Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dzięki za komplementy. Powiem wszystkim,którzy zastanawiają się nad zakupem rzeczy od Taks, że zdecydowanie WARTO! Są piękne i super wykonane.

[B]Toyota[/B] mój Snup to taki skundlony dobek :) (a miał być mixem doga :evil_lol:

[B]goops[/B] sprzątnęłaś mi sprzed nosa tą obróżkę taksową, ale Twoja sunia fajnie w niej wygląda. My dostaniemy teraz na Snupka podobną, ale z trochę innym wzorkiem, ale już widzę, że czarnemu psu będzie w niej ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Molli[/B] - obroże od taks super. Jest nawet buldożkowa: ale na Shillę za duża, a na Rolexa za szeroka (ma krótką szyję), buu. Za to licytujemy BOSKĄ (!!!) obrożę na bazarku u Marty_Ares i mam nadzieję, że uda nam się wygrać. Na Rolku powinna fajnie wyglądać. I właśnie apropos tego: [B]Marta[/B]: gdyby udało nam się ją wylicytować dałabyś radę (a raczej Twój TZ:diabloti:) doszyć do niej jeszcze smycz, zwykłą, parcianą 2cm najlepiej pasującą kolorkiem, żeby była identyko w długości jak prosta smycz Rogzowa?
Miałabym wtedy już jakiś komplet dla Rolka. Planowałam Rogzowy, ale nie wiem czy wyrobię z kasą: jeszcze mam w planach legowisko za dwie stówy, poza tym zgłoszenia na wystawy pochłonęły drugie tyle:cool3:

[B]RCookie[/B]: boskie te lupinowe krowy, w ogóle zdjęcia super

[B]Marta_Ares [/B]- super zbiory, ja w końcu będę musiała obfotkować swoje

Aaaa i zapomniałam: przyszła do nas ringówka z Dingo: jutro może będą zdjęcia na modelu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Marta_Ares, ale mi właśnie chodzi o zwykłą parcianą bez żadnego naszywania, byleby była w kolorze obroży i będzie rewelka. To jakby coś to Ci powiem jaka długość, bo chodzi o to, żeby była identycznej długości jak prosta Rogzowa.
A o fotki postaram się jutro

Link to comment
Share on other sites

[B]Gops[/B] super wyglada Misia w tej obrozy! Mowilam, ze bedzie bardzo fajnie, mimo ze "tylko" 2 cm:eviltong:

[B]Marta[/B] baaardzo podoba mi sie fioletowa:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Czekam na listonosza:diabloti: I jak zwykle obiecuje zdjecia na Azowej:cool3::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Buszki, czy chodzi Ci o tego fioletowego co ma moją suczka na stronie wcześniej?? [/QUOTE]

Właśnie o tego.Ślicznie Twoja sunia w nim wygląda :loveu: i tak myślę,że moim też było by ładnie.


[quote name='toyota']Niestety na allegro już nie ma , a sama bym chciała :cool3: . Kupiłam chociaż żółtą. Ze sklepów wycofana , nawet jeśli mają na stronie to nie sprzedają.[/QUOTE]

Pisałam do gościa z allegro z zapytaniem o rozmiary,to nawet nie raczył odpowiedzieć :angryy:.Żółta też mi się podoba,ale na mojej suni była by mało widoczna.Szkoda,że wycofali takie ładne obróżki :placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Woow, aż wspomniały mi się czasy jak miałam dla psa 20 obroży, 5 par szelek, nie wiadomo ile smyczy itd. :P Teraz jakoś radzę sobie z 2 obrożami i jedną parą szelek i mam co prawda ochotę na wiecej, jednak nie używam, więc po co :P[/QUOTE]


Teee... się znalazła ta co niedawno mi tłumaczyła zebym się nie obnosiła z tym że obrozy nie kupuje:evil_lol::diabloti:


Tak na serio to ja jestem na całkiem dobrej drodze do zdrowia:p

Link to comment
Share on other sites

ta jest boska :loveu:
[url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/2-03.jpg[/url]

ale chyba dośc szeroka, tzn na pewno za szeroka na moją suczkę i pewnie cenę też ma 'fajną' :eviltong:

[B]gops [/B]ta obroża nie wygląda wąsko, bardzo ładnie w niej Miśka wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Okamia obrożę, z własny wzorem robi również ECollars ( Aki ma od nich czerwoną obrożę ze swoim zdjęciem i imieniem ) tutaj link do producenta [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/index.php[/URL] ,[/QUOTE]

Masz może gdzieś zdjęcia tej obroży? I ogólnie jak się trzyma? mocna?
Widziałam ich na jakiejś wystawie ze stoiskiem, ale nie miałam czasu się przyglądać :roll: poznaje po wzorach obróżek.

Christian Audigiera ma całkiem niezłe te wzory choć dla mnie za bardzo 'krzykliwe' :evil_lol:

Marta niezła kolekcja
[url]http://images40.fotosik.pl/295/5e26b4c564cd8ebd.jpg[/url]
żółty rogz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Teee... się znalazła ta co niedawno mi tłumaczyła zebym się nie obnosiła z tym że obrozy nie kupuje:evil_lol::diabloti:


Tak na serio to ja jestem na całkiem dobrej drodze do zdrowia:p[/QUOTE]


Ja coś takiego pisałam ? :)) Może i tak, nie wiem, nie przypominam sobie. ;)


Mnie korci, żeby kupić obrożę w każdym kolorze, aby mój pieso do mnie pasował, ale jednak jest problem finansowy : P Rogzy 40mm takie tanie nie są, a one mnie obecnie interesują. Chociaż nawet myślałam, żeby np. od Marty zamówić z 5 zwykłych czarnych obroży na klamrę, kupić taśmy satynowe 35mm ( np. żółtą, fioletową, zieloną, pomarańczową i niebieską) i ponaszywać. Pomysł chyba ok, ale dla mnie bez sensu, bo bym połowę tego pooddawała do schronu i tyle bym to widziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Ja coś takiego pisałam ? :)) Może i tak, nie wiem, nie przypominam sobie. ;)


Mnie korci, żeby kupić obrożę w każdym kolorze, aby mój pieso do mnie pasował, ale jednak jest problem finansowy : P Rogzy 40mm takie tanie nie są, a one mnie obecnie interesują. Chociaż nawet myślałam, żeby np. od Marty zamówić z 5 zwykłych czarnych obroży na klamrę, kupić taśmy satynowe 35mm ( np. żółtą, fioletową, zieloną, pomarańczową i niebieską) i ponaszywać. Pomysł chyba ok, ale dla mnie bez sensu, bo bym połowę tego pooddawała do schronu i tyle bym to widziała.[/QUOTE]


Pomysl ok. ale ile musisz kupić tych obrozy? a poza tym kolory rasta sa super i jestem za tym zeby rasta sobie w nich naginala;)
Mnie korci martowy amortyzator:) i cuś w kolorach rasta dla kapsla właśnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Rogzy 40mm takie tanie nie są, a one mnie obecnie interesują. [/QUOTE]
Najpierw łańcuch, teraz te wielkie rogzy.. Widzę, że mamy identyczne zachcianki, ale tej rogzowej to ja prędko nie spełnię :(

Link to comment
Share on other sites

Z łańcuchem czekam do wystawy, może tam upoluję jakiś, a co do rogzów XXL to polecam bardzo, mam jednego, dopóki się trzyma niech jest, jak padnie to kupuję fiolet XXL z nitką lub Raf Camo, też XXL.

A teraz takie pytanko - Jak wygląda polar na obroży po częstych kąpielach w morzu, jeziorze itp. ?

EDIT:
Sugarr- Ty masz łańcuch a ja rogza - możemy się wymieniać :P

Link to comment
Share on other sites

Onomato-Peja szkoda tylko że dwa różne końce Polski :cool3:

Krakowską wystawę przełożyli z tego co pamiętam na wrzesień dopiero, a też chciałam coś fajnego upolować, już się nie mogłam doczekać. Bo ja jako zwykły oglądacz.. Nigdzie się nie spieszę, mogę uskuteczniać szoping :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś może obrożę ezy doga? Zastanawiam się nad jej kupnem ale nie wiem jaki rozmiar będzie dobry.Czy rozmiary podane na pełnej misce są dokładne? Jeśli nie to czy ktoś mógłby mi zmierzyć największy obwód XS-ki lub najmniejszy S-ki? Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...