/QUOTE]

o wybacz mój błąd, miałam na myśli 120 cm, nie 150

noo to jest właśnie największy minus hiltonów :razz: krótkie to takie że psa się nie da wyprowadzać.

kup druga smycz i będzie 240 :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']o wybacz mój błąd, miałam na myśli 120 cm, nie 150

noo to jest właśnie największy minus hiltonów :razz: krótkie to takie że psa się nie da wyprowadzać.

kup druga smycz i będzie 240 :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
ja najbardziej lubie smycze 100cm :) wiec co kto woli

Link to comment
Share on other sites

ja wolę te krótsze smycze max 150 cm, jak dłuższe to tylko składane, bo tak to jak pies poczuje, że jej się już smycz skończyła to się cofa i się plącze, a ja lubię mieć psa przy nodze więc większość smyczy mam ok 150 cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']ja wolę te krótsze smycze max 150 cm, jak dłuższe to tylko składane, bo tak to jak pies poczuje, że jej się już smycz skończyła to się cofa i się plącze, a ja lubię mieć psa przy nodze więc większość smyczy mam ok 150 cm[/QUOTE]

mi się nic nie plącze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja wiem, że lupinki ładne ;(( No ale gdzie na moją 1 cm !? Toż to sznureczek :(( I boje sie kupic ja.. Zreszta na lupine.pl te obróżki po 30 zł, drożej nawet od rogza. Patrze, że na p-m są po 15 zł i mysle, czy stamtąd by coś wziąć... Jest Muddy Paws albo Sea ponies ;d Chyba najladniejsze.

Link to comment
Share on other sites

A jak macie takie krótkie smycze to chyba w koopy wdeptujecie na trawnikach, nie :P (jak ciemno jest)? Ja używam tylko flexi, zwykłe, krótkie - na wyjazdy - do pociągu, samochodu i na wsi jak nie ma chodnika i trza iść poboczem. Na flexi - nie muszę włazić na trawę jak Amy chce siku, czy połazić po trawniku.

Link to comment
Share on other sites

Ja ulubioną smycz miałam 2,10 z możliwością przepięcia w połowie. Ale tata mi zgubił, kupił coś co wyglądało tak samo, ale okazało się dłuższe, tak z 30-40cm, i jest niewygodne takie długie już.


Ewa zanim Ty psa kupisz to jeszcze zdążą jakaś nowa firma na rynek wyjść, jakieś nowe wzorki zostaną wypuszczone także nie spiesz się :evil_lol:

Chyba kupię ten krowi łańcuch (to ma jakąś subtelniejszą nazwę ? :D), tylko teraz nie wiem czy złoty czy srebrny i czy z tymi haczykami czy normalny.

Jak już się zdecydowałam na szelki od Marty to problem z tasiemkami się zrobił :angryy: a sklep jak na razie, od piątku do południa mi nie odpisał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...