Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

El perro na też ma tęczową taśmę:

http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=139&category_id=28&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl

 

Angina, śliczne te obróżki wylicytowałaś :)  najfajniejsze te obszyte ekoskórką :)

 

Ja jestem wkurzona na ProDoga, w zeszłą środę moje szelki nie dotarły do nich, na moje zapytanie dostałam odpowiedź, że był problem z tym kolorem w rozmiarze, który zamówiłam, miałam dostać tego samego dnia odpowiedź, czy będą w kolejnej dostawie, ''kolejna dostawa'' była dwa dni temu, a tu ani słychu...znowu sama muszę się ''dobijać'' o jakąś informację...uważam, że sami powinni mnie poinformować o stanie mojego zamówienia, skoro nie są w stanie wywiązać się z zawartej umowy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name="lucky23" post="16089854" timestamp="1424384715"]Dogha, a matisy? Mają tęczę w swojej kolekcji. 
[/qulote]
Na pewno matis? Bo nie mogę znaleźć :(
[quote name="nadira" post="16090067" timestamp="1424417847"]El perro na też ma tęczową taśmę:
http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=139&category_id=28&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl
 [/quote]
Tylko właśnie bym chciała takie przechodzące w siebie kolory i na klips :P Marudzę, wiem. Ideałem była by taka jak Clavia podesłał, tylko 2,5cm. Ale dzięki!

Link to comment
Share on other sites

A coś takiego?

https://www.facebook.com/passiondogspl/photos/pb.1460440037563021.-2207520000.1424427501./1471338376473187/?type=3&theater

firma się gdzieś tu niedawno ogłaszała, passion dogs chyba, czy coś koło tego. Może mają interesującą Cię szerokość :)

Możesz też zapytać np. w superdog czy nie zrobiliby na zamówienie. Robią druk wedle życzenia, to dlaczego nie taki?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem wkurzona na ProDoga, w zeszłą środę moje szelki nie dotarły do nich, na moje zapytanie dostałam odpowiedź, że był problem z tym kolorem w rozmiarze, który zamówiłam, miałam dostać tego samego dnia odpowiedź, czy będą w kolejnej dostawie, ''kolejna dostawa'' była dwa dni temu, a tu ani słychu...znowu sama muszę się ''dobijać'' o jakąś informację...uważam, że sami powinni mnie poinformować o stanie mojego zamówienia, skoro nie są w stanie wywiązać się z zawartej umowy :(

Ja nawiązałam z nimi kontakt, żeby dowiedzieć się jaki rozmiar lifeguardów 'Y' będzie odpowiedni dla Młodego. Otrzymałam odpowiedź, że rozmiar 55 powinien być dla niego OK. Zwróciłam im jednak uwagę, że takowego rozmiaru w sklepie nie mają (ja sama się nie orientuję czy taki w ogóle jest), a oni na to, iż niedługo się pojawią. Z tego co pamiętam to miały pojawić się do środy, bo podobno mieli jakieś problemy ze stroną www. I cisza. Może mają ostatnio jakieś 'gorsze dni'... 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie prodog jest niewart nerwów... Bardzo olewczy stosunek do klienta. Zamawiałam u nich dwie pary szelek - bez problemu, bo nie trzeba było o nic pytać. Trafiło się raz, że potrzebowałam informacji - tej pani nie obsługujemy. 

Chętnie skorzystałabym z innego sklepu, ale nie znalazłam nigdzie indziej szelek Hurtty :( w Czechach są dostępne w kilku sklepach, a u nas tylko ProDog z tego, co się orientuję :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...