Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Darianna']zanim ja sie zdecydowałam na RD to wykończył sie wzór, który chcialam :D Teraz czekam, aż coś nowego bedzie....[/QUOTE]

haha u mnie jest podobnie :evil_lol: Już mnie żaden z dostępnych wzorków nie kusi na tyle żeby go kupić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']taaa te RD to juz od lata zamawiamy :evil_lol:[/QUOTE]

I pewnie nigdy nie zamówimy :evil_lol:

[quote name='Darianna']zanim ja sie zdecydowałam na RD to wykończył sie wzór, który chcialam :D Teraz czekam, aż coś nowego bedzie....[/QUOTE]

Nooo tego wzorka który mi się najbardziej podobał też już nie ma w naszym rozmiarze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://images44.fotosik.pl/179/69c8f2b6dc267c75.jpg[/URL] strasznie mi się podoba :loveu:

tylko nie wiem czy dla psa wypada taki róż? :evil_lol: jak myślicie ?[/QUOTE]
Tego typu są też inne kolory-czerwony,niebieski,moro....
tu jest cały temat [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=21&t=2825[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']mam na zbyciu nowiuteńką ( z metką) smycz z ami play'a na zbyciu. niebieska w kosteczki :loveu: jakby co to PW[/QUOTE]

[quote name='lolsferros']Tego typu są też inne kolory-czerwony,niebieski,moro....
tu jest cały temat [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=21&t=2825[/URL][/QUOTE]

na jakie zwierzeta w potrzebie ida pieniadze ze sprzedazy tych rzeczy?

[quote name='Agnes']to widzialam:lol: chce jesli juz sama obroze:eviltong:[/QUOTE]

maruda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']na jakie zwierzeta w potrzebie ida pieniadze ze sprzedazy tych rzeczy[/QUOTE]
Te nie idą na bazarek,niedawno skończyłam bazarek swoich obroży na leczenie suni i z powodzeniem,spora suma się zebrała,lecz nie na dogomani,bazarek był na bullowatych,jak będe coś wstawiać na bazarek to napewno dam znać.
Wiem że ta aluzja była do mnie,lecz to nie jest dział adopcji,dział adopcji jest pare pienter w dół,żeby było jasne,to ja z tego niemam ani złotówki,nie tylko psy potrzebują pomocy,człowiek który to robi(rymarz)na emeryturze jest chory,ja mu pomagam tylko i będe pomagać dalej.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mogę tylko zdradzić że szykuje się do wstawienia szelek moro,niewiem jeszcze czy to będą 5 czy 4cm,pomysł poddała mi pani weterynarz z 3-miasta która będzie brała udział w licytacji,licytacja będzie tu na dogomani i na bullowatych,i też na leczenie suni Dogo Canario,jest ona tu na dogo,w dziale adopci jako Soczi/Baszi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolsferros']Te nie idą na bazarek,niedawno skończyłam bazarek swoich obroży na leczenie suni i z powodzeniem,spora suma się zebrała,lecz nie na dogomani,bazarek był na bullowatych,jak będe coś wstawiać na bazarek to napewno dam znać.
Wiem że ta aluzja była do mnie,lecz to nie jest dział adopcji,dział adopcji jest pare pienter w dół,żeby było jasne,to ja z tego niemam ani złotówki,nie tylko psy potrzebują pomocy,człowiek który to robi(rymarz)na emeryturze jest chory,ja mu pomagam tylko i będe pomagać dalej.:cool3:[/QUOTE]

[quote name='lolsferros']Mogę tylko zdradzić że szykuje się do wstawienia szelek moro,niewiem jeszcze czy to będą 5 czy 4cm,pomysł poddała mi pani weterynarz z 3-miasta która będzie brała udział w licytacji,licytacja będzie tu na dogomani i na bullowatych,i też na leczenie suni Dogo Canario,jest ona tu na dogo,w dziale adopci jako Soczi/Baszi.[/QUOTE]

nie tylko do Ciebie ale ogolnie, nie Ty jeden/ jedna tak robisz

co innego jak sie uzytkownicy wymieniaja egzemplarzami a co innego takie dzialanie

uwazam, ze wystawianie tu ofert sprzedazy jest nie fair, super darmowa reklama bez ponoszenia zadnych kosztow :roll: szczegolnie jak ktos w domu masowke robi :roll: i proponuje tu kilkanascie wzorow i rozmiarow

chcesz pomoc rymarzowi to wystaw to na allegro

wystawisz bazar na Soczi sama zamowie obroze dla suki ale oferty prywatnej sprzedazy bede raportowac - cokolwiek o tym myslicie

Link to comment
Share on other sites

Ja nie uważam by było to nie fair, czemu niby nie reklamować obróż na forach? Ja właśnie przez forum kupiłam suce w końcu dobre szelki, a nie jakiś szajs. To w końcu dla psów. Ludzie piszą jakie to super rogzy sobie kupili, to też jest jak dla mnie reklama i co zabronimy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...