Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja nie będę ukrywać, że Whisky praktycznie zawsze w lesie jest spuszczona. Może biegać po naszym gigantycznym podwórku, ale to nie jest to samo. Teraz w lato i tak prawie wcale do lasu nie chodzę, bo tam jest totalny upał. Wolę iść nad wodę, w której kundel i tak się nie kąpie bo jest syfiata, ale spuszczona jest i może sobie spokojnie pobiegać.
Ja np. nie widzę problemu w tym, że pies jest spuszczony w lesie skoro jest praktycznie w 100% odwoływalny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Ja nie będę ukrywać, że Whisky praktycznie zawsze w lesie jest spuszczona. Może biegać po naszym gigantycznym podwórku, ale to nie jest to samo. Teraz w lato i tak prawie wcale do lasu nie chodzę, bo tam jest totalny upał. Wolę iść nad wodę, w której kundel i tak się nie kąpie bo jest syfiata, ale spuszczona jest i może sobie spokojnie pobiegać.
Ja np. nie widzę problemu w tym, że pies jest spuszczony w lesie skoro jest praktycznie w 100% odwoływalny.[/QUOTE]

Jest ogólnie odwoływalny, czy ćwiczony w warunkach przy zwierzynie? Rozumiem, że ma zerowy instynkt pogoni? :diabloti: To jest temat rzeka i nie ma co robić z tego offu, po prostu dla mnie puszczanie w lesie psa, który nie jest odpowiednio trenowany przy dzikiej zwierzynie, jest zwyczajną lekkomyślnością i nieodpowiedzialnością ;) Da się psa inaczej zmęczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Do Day on Bahama i Hippie Elephants teraz będzie mi pasować smycz z Rogza, którą muszę dziś zamówić.[/QUOTE]

Kupujesz tą pomarańczową? Bo też się nad nią zastanawiam i zaraz kupuje tylko powiedz czy ją bierzesz to wezmę jagodową ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam już kupiłam :P Ciekawe w ogóle jaka to szerokość
[URL]http://allegro.pl/smycz-firmy-rogz-okazja-i2462102192.html[/URL]
Ale mniejsza z tym, w najbliższym sklepie kosztowała by mnie 50zł. No i do niebieskiej obroży raczej bardziej psuje fiolet niż pomarańcz (chociaż i tak trochę z innej parafii).
Ja mam 10,8 kilowego diabełka to sobie mogę pozwolić :evil_lol:
Dla Ciebie za krótka?

Link to comment
Share on other sites

Krótkość krótkością, pół biedy. :eviltong:

Martwię się trochę o karabińczyk, czy wytrzyma... Ale taka okazja, więc kupię. Najwyżej będzie w niej chodził mój drugi kundel. :P Albo przeszyje karabińczyk u krawcowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Krótkość krótkością, pół biedy. :eviltong:

Martwię się trochę o karabińczyk, czy wytrzyma... Ale taka okazja, więc kupię. Najwyżej będzie w niej chodził mój drugi kundel. :P Albo przeszyje karabińczyk u krawcowej.[/QUOTE]


Tak tanio to bierz bo to jedyna okazja. A nóż widelec będzie dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']chyba, że ma się psa, który nie zauważa przebiegającej sarny 10m dalej :lol:[/QUOTE]

mój nie widzi, ciągle z nosem w trawie, ostatnio nie zauwazył szczura przebiegającego metr od jego nosa, ja za to krzyczałam jak głupia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o prawdziwe kolory tej obroży Furkidz-goldenka znajomej taką ma i wg mnie to jest jednak ten kolor z pierwszej fotki :roll:
Może są 2 odcienie tego materiału ?

[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552868_132034916930728_1823457066_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja pamiętam to ten turkus to była edycja limitowana dostępna baardzo krótko. Podobno ma nie wrócić.
Ten szaro-niebieski jest dostępny cały czas.

edit.
[quote name='"LadyS"'][COLOR=#000000]Jest ogólnie odwoływalny, czy ćwiczony w warunkach przy zwierzynie?[/quote]

Jest ogólnie odwoływalny, kiedy już zdążył się rozpędzić za uciekającym zającem. ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Ja nie wiem, co Wy macie z tym brudzeniem się Furkidz. Mi nawet najjaśniejsza, żółta, nie brudzi się tak, jak jasny róż czy mięta DS :diabloti:
Czekam dalej na 3 obróżki DS :cool3:[/QUOTE]
:evil_lol:
brudzi się może dlatego też że mam jasnego furkidza ale brudzenie to pół biedy najgorzej że się kłaczy bardzo mocno obroża, ale i tak kupiłam drugiego tylko teraz czarnego żeby kudłów i brudu nie było widać :lol:

Link to comment
Share on other sites

ale ten limitowany turkus inaczej wygladal, mial takie koleczka[?] chyba jako wzorek, a te co pokazalam to jeden jest na fejsbuku, a drugi na stronie i nazywaja sie tak samo.

najwyzej jak juz bede zamawiac to napisze i zapytam :)

Link to comment
Share on other sites

No cóż, ja odnośnie puszczania się wypowiedziałam, w ogóle mi potem nie żal ludzi, którzy się uskarżają, jakiego to mandatu nie dostali albo jak ich myśliwy nie postraszył. Taka hipokryzja - od innych wymaga się przestrzegania prawa, ale samemu już się go nie przestrzega :diabloti:

Mnie tam się na psie żadna obroża nie brudzi, mimo że sam Jax nieraz jest usyfiony i w kolorze ziemi :diabloti: Po prostu on wie, jak się brudzić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Jeśli chodzi o prawdziwe kolory tej obroży Furkidz-goldenka znajomej taką ma i wg mnie to jest jednak ten kolor z pierwszej fotki :roll:
Może są 2 odcienie tego materiału ?

[URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552868_132034916930728_1823457066_n.jpg[/URL][/QUOTE]

Kiedyś był taki, a potem zmienili na turkusowy (tak przynajmniej wnoszę po zdjęciach na stronie www i zdjęciach z beaglem).

[quote name='Olson']Z tego co ja pamiętam to ten turkus to była edycja limitowana dostępna baardzo krótko. Podobno ma nie wrócić.
Ten szaro-niebieski jest dostępny cały czas.

;)[/COLOR][/QUOTE]

Edycja limitowana była, ale to był inny turkus (wzór był jak green pearl, tylko turkusowy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']mój nie widzi, ciągle z nosem w trawie, ostatnio nie zauwazył szczura przebiegającego metr od jego nosa, ja za to krzyczałam jak głupia :diabloti:[/QUOTE]

mój to samo :evil_lol: z jednej strony to nawet dobrze. nie ma się co martwić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol:
brudzi się może dlatego też że mam jasnego furkidza ale brudzenie to pół biedy najgorzej że się kłaczy bardzo mocno obroża, ale i tak kupiłam drugiego tylko teraz czarnego żeby kudłów i brudu nie było widać :lol:[/QUOTE]

Ja też mam jasne Furkidz i się nie brudzą. Co do kudłaczenia to też nie za bardzo, Avril wcale, Iwan odrobinę, ale to dla mnie żaden problem, bo sierść się nie wbija i wystarczy delikatnie przetrzeć palcem, by tej sierści nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Ja też mam jasne Furkidz i się nie brudzą. Co do kudłaczenia to też nie za bardzo, Avril wcale, Iwan odrobinę, ale to dla mnie żaden problem, bo sierść się nie wbija i wystarczy delikatnie przetrzeć palcem, by tej sierści nie było.[/QUOTE]
mam wrażenie jakbyśmy mówiły o innych obrożach, nie wiem jak to możliwe że są tak różne bo moja jest cała w kudłach i ciężko je zdjąć.
a brudzi się najmocniej z moich wszystkich, mimo tą ją nosze bo jest ładna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...