Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='MakeBelieve']A ja dalej nie mam pomysłu na wzorek do limonkowego podkładu i kolor siateczki z Ohmydog. Zechce ktoś pomóc? :C[/QUOTE]

Próbowałam coś dla Ciebie wymyślić, ale niestety dziś chyba brak weny, hehe :eviltong:
Aczkolwiek w miarę ok wygląda pomarańczowa siateczka+limonka+granatowy paisley. Ale szału nie ma :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trabeska']Próbowałam coś dla Ciebie wymyślić, ale niestety dziś chyba brak weny, hehe :eviltong:
Aczkolwiek w miarę ok wygląda pomarańczowa siateczka+limonka+granatowy paisley. Ale szału nie ma :P[/QUOTE]

A ja bym wzięła matrioszki z czerwoną siatką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Nie, nie pisałam, a zamawiałam 16 maja ;)

[IMG]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_690.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ile kosztuje taka obroża? Z pianką, z niteczkami... Strasznie mi się podobają i chyba powoli przekonuję się do zamówienia, tylko muszę się przygotować psychicznie na cenę ;)

Ile płaciliście za swoje obroże Activdog z pianką i ozdobnymi niteczkami?
Czy cena zależy od szerokości tasiemki ozdobnej? Ja myślę nad obrożami, których taśma nośna będzie miała 2,5 cm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']

Ile płaciliście za swoje obroże Activdog z pianką i ozdobnymi niteczkami?
Czy cena zależy od szerokości tasiemki ozdobnej? Ja myślę nad obrożami, których taśma nośna będzie miała 2,5 cm.[/QUOTE]
ja płaciłam za półzaciskową z pianką na taśmie 2,5cm, obwód 30cm, coś koło 26zł, myślę że większa nie będzie kosztować więcej niż 40zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja płaciłam za półzaciskową z pianką na taśmie 2,5cm, obwód 30cm, coś koło 26zł, myślę że większa nie będzie kosztować więcej niż 40zł[/QUOTE]

Super, dziękuję.
Potrzebuję dla psa o szyi 37 cm.

Potrzebuję - haha, dobre! :grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Super połączenie bardzo mi się podoba. Aż nabrałam ochoty na jakąś obróżkę, ale na szczęście pomysłu nie mam na zestawienie :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki :)

[quote name='IZMADO']Ile kosztuje taka obroża? Z pianką, z niteczkami... Strasznie mi się podobają i chyba powoli przekonuję się do zamówienia, tylko muszę się przygotować psychicznie na cenę ;)[/QUOTE]
Mniejsza 34zł, większa z regulacją do 45cm 38zł ;)


Ja zamówiłam jeszcze dwie obroże i norwegi :mdleje: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Dzięki :)


Mniejsza 34zł, większa z regulacją do 45cm 38zł ;)


Ja zamówiłam jeszcze dwie obroże i norwegi :mdleje: :diabloti:[/QUOTE]


Dzięki!

Kolejne obroże? OMG... Jakie tasiemki?

PS Zamawiam Activdogi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']kurcze ja tez chce cos ale nie wiem jaki wzorek jeszcze...[/QUOTE]

Jak nie wiesz, to nie zamawiaj :diabloti: ;)

Ja wybrałam tasiemkę nr 103 i beżowe obedience i agility.

Dobrze, że chociaż moje zwierzaki maja jedzenie na następny miesiąc, bo to moje ostatnie zakupy w tym miesiącu (mam na myśli czerwiec, bo idzie to z czerwcowej wypłaty) :roll:

Co prawda chciałabym jeszcze smycz z amortyzatorem, ale to może już w lipcu? Hmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Dzięki!

Kolejne obroże? OMG... Jakie tasiemki?

PS Zamawiam Activdogi :)[/QUOTE]
Wiewióreczki i pingwinki ;)

Norwegi "chodziły" za mną już od dawna, ale bałam się, że szczeniak szybko z nich wyrośnie, dopiero wczoraj odważyłam się zamówić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Jak nie wiesz, to nie zamawiaj :diabloti: ;)

Ja wybrałam tasiemkę nr 103 i beżowe obedience i agility.

Dobrze, że chociaż moje zwierzaki maja jedzenie na następny miesiąc, bo to moje ostatnie zakupy w tym miesiącu (mam na myśli czerwiec, bo idzie to z czerwcowej wypłaty) :roll:

Co prawda chciałabym jeszcze smycz z amortyzatorem, ale to może już w lipcu? Hmm...[/QUOTE]

jak tak dalej pójdzie do Junior będzie miał mniej obroży niż Janka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']chyba zamówie też agility bo mnie korci:) a trzymałam sie dzielnie jakies pół roku[/QUOTE]

Kupuj, kupuj! :diabloti:

A tak swoją drogą - pokazywałaś już kiedyś kolekcję Juniora? Jeśli nie, to chętnie obejrzę! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

jak cenowow wychodzą DS hurrta stajl :D bo bym sie skusiła dla Abi ale nie wiem jaka kolorystyka.. roz? czerwien? a moze jakis inny :D?

A swoją drogą narobiło się teraz tyle tych firm:
Dogstyle
Activdog
Pitman
el Perro
Martis
Collars Craft Studio
Pawsitive Dog
4Pawz
Furkidz
oh my dog
plaffy
Taks
gadżeciaki
eko pies
woza
Modna Koza
Tutti
Manufaktura miauhau

Znacie jakieś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']jak cenowow wychodzą DS hurrta stajl :D bo bym sie skusiła dla Abi ale nie wiem jaka kolorystyka.. roz? czerwien? a moze jakis inny :D?

A swoją drogą narobiło się teraz tyle tych firm:
Dogstyle
Activdog
Pitman
el Perro
Martis
Collars Craft Studio
Pawsitive Dog
4Pawz
Furkidz
oh my dog
plaffy
Taks
gadżeciaki
eko pies
woza
Modna Koza
Tutti
Manufaktura miauhau

Znacie jakieś jeszcze?[/QUOTE]

Ja znam jeszcze Kudłaty Art i Prestige. Rzeczywiście jest ich bardzo dużo. Zanim trafiłam na dogo znałam tylko AD, Furkidza i PSDD :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...