Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Adzia123']Ja znam tylko konie z AD
[URL]http://www.activdog.pl/wp-content/uploads/2012/01/activdog_wzornik5-kopia11.jpg[/URL] (ostatnie, na dole). Ale one mi się jakoś specjalnie nie podobają. Przeszukałam tez inne firmy i nic nie znalazłam.[/QUOTE]
Mamy komplet z końmi z AD-szelki,obroże i smycz i wcale brzydkie nie są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Jednak jak nawet i stanie na tylnych łapkach to spada mu on na przednie i wtedy bez problemu może wyjść z szelek.[/QUOTE]

to akurat minus norwegow a nie za dlugiego paska - bardzo latwo pies z nich moze wyjsc, on sie zatrzyma, spusci glowe my pociagniemy mocniej i leci w dol wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

Gdzie najlepiej obecnie byłoby zamówić obróżki (zwykłe, proste, na klips - mocny) - potrzebuję żółtej i czerwonej na czarnej piance (lub odwrotnie, czarna taśma na czerwonej/żółtej piance)? W ogóle się nie orientuję w nowych firmach handmade'owych i opiniach o ich produktach, a potrzebuję czegoś dopasowanego, lekkiego i mocnego do bikejoringu do łącznika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sable']Gdzie najlepiej obecnie byłoby zamówić obróżki (zwykłe, proste, na klips - mocny) - potrzebuję żółtej i czerwonej na czarnej piance (lub odwrotnie, czarna taśma na czerwonej/żółtej piance)? W ogóle się nie orientuję w nowych firmach handmade'owych i opiniach o ich produktach, a potrzebuję czegoś dopasowanego, lekkiego i mocnego do bikejoringu do łącznika.[/QUOTE]
ja bym kupiła w Activdogu lub Ohmypet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna35-1974']Mamy komplet z końmi z AD-szelki,obroże i smycz i wcale brzydkie nie są.[/QUOTE]
Przypominam sobie, widziałam ten komplet i wcale nie było takie przydkie, ale jak patrzę się na tą tasiemkę samą w sobie to mi się nie podoba. Często tak jest, że jak widzę jakąś tasiemkę to wydaje mi się brzydka, a akcesoria z tą tasiemką już mi się podobają :)

[quote name='Sable']Gdzie najlepiej obecnie byłoby zamówić obróżki (zwykłe, proste, na klips - mocny) - potrzebuję żółtej i czerwonej na czarnej piance (lub odwrotnie, czarna taśma na czerwonej/żółtej piance)? W ogóle się nie orientuję w nowych firmach handmade'owych i opiniach o ich produktach, a potrzebuję czegoś dopasowanego, lekkiego i mocnego do bikejoringu do łącznika.[/QUOTE]
ActivDog lub OhMyDog. Albo jeszcze DogStyle ma piankę ale tylko czarną.

[quote name='Victoria']ad nadal szyje xd? takie tak 4 miesiące 'za dlugo' :lol:
[/QUOTE]
Już wcześniej tu było mówione, że to był chwyt marketingowe i szyją dalej.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale na stronie AD w tym powitalnym poście jest napisane, że został dodany 11 maja 2013, a wcześniej było chyba jakoś 2012 czy 2011.

Link to comment
Share on other sites

a ja czekam na naszą smycz zrobioną na zamówienie przez pako-dog , 2cm podwójna taśma duży karabinek i amortyzator na końcu , mam nadzieje że jutro dojdzie .
marzyła mi się taka już pare miesięcy ale nigdzie znaleźć nie mogłam :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1576_395857087194994_680112801_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Przypominam sobie, widziałam ten komplet i wcale nie było takie przydkie, ale jak patrzę się na tą tasiemkę samą w sobie to mi się nie podoba. Często tak jest, że jak widzę jakąś tasiemkę to wydaje mi się brzydka, a akcesoria z tą tasiemką już mi się podobają :)


ActivDog lub OhMyDog. Albo jeszcze [B]DogStyle ma piankę ale tylko czarną.[/B]


Już wcześniej tu było mówione, że to był chwyt marketingowe i szyją dalej.

[B]Nie wiem czy ktoś zauważył, ale na stronie AD w tym powitalnym poście jest napisane, że został dodany 11 maja 2013[/B], a wcześniej było chyba jakoś 2012 czy 2011.[/QUOTE]

DS nie ma pianki tylko siateczki, i nie tylko czarną ale takze czerwoną :eviltong:

Tak już kilka stron wcześniej o tym pisałam , do tego napisali "ze to nowa strona" :roll:. Tak sobie myślę moze rzeczywiście mieli skonczyc, ale jak posypało się tyle zamowien to moze im sie zal zrobilo zamykac taki interesik i postanowili szyc dalej :cool3:....badz co badz jakies wyjasnienie odnosnie tego calego "zamieszania" klientom się nalezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']My nasze norwegi jednak odeślemy do poprawki...
Myślałam, że się ułożą i jakoś będzie ale nic z tego...
Jak pies idzie na smyczy i ciągnie to ok, nie widać że pasek za długi.
Jednak jak nawet i stanie na tylnych łapkach to spada mu on na przednie i wtedy bez problemu może wyjść z szelek.
Tak samo jak zostawię go w nich gdy śpi, wstaje z paskiem piersiowym za przednimi łapami...
[/QUOTE]

Kurcze, u mnie też to samo. Tylko ja nie wiem czy to wina za długiego paska, czy może za nisko osadzonego paska? Pies łazi w tych szelkach, żeby się jakoś naddały, ale według mnie to ten przedni pasek za bardzo opada jej na łapki.

Link to comment
Share on other sites

Przyszly dzisiaj nasze gadzeciaki :loveu: Sa sliczne i nieskromnie powiem ze mojemu psu bardzo w pomaranczu do pyska. Tylko jestem zla ze nie zamowilam polzacisku bo ostatnio nie lubie zatrzaskow, no ale trudno.

[IMG]http://i42.tinypic.com/33w6snc.jpg[/IMG]
To zdjecie jeszcze od gadzeciakow, na zywo jest o wiele ladniejsza. Ten pomarancz jest taki soczysty a nie wyblakly jak na zdjeciu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Prawie wszystko :eviltong: :diabloti:

[IMG]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_699.jpg[/IMG][/QUOTE]

No właśnie tak jakoś mało mi się wydawało i dlatego pomyślałam, że to chyba nie wszystko ;-) Czadowa kolekcja! Jedynie kolce mi się nie podobają - nie lubię takich obroży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...