Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='westie_justa']a no własnie widze... szkoda bo podobają mi sie trampy... AD ma... ale nie wiem czy DS nie tańsze..
No i jeszcze jakaś świąteczną obrózke zamawiam:D pamietam jak były te... gwiazdki chyba ? z dogstyle..[/QUOTE]
tańsze ;)
pogadaj z Martą na gg lub pw, dogstyle ma gwiazdki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia'][url]http://www.kuchniapupila.pl/files/130999837/15_1.jpg[/url]
Ten wzór bardzo mi się w necie podobał ;) ale jak zobaczyłam na żywo - już niezbyt ;) są strasznie hmm.... cukierkowe ;)[/QUOTE]

Aham :) Dzięki za informację...poki co dalej czekam aż mi szanowny sklep odpisze...:roll: uwielbiam się z takim czymś użerać.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha pewnie poczekasz kolejne 2 tyg. masakra.
Ja zamówiłam rogza z 4łapki i cisza ale tak myślałam że tak będzie heh.
Za to Pełna miska mega + odpisywali mi w ciągu godziny nawet w późnych porach np. o 21.
Błyskawiczna wysyłka, dziś powinna być paczka z rogzami u mnie :D Nie mogę się doczekać

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to nie temat o sklepach...ale teraz zastanawiam się nas rezygnacją z tego zamówienia i zamówieniu tego gdzie indziej (kuchnia pupila, jakieś złe doświadczenia? )...zamówiłam karmę, tak na zapas bo za jednym razem i tak myślę, że przy ich tempie pies mógłby mi paść z głodu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Zamówiłaś w Kuchni Pupila? Czy dopiero chcesz tam zamówić?
RD czerwona którą kupiłam całkiem fajna ale 1,8 to dla Abi a potem ją sprzedam bo będzie za cienko[/QUOTE]

Dopiero chcę. Skusiłam sie na wcześniej mi nie widziany sklep sirino.pl i po prostu szybkość obsługi, realizacja zamówienia tragedia! Jeszcze mi napisali "zamówiliśmy dla pani szelki", no sorry łaskę mi robią? Ja nie potrzebuje pośrednika...są sklepem de facto oferują rzeczy których jak sie okazuje nie mają a staraja się mieć ( jak widać z marnym rezultatem) jak ktoś coś zamówi dopiero. Mieli atrakcyjne ceny w stosunku do innych, ogolnie na tym co zamówilam mialam zaoszczędzić w sumie około 40 - 50zł, zawsze coś przecież...ale teraz nie wyglada to już tak kolorowo. Szelki zamówilam za 33zł chyba, nie ma ich...rozważam zamiane na inne, ciut droższe, napisałam do nich o dostępność produktów i nagle ceny z 30 paru zł podskoczyły do 50 paru złotych...kpina po prostu, nie wiem myślą że na idiotkę trafili? Więc że niby teraz mam im jeszcze dopłacać...całość zamowenia wtedy będzie powyżej 200zł a ja jeszcze musze koszty dostawy pokryć, paranoja! Tzn koszty dostawy wlicozne są w tą cenę ponda 200zł...
To ja już wolę dołożyć te kilka groszy i sie nie użerać z tym sklepem... i właśnie na kuchni pupila znalazłam wszystko co chciałam + dodatkowo witaminki na sierść _ darmowa dostawa i wszystko też mi sie zamyka w kwoci okolo 200zł...i niby towar mam następnego dnia...więc pytam czy ktos z kuchnią miał jakieś problemy...czy faktycznie towar był szybko czy bede musiała czekać kolejne 2 tyg na kompletowanie zamówienia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Gops np eko-pies ma darmową. Wiem bo już skorzystałam :P[/QUOTE]

[quote name='bazylowa']W eko-psie chyba.

EDIT: [URL="http://www.dogomania.pl/members/19044-drzalka"][B]drzalka[/B][/URL] mnie ubiegła z odpowiedzią ;)[/QUOTE]
dzięki dziewczyny , tylko akurat stamtąd nie mam co kupić bo moja sucz nie uznaję ani tych eko ciasteczek ani zabawek , a obróż akurat nie ma bo pytałam :roll:
myślałam że więcej sklepów bierze w tym udział chciałam skorzystać z okazji i kupić jakieś smaczki na świeta psom ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawendowa']Dopiero chcę. Skusiłam sie na wcześniej mi nie widziany sklep sirino.pl i po prostu szybkość obsługi, realizacja zamówienia tragedia! Jeszcze mi napisali "zamówiliśmy dla pani szelki", no sorry łaskę mi robią? Ja nie potrzebuje pośrednika...są sklepem de facto oferują rzeczy których jak sie okazuje nie mają a staraja się mieć ( jak widać z marnym rezultatem) jak ktoś coś zamówi dopiero. Mieli atrakcyjne ceny w stosunku do innych, ogolnie na tym co zamówilam mialam zaoszczędzić w sumie około 40 - 50zł, zawsze coś przecież...ale teraz nie wyglada to już tak kolorowo. Szelki zamówilam za 33zł chyba, nie ma ich...rozważam zamiane na inne, ciut droższe, napisałam do nich o dostępność produktów i nagle ceny z 30 paru zł podskoczyły do 50 paru złotych...kpina po prostu, nie wiem myślą że na idiotkę trafili? Więc że niby teraz mam im jeszcze dopłacać...całość zamowenia wtedy będzie powyżej 200zł a ja jeszcze musze koszty dostawy pokryć, paranoja! Tzn koszty dostawy wlicozne są w tą cenę ponda 200zł...
To ja już wolę dołożyć te kilka groszy i sie nie użerać z tym sklepem... i właśnie na kuchni pupila znalazłam wszystko co chciałam + dodatkowo witaminki na sierść _ darmowa dostawa i wszystko też mi sie zamyka w kwoci okolo 200zł...i niby towar mam następnego dnia...więc pytam czy ktos z kuchnią miał jakieś problemy...czy faktycznie towar był szybko czy bede musiała czekać kolejne 2 tyg na kompletowanie zamówienia?[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201067-WWW-Sklepy-zoologiczne-WWW-lt-lt-OPINIE-gt-gt[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']wiecie może gdzie dzisiaj są darmowe wysyłki (dzień darmowej wysyłki) ? chodzi o sklepu zoo w necie ;)[/QUOTE]


kar-ma, sirino ( ale tu odradzam ODRADZAM ! wczoraj o godzinie 23.00 zmieniali ceny podnieśli je masakrycznie przykładowo adresówka normalna za 3 zł u nich kosztuje teraz 16 złotych no ale przecież za dostawę się nie zapłaci:shake: ) reksio, psiakość, petity i nie pamiętam reszty :eviltong:

Model w obróżkach Taksowych :)

[img]http://img40.imageshack.us/img40/5995/dsc0307fn.jpg[/img]

[img]http://img254.imageshack.us/img254/3408/dsc0321dg.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...