Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Stevie Rae']Dziewczyny czy wiecie gdzie kupię najzwyklejsze obroże dla psa, bez żadnych wzorków w fajnej cenie? Muszę kupić ok. 15-20 obroży dla psiaków ze schroniska i zastanawiam się właśnie ... :cool3:[/QUOTE]

Na Allegro poszukaj, zależy jakie chcesz długości... Na szybko znalazłam takie - [URL]http://allegro.pl/obroza-dla-psa-filc-skorzana-skora-16mm-44cm-hit-i2750145622.html[/URL] i takie - [URL]http://allegro.pl/obroza-dla-psa-lub-kota-10mm-28cm-producent-i2768089847.html[/URL] .
Nie wiem jak z wytrzymałością tych obroży.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][B]Monika i Max - ja rozumiem że reklama dzwignią handalu ale tak namolnego kupczenia to na tym watku nie było i NIE będzie.
Zgodnie z Regulaminem tego Forum sprzedaz czegokolwiek poza bazarkami (z których dochód jest przeznaczony tylko i wyłącznie na pomoc BEZDOMNYM psom) jest ... zabroniona. Więc musisz troszkę wyluzowac z tą reklamą własnej działalności gospodarczej.

I na koniec - jak ktoś będzie chciał kupic od Ciebie obrożę to kupi a jak nie to nie bez względu na to ile postów z obrożami w sówki wkleisz.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Malpki fajne , ale obroza ktora wstawilas ( ze sowami ) wyglada strasznie 'biednie' i nietrwale . A szkoda , bo cenowo oplacalnie .[/QUOTE]
to zasługa bardzo słabej jakości zdjęć, obroża jest bardzo ładna i mocna zszywana baardzo mocnymi nićmi i równiutko uszyta jutro postaram się o lepsze zdjęcia :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]Monika i Max - ja rozumiem że reklama dzwignią handalu ale tak namolnego kupczenia to na tym watku nie było i NIE będzie.
Zgodnie z Regulaminem tego Forum sprzedaz czegokolwiek poza bazarkami (z których dochód jest przeznaczony tylko i wyłącznie na pomoc BEZDOMNYM psom) jest ... zabroniona. Więc musisz troszkę wyluzowac z tą reklamą własnej działalności gospodarczej.

I na koniec - jak ktoś będzie chciał kupic od Ciebie obrożę to kupi a jak nie to nie bez względu na to ile postów z obrożami w sówki wkleisz.[/B][/COLOR][/QUOTE]
Dochód ze sprzedaży obróżek mam zamiar przeznaczyć na kieleckie schronisko tylko jeszcze nie wiem jakie :D Dlatego tak mi zależy na sprzedaży



A małpki z podszyciem minky mango czy bez podszycia?
[IMG]http://static2.pasart.pl/images/thumbnails/product/147763-tkanina-minky-polar-mango-na-kocyki-50x76cm_500_375.jpg[/IMG]

Edited by Monika i Max :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika i Max :)']Dochód ze sprzedaży obróżek mam zamiar przeznaczyć na kieleckie schronisko tylko jeszcze nie wiem jakie :D Dlatego tak mi zależy na sprzedaży[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]To sprzedawaj na ... bazarku.
Wtedy będzie i legalnie i oficjalnie.

Dochód na kieleckie schronisko ? Tylko nie wiesz jakie ? A ile to tych schronisk w Kielcach jest ?
A że na sprzedaży Ci zależy to widac. Od paru dni co piąty post pojawiający się w tym dziale to Twoje obróżki w sówki.

I żeby skończyc tę zabawę w słowne przepychanki odsyłam Cię do Regulaminu a w razie watpliwości co do znaczenia/interpretacji poszczególnych punktów Regulaminu zapraszam na PW.


EOT
A później zgodnie z Regulaminem.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]To sprzedawaj na ... bazarku.
Wtedy będzie i legalnie i oficjalnie.

Dochód na kieleckie schronisko ? Tylko nie wiesz jakie ? A ile to tych schronisk w Kielcach jest ?
A że na sprzedaży Ci zależy to widac. Od paru dni co piąty post pojawiający się w tym dziale to Twoje obróżki w sówki.

I żeby skończyc tę zabawę w słowne przepychanki odsyłam Cię do Regulaminu a w razie watpliwości co do znaczenia/interpretacji poszczególnych punktów Regulaminu zapraszam na PW.


EOT
A później zgodnie z Regulaminem.
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Na pewno będę sprzedawała na bazarku ale na razie mam tylko 2 , jak będę miała więcej na pewno sprzedam je na bazarku przepraszam za te obróżki w sowy ale bardzo mi zależy na pomocy psiakom :oops: Ciągle waham się miedzy schroniskiem kielce dyminy [URL]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/[/URL] a schroniskiem [h=2][SIZE=1]KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie[/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia'][URL]http://allegro.pl/obroza-dla-psa-filc-skorzana-skora-16mm-44cm-hit-i2750145622.html[/URL]
Umarłam, po raz pierwszy podoba mi się różowa obroża :grab: oddziale psychiatryczny szykuj dla mnie łóżko :mdleje:[/QUOTE]

aaaa i jeszcze cena... :mdleje: ja chceeem... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Czy ktoś zamawiał coś z PawSitive Dog? [URL]http://www.pawsitivedog.pl/[/URL]
Chciałabym się dowiedzieć jaka jest jakość wykonania obróżek i wytrzymałośc klamry :)[/QUOTE]
Hej, ja dziś na kiermaszu kupiłam od nich obrożę :) Taśmy bardzo podobne do Furkidz (też bawełna), obroża lekka, ale wykonana bardzo solidnie. Klamra wydaje się byc bardzo mocna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika i Max :)']to zasługa bardzo słabej jakości zdjęć, obroża jest bardzo ładna i mocna zszywana baardzo mocnymi nićmi i równiutko uszyta jutro postaram się o lepsze zdjęcia :D:D[/QUOTE]

Naprawde? Nie obraz sie , ale nie wydaje mi sie - wyglada ewidentnie na strasznie cienka . Pozatym nie musisz w kadym poscie przykonywac wszystkich ze jest bardzo ladna , bo to kwestia gustu i punktu widzenia . Mi sie osobiscie wzor (tasiemka) nawet podoba , ale wykonanie juz nie, calosc wyglada dla mnie nie fajnie . Przepraszam , ale mowie co mysle .

Inna rzecz , moglas od razu napisac ze kasa bedzie przeznaczona na bezdomne psiacze , wtedy wiecej ludzi chetnych jest . Tyle ze Ty napisalas ze twoj domowy biznes sie rozkreca , a ani slowa o schroniskach tam nie bylo . Zreszta , nie wcianm sie juz , mimo wszystko powodzenia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...