Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='rashelek']A jak się z nimi kontaktujesz? Przez FB szybko odpisują, nawet jak nie napisałam ostatnio jaki chcę karabinierczyk w smyczy to sami mnie o to spytali :)[/QUOTE]


Pisalam i na fb i na dogo i na meila jak trzeci tydzien mi obroza nie dochodzila, na fb tez raz chyba ktos odpisal, na meila w ogole, ale ze akcesoria z ds mnie bardzo kusza to pewnie bede dalej próbowac, moze cos z tego wyjdzie :cool1:



[quote name='gops']Smycze plecione są wystawione na allegro w całej kolorystyce nie musisz z nimi gadac nawet :evil_lol: Tylko klikniesz kup teraz .[/QUOTE]


No tak, ale jakbym chciala duze karabinczyki te najwieksze to musze doplacic wiec musze sie skontaktowac jakos i zamowic inaczej bo na allegro nie moge zmienic wartosci przelewu (chyba:eviltong:)




EDIT: tak narzekam a tu prosze, dostalam odpowiedz i na dogo i na fb ;) teraz to juz na pewno zbankrutuje:evil_lol:

Edited by Vailet
Link to comment
Share on other sites

Pewnie pytanie było już tysiąc zadawane. Zadam je po raz tysiąc pierwszy. :evil_lol: Jak Julki sprawdzają się latem? Chodzi mi głównie oto czy jakoś dodatkowo nie grzeją psa. Wiem, że pytanie z rzędu tych "głupich", ale szelek pokroju Julków nigdy nie mogłam sobie "obmacać", więc bladego pojęcia nie mam jaki to jest materiał. Jaki kolor proponujecie dla tego oto pana:[CENTER][IMG]http://i60.tinypic.com/2nlqyo9.jpg[/IMG][/CENTER]
Osobiście myślałam nad akwamaryną lub neonową zielenią, ale chętnie rozważę jeszcze inne kolory. Więc jeśli jeszcze jakiś kolor do Pana Pinczera według Was pasuje - pisać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Pewnie pytanie było już tysiąc zadawane. Zadam je po raz tysiąc pierwszy. :evil_lol: Jak Julki sprawdzają się latem? Chodzi mi głównie oto czy jakoś dodatkowo nie grzeją psa. Wiem, że pytanie z rzędu tych "głupich", ale szelek pokroju Julków nigdy nie mogłam sobie "obmacać", więc bladego pojęcia nie mam jaki to jest materiał. Jaki kolor proponujecie dla tego oto pana:[CENTER][IMG]http://i60.tinypic.com/2nlqyo9.jpg[/IMG][/CENTER]
Osobiście myślałam nad akwamaryną lub neonową zielenią, ale chętnie rozważę jeszcze inne kolory. Więc jeśli jeszcze jakiś kolor do Pana Pinczera według Was pasuje - pisać. ;)[/QUOTE]
Ja dla mnie moro (szuwarowy mini dobek:P) czerwone lub mocnoniebieskie:) ja mam dONkę,jednak w czasie mocnych upałów nie wychodzimy na spacer...myślę,że pinczera by nadmiernie nie przegrzewały,jeśli nie będą czarne...w czasie upałów postawiłabym na cienkie szelki,jeśli nie będzie tropików na siodełkowe..zawsze możesz je na chwilę ściągnąć,żeby pies polatał na chwilę bez nich,szelki typu julius/dingo są bardzo uniwersalne:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Niewyspana [/B]Furkidz chyba zaczyna tworzyć "farmę" - najpierw krówki, teraz owieczki. Ale obie obróżki cudne. :loveu: Kuszą, kuszą...
[B]aganela [/B]na moro nie wpadłam... Też fajna opcja. Jak są tropiki to my na ogromne wyprawy spacerowe również nie ruszamy, więc raczej Julki się u nas sprawdzą. Dziękuję bardzo! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chwilę temu przeglądałam sobie sklep Furkidza i też krówek nie widziałam. :placz: A byłam bliższa zamawiania (tj. namawiania mamy) na krówki, bo miały fajniejszy kolor "tła", owieczki mają taki zwykły błękitny. Ale podoba mi się jeszcze kilka innych wzorów, więc raczej na coś namawiać będę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Pewnie pytanie było już tysiąc zadawane. Zadam je po raz tysiąc pierwszy. :evil_lol: Jak Julki sprawdzają się latem? Chodzi mi głównie oto czy jakoś dodatkowo nie grzeją psa. Wiem, że pytanie z rzędu tych "głupich", ale szelek pokroju Julków nigdy nie mogłam sobie "obmacać", więc bladego pojęcia nie mam jaki to jest materiał. Jaki kolor proponujecie dla tego oto pana:[CENTER][IMG]http://i60.tinypic.com/2nlqyo9.jpg[/IMG][/CENTER]
Osobiście myślałam nad akwamaryną lub neonową zielenią, ale chętnie rozważę jeszcze inne kolory. Więc jeśli jeszcze jakiś kolor do Pana Pinczera według Was pasuje - pisać. ;)[/QUOTE]


Materiał jest dosyć sztywny i w upalne dni swojemu psu nie założę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...