Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2010 DANIA


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogarka']Na pewno bedzie bardzo fajnie, ale jak na przewóz psa pociagiem troche mam daleko do Danii. I w czerwcu raczej nie bede miała na to pieniedzy zeby az tam jechac (i jeszcze tam spac). Na razie postanowiłam sie skupic na championacie Polski.[/QUOTE]
To gdzie będziemożna Was spotkac w przyszłymroku? Masz juz jakies plany?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to pisz, mów, wyjasniaj...
Ja tez mam nowego chłopaka o wdzięcznym imieniu Serek i juz się nim chwalę. A niuniek ma dopiero 3,5 miesiąca. I też przymierzam się z nim pojechac na WDS. zobaczymy...

pzdr.[/QUOTE]

zaraz nas mod wyrzuci za offa :evil_lol:

[URL]http://www.naris.pl/pol/nowosci.htm[/URL]
i na dogo gr.VIII wątek field spaniel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']zaraz nas mod wyrzuci za offa :evil_lol:

[URL]http://www.naris.pl/pol/nowosci.htm[/URL]
i na dogo gr.VIII wątek field spaniel[/QUOTE]
Eeee, przeciez piszemy o psach, które prawdopodobnie pojadą na WDS

Na stronie byłam, teraz zajrzę jeszcze na DGM do wątku.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']zaraz nas mod wyrzuci za offa :evil_lol:

[URL]http://www.naris.pl/pol/nowosci.htm[/URL]
i na dogo gr.VIII wątek field spaniel[/QUOTE]
fieldzik! :loveu: kiedyś się nad takim zastanawiałam, świetnie że wreszcie zaczynają być te super psiaki w PL!! :multi:

Do zobaczenia oby w Danii :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Sonic']Ja bym powiedział że to zbytnia męczarnia dla psiaka jechać tyle km.Ja uważam że max to 300km. Jak tu wyczytałem że ktoś chce ciągnąć psa 3000km to po prostu szok.[/QUOTE]
wszystko zależy od psa ;)
mój niuniek samochód traktuje jak drugi dom. jeździmy nawet dalej niż 3 000 km ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonic']Ja bym powiedział że to zbytnia męczarnia dla psiaka jechać tyle km.Ja uważam że max to 300km. Jak tu wyczytałem że ktoś chce ciągnąć psa 3000km to po prostu szok.[/QUOTE]

Bez urazy ale w obrebie 300 km to mozna sobie psa praktycznie tylko w Pl pokazac (my mamy troche zagranicy w tym obrebie ale to zaleta mieszkania nie w centrum Pl) Wszystko zalezy jak podrozujesz i jakie zapewniasz psu warunki. Pewnie ze jechac 1000 km maluchem z dogiem to moze zameczyc ale chyba nie o takim podrozowaniu teraz sie mowi.
Moje psy jak widza ze wsiadam do auta to az sie pala do jazdy. To jak napisala Narisowa raz zalezy od psa, dwa od tego jak sie potrafi planowac podroz no i od tego czy ma sie wyobraznie. Nie wyobrazam sobei np jazdy na wystawy na poludnie w lecie autem bez klimy. itd itd.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonic']Ja bym powiedział że to zbytnia męczarnia dla psiaka jechać tyle km.Ja uważam że max to 300km. Jak tu wyczytałem że ktoś chce ciągnąć psa 3000km to po prostu szok.[/QUOTE]

My np. dzielimy sobie to na 3 dni ^^ i robimy sobie takie trochę wakacje, przy okazji coś zwiedzimy etc. I to nie jest 3000km, my mieszkamy "na dole" Polski i dla nas to nieco ponad 1000km, jak ktoś mieszka gdzieś wyżej to jeszcze mniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Jak zgłaszaliscie? Pocztą tradycyjną?
Nie widze formularzu on-line.[/QUOTE]

[URL]http://www.worlddogshow2010.dk/?GB/Entry/Entry%20on-line%20through%20Internet.aspx[/URL]

tu jest link, tylko jakiś "dziwny" - chyba najpierw trzeba się zalogować ?
nie bardzo rozumiem, bo nie jestem anglojęzyczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...