Jump to content
Dogomania

Achilles Giga la Gothica :D


Hexi

Recommended Posts

[quote name='asher']Żeby wrzucic fotkę na imageshack nie trzeba sie rejestrować. Ale jeśli bardzo chcesz, to możesz :wink:[/quote]
To że nie trzeba wiem, ale bardziej bym wolała się jednak zarejestrować, bo wtedy podobno można cosik ewentualnie zmieniać czy kasować fotki, a bez rejestracji podobno nie?? Tylko nie bardzo wiem czy w związku z zarejestrowaniem należy się z czymś liczyć, czy to tak poprostu i już???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[img]http://foto.onet.pl/upload/49/88/_513583_n.jpg[/img]
a tu mam już 8 tygodni :)

[img]http://foto.onet.pl/upload/10/34/_513584_n.jpg[/img]
A to jest jej starsza "przyszywana" siostrzyczka Olga w wieku ok. 13 mies. :D

Fotka Olgi jest z wystawy z Ustronia, a mogę ją tu wrzucić dzięki [b]kasiaaczkowi[/b]
Dziękuję Ci kasiaaczku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pewna']Pytam, bo czasami jestem na wystawach i zawsze na ringach z dogami i chciałam wiedziec kogo mam dopingować i kciuki trzymać :)
Ostatnio byłam w Krakowie.[/quote]

Ooo! To może się kiedyś spotkamy - prosimy o doping ;) Zawsze to raźniej ;)
A my też w Krakowie byłyśmy na ringu dogów :D hihi

[quote name='asher']Śliczne dozie dziewczynki #angel A jak się ze sobą dogadują?[/quote]
Na początku (czyli ok. 4 tygodni wstecz) to bywało różnie, ale teraz już się bardzo kochają :D Nawet bawią się tymi samymi zabawkami i chrupią sobie jedną kostkę na spółkę (jedna z jednej stronyy, a druga z drugiej) :D Nareszcie bo z początku to wszyscy w domu mieli BIG stresa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']Ale śliczne maleństwo :iloveyou: I takie czarniutkie i z krawatkiem. Mniam :eating:[/quote]
Dzięki KORONA. Wiesz mnie też tak jakoś urzekła :D A pierw miała tylko maleńką białą kropeczkę, a teraz robi się krawacik ;)

Link to comment
Share on other sites

nie ma sprawy sliczne masz dzieciaki zapraszam czesciej z fotkami :)
a nasze "maleństwo" wazy juz 20 kg :D
zdjatka......niebawem jak tylko urobie takiego jednego coby mi przegrał ze swojego laptopa jak z pracy wroci :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hexi']
korona, jak ci malo mojego lobuza to zapraszamy na weekendowy spacer na kabaty :D[/quote]

Oczywiście, że mi mało!!!
Ale ja bym jednak baaardzo prosiła o to, żebyście wpakowali maluszka do samochodu i przyjechali na Morskie Oko.
Nas jest więcej... A teraz jedyny środek lokomocji jaki mamy, to... Autobus :fadein: Brrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hexi']autobus jest brrrry zdecydowanie i was jest zdecydowanie wiecej...coz morskie oko nie jest w sumie tak daleko jakos sie uda samochodkiem dotrzec :D
tylko trzeba sie jakos terminowo dogadac :)[/quote]

Jak bedziecie mieli czas i chęci, dajcie znać i od razu sie umówimy :D
Myślę sobie, ze może warto jeszcze chwilkę poczekać... Niech jeszcze maluch trochę podrośnie... Mała Halucynacja była przez jakiś czas tratowana przez większe towarzystwo, a teraz boje się, że ona będzie tratowała malca.

Link to comment
Share on other sites

pika, jak przegra to i zmniejszy.....mam nadzieje :wink:
Korona, mozemy poczekac ale maluch byl juz przez kuźniowe dzieciska tratowany i sie podobalo :lol: on sie niepewnie czuje z innymi psami, dogi tylko po nosach caluje :) chyba dobrze mu zrobiło że w domku u Domi miał jescze dwa dorosłe stwory oprocz mamusi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...