Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Endher']Jak najbardziej Just Ducky :diabloti: ! Kupiłabym je bez zastanowienia ale niestety są za małe :shake:[/QUOTE]
Ty masz jakaś obsesje, jak nie krowy to kaczki :evil_lol: Ale bądź co bądź, też zgadzam się, bo ten wzorek jest świetny :loveu: Niestety za mały na mojego psa.

Ja zastanawiam się teraz nad kupnem jakiejś smyczy, chciałam z RD, ale za późno się obudziłam, bo taka sama smyczy jak kiedyś kupiłam za 17zł, teraz kosztuje 38zł, więc chyba sobie odpuszcze.

Link to comment
Share on other sites

Witam

od wczoraj storna po stronie przeglądam ten temat ponieważ niedługo w moim domku pojawi się szczeniak. będzie to terier walijski.

dzięki Wam dowiedziałam się i zobaczyłam jakie cuda można kupić dla psiaka. moja wyprawka dopiero zaczyn powstawać. na dzień dzisiejszy kupiłam tylko taki starter TRIXIE dla szczeniaków - szeleczki i smycz. chciałabym jednak zacząć kupować już obroże i smycze ponieważ później jak mi przyjdzie wszystko na raz kupić to mój portfel tego nie uniesie.

Poradźcie proszę jakie kolory najlepiej wyglądają na rudo czarnym psiaku??? zestwa trixie mam czerwony ale jak już podrośnie to myślałam o fiolecie lub zieleni??? i czerwień chyba jest ponadczasowa???

czy polecacie te nowe zestawy rogz dla szczeniaka??? myślicie, że są wytrzymałe???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justek']a co myślicie o tych rogz

[URL]http://www.drpets.pl/?190,obroza-m-dla-szczeniaka-(hb201[/URL])

warto inwestować???[/QUOTE]
szczeniak jak to szczenika
napewno szybko wyrosnie i zniszczy pewnie
narazie nie inwestuj w drozsze rzeczy , kup na ten okres sczeniecy zwykla parciana obrozke a jak uzyska rozmiary doroslego psa to kupisz cos lepszego
takie jest moje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Poradźcie proszę jakie kolory najlepiej wyglądają na rudo czarnym psiaku??? zestwa trixie mam czerwony ale jak już podrośnie to myślałam o fiolecie lub zieleni??? i czerwień chyba jest ponadczasowa???[/QUOTE]
Według mnie czerwień na pewno! Poza nią na walijskim świetnie wyglądać bedzie fiolet albo brąz/szary z jakimś ciekawym wzorkiem.

Co do tych obroży Rogzowych dla szczeniąt, to wzorki całkiem fajne, ale ja nie widze sensu kupowania takiej obroży, bo według mnie szczeniak może nosić równie dobrze zwykłą taśmę, nie musi być jakoś specjalnie miękka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']szczeniak jak to szczenika
napewno szybko wyrosnie i zniszczy pewnie
narazie nie inwestuj w drozsze rzeczy , kup na ten okres sczeniecy zwykla parciana obrozke a jak uzyska rozmiary doroslego psa to kupisz cos lepszego
takie jest moje zdanie :)[/QUOTE]


samie wiecie jak tojest ... chciało by się wszystko dla psiaka:roll: jakiś zestaw muszę kupić ale chyba wybiorę jakiś odblaskowy niech szczeniak będzie widoczny. bardzo podobają mi się fiolety rogz i te z kosteczkami red dingo.

dla takiego szczniaka to rozm. s pewnie???

Link to comment
Share on other sites

to fakt...tym bardziej, ze będziesz miała dość sporego psa... a te wierz mi starsznie szybko się rozrastają :) jak chesz kupić coś ąłdnego te weź trochę większą..znaczy z dużą możliwością regulacji ...wtedy trochę dłużej posłuży :)
Pamiętam jak byłam zakochana w obroży flexi summertime...i wreszcie znalazłam za kupe pieniędzy :) fakt długa nam posłużyła...ale teraz już moze sobie leżeć w szafce i czekać na nowego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']te sa fajne i nie drogie :)
[url]http://www.amberhouse.pl/karlie-sportiv-plus-obroza-nylonowa-15x3045-wyprzedaz-p-6969.html?cPath=76_151_590[/url][/QUOTE]

rzeczywiście fajne

coś takiegoprostego poszukam a jak już będzie z nami i podrośnie tokupięcoś lepszego


myslałam o takiej
[URL]http://reddingo.bazarek.pl/opis/282192/odblaskowa-obroza-m---fioletowa.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justek']samie wiecie jak tojest ... chciało by się wszystko dla psiaka:roll: jakiś zestaw muszę kupić ale chyba wybiorę jakiś odblaskowy niech szczeniak będzie widoczny. bardzo podobają mi się fiolety rogz i te z kosteczkami red dingo.

dla takiego szczniaka to rozm. s pewnie???[/QUOTE]
Wiemy, wiemy :diabloti:

Szukaj obroży z duża regulacją, bo szczeniak bedzie mieć chuda szyjke, ale szybko zobaczysz, że już obroża na niego za mała i co wtedy? ;) Bedzie trzeba kupować nową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justek']macie rację ... obejrzałam zdjęcia z hodowli. fakt jak szczeniaka odbiorę w 9 tygodniu to jeszcze w miarę mały ale po miesiącu to już taki sporawy sie już robi ... nie wiem czy czasem te trixie co kupiłam nie będą za małe...[/QUOTE]

dobrze by bylo jakbys wiedziala ile bedzie mial docelowo w szyi :)
wtedy latwiej by Ci bylocos wybrac na dluzej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...