Jump to content
Dogomania

Historia węgielka IWANA ! Piękny Owczarek ! Cudo już razem z Goś!! Siubidubi !


Kana

Recommended Posts

Uru Iwan u Twojej rodzinki wyladuje :) superasnie. Goś czy Ty to napewno dobrze przemyslalas??? Bo jak sie zakochaja to po pol roku moga nie chciec oddac :P jak to takie cudo w skorze psa.
A jesli Dt jest bratem Uru to chyba tez we Wrocku.
Moze sie uda na jakies dogo spacery umowic :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Goś']W Ognicy - na południe od Gryfina, które leży na poł od Szczecina ;)
Ponoć tam ślicznie i lesiście :D[/QUOTE]


w rzeczy samej... wioska jakich sporo na naszejpolskiej mapie jednak... miejsce w ktorym maly domek stoi jest odosobnione, wokól nie ma drogi samochodowej... no dobra-jest obwodnica zeby nie bylo jak ktos na google maps zerknie jednak to jakies 200 m i samochody jezdza tam z zadka. nie wiem czy im nie wyszlo czy jak... poza tym terenow na spacery ilosc mnoga, po pierwsze okoliczne lasy i laki a najciekawszym mijesce okaze sie byc,a na pewno tuz po zimie-nadodrze z odra rzecz jasna;) pieknie tam. wiec na prawde, iwan bedzie mial dobrze. zareczam ze moj brat do domownikow nie nalezy wiec pies ruchu bedzie mial az w nadmiarze:) dla zaciekawionych dodam ze pawel jest towarzyszem zacnym. kocha zwierzyne-dzika i domowa, jest czlowiekiem lasu wiec kto ma jeszcze watpliwosci to je tu nalezy rozmyc;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']w rzeczy samej... wioska jakich sporo na naszejpolskiej mapie jednak... miejsce w ktorym maly domek stoi jest odosobnione, wokól nie ma drogi samochodowej... no dobra-jest obwodnica zeby nie bylo jak ktos na google maps zerknie jednak to jakies 200 m i samochody jezdza tam z zadka. nie wiem czy im nie wyszlo czy jak... poza tym terenow na spacery ilosc mnoga, po pierwsze okoliczne lasy i laki a najciekawszym mijesce okaze sie byc,a na pewno tuz po zimie-nadodrze z odra rzecz jasna;) pieknie tam. wiec na prawde, iwan bedzie mial dobrze. zareczam ze moj brat do domownikow nie nalezy wiec pies ruchu bedzie mial az w nadmiarze:) dla zaciekawionych dodam ze pawel jest towarzyszem zacnym. kocha zwierzyne-dzika i domowa, jest czlowiekiem lasu wiec kto ma jeszcze watpliwosci to je tu nalezy rozmyc;)[/QUOTE]
Kana ,w imieniu mego brata zapraszamy w odwiedziny.
A wlasnie. poprosze pawla zeby zalogowal sie na dogo. jednak na codzien nie ma on dostepu do netu wiec nie wiem. moze jednak sie skusi. byloby to dla wszystkich wygodne. sam moglby zdawac relacje z pobytu Iwana u niego. jesli nie, to ja bede rzecznikiem.
:)

Link to comment
Share on other sites

Oj Uru nawet nie wiesz jak ja się cieszę!!! :lol::lol::loveu::loveu:
Pewnie, że super by było jakby się Paweł zalogował na dogo....tylko ja już nie chcę przegiąć :eviltong: I tak bardzo dużo dla nas robi... A właśnie, ale tak a propos, to pytałaś o ten stacjonarny tel? Jeśli się da podłączyć, to ja naprawdę pokryję koszty abonamentu, bo to mi i tak taniej wyjdzie niż smsy na jego kom :roll:
Nie mam już czasu wejść na gadu, to Ci tu odpiszę. Tak, tag (tj identyfikator) to świetny pomysł i sama chciałam Was poprosić, żeby Iwan coś takiego zawsze nosił przy obroży. Tylko oprócz imienia i nru tel dobrze tam umieścić też adres (bo jak blisko, to ktoś odprowadzi) i informację, że pies jest wykastrowany! Czemu - chyba nie muszę Ci mówić :/

Teraz czekam na wieści od GoniP co weterynarz zadecydował w sprawie zabiegu. I na inforamcje o rodzaju karmy, którą obecnie je Iwan. Plus takie rzeczy jak legowisko (czy w ogóle ma), smycz, obroża itepede. A właśnie, jak najbardziej wolałabym, żeby smycz i obroża (plus ewentualny namordnik, ale nie wiem czy to w ogóle będzie potrzebne...ale niech ma) kupić na "żywca", najlepiej z psem. Absolutnie zdaję się na Twój gust, tylko błagam żadnych róży i słodkich wzorków! :eviltong: I w ogóle nie za dużo kolorów - najlepiej coś czerwonego, albo ciemnozielonego i już ;) Linkę treningową, to już przez neta kupię... Chociaż [B]Kana[/B] potrzebne coś takiego?? Jak on się zachowywał po spuszczeniu ze smyczy - nie odchodzi za daleko, ładnie się odwołuje?? A! I przy okazji smyczy - wiem, że kupisz pewnie coś takiego co ma Focus i Fiona (super), ale jakbyś też mogła kupić taką krótką linkę... Wiesz są takie smycze nie taśmowe, ale jak grube linki żeglarskie. Wiesz o co mi chodzi? Tylko krótką - jest lepsza do chodzenia przy nodze...bo mam zamiar poprosić Pawła, żeby z czasem nauczył tego Iwana ;)

I na razie chyba tyle :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Linka ? Taśma treningowa?
O jakim my tu psie rozmawiamy!
Kobieto to chodzący ideal!
Ja go na drugi dzień spuszczalam i to on bal się że mu uciekne!
Wystarczy że raz dmuchnelam pies byl tuż obok mnie!

Tylko proszę nic różowego :D
Do niego czerwone pasuje ;]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kana[/B] po prostu woerzyć mi się nie chcę, że ten pies jest aż Taki! ;)

[B]Uru[/B] GoniaP napisała, że najprawdopodobniej Iwan będzie kastrowany w przyszłym tyg (najprawdopodobniej, bo wet obecnie jest na urlopie) i, że zaraz po pobraniu krwi, będzie gotowy do wyjazdu :multi:A jako, że krew bedzie można pobrać już 10go (i mam nadzieję, że tego właśnie dnia to zostanie załatwione), pytanie brzmi czy 11.12 będziesz mogła przewieźć Iwana do Pawła?? :D

Już wiem, że będę musiała kupić Iwanowi dosłownie wszystko... Tylko jeszcze muszę pokombinować jak to zorganizować, bo banki tu naliczają potworne marże na przelewy do Polski. Dam znać jak tylko coś wymyśle...

Link to comment
Share on other sites

młody jest w Ognicy? No toć w moich rodzinnych stronach :) ja w Gryfinie mam babcię :P i w Nowym Czarnowie kiedyś ;)
Mogę poręczyć za tereny... idealne... sama żałuje że nie mam powodów tam częściej bywać... aż zazdroszczę Iwankowi :P

Gosiu a tobie zazdroszczę cudo psa :P i mam nadzieje że jak zawitasz po niego to się spotkamy bym mogła misiaka wymiziać :P

Link to comment
Share on other sites

Okamia- to my właśnie z gryfina pochodzimy:) no nie moge-swiat to maleństwo;)
Goś, super. 11-12 grudnia mi pasuje=tak wlasnie liczylam ze to bedzie wtedy:) bardzo dobry termin:) co do smyczy,jasne,w iem o jaka krótka linke chodzi-tzw.pejcz:D hehe,mam na stanie-nie uzywam=dam iwanowi-niech sie chlopak cieszy...;P o smyczy...myslalam o skurzanej obrozy-czarnej i czarnej smyczy,tak jak moja zwierzyna ma, co by był cały czarny jak czarny wilk! z tymi zakupami... cholercia,tak sobie mysle ze moze taniej bedzie jak zrobisz jeden przelew np na moje konto?ja zamowie,ty mi kase przelejesz i ja poprzelewam za konkretne przedmioty,pewnie do roznych producentow. zamawiamy na allegro? moze umowmy sie na ktorys dzien na gg, wybierzesz co sobie zyczysz, podeslesz linki, podliczymy koszta. mysle ze tak bedzie najtaniej. hm? jestesmy w kontakcie!:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mnie Paweł nie zabije, że mu taką ekipę do domu pakuję, ale Zapraszam Wszystkich!!! :multi:
Okamia - wreszcie się spotkamy na żywo ;)
Kana - mam nadzieję, że wpadniesz odwiedzić Iwana wtedy, kiedy będę u niego, to osobiście Ci podziękuję.
Graynew - w czerwcu robimy mega dogo spacer - będę ja, Frytka i Iwan
Wszyscy
[SIZE=5] [/SIZE][SIZE=5][B][COLOR=Red]GoniaP się zgodziła!!!![/COLOR][/B] [/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=Red]Iwan czeka na mnie i już tylko na mnie[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]!!!!![/SIZE]
:loveu::lol::multi::placz:[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2]:D :lol::loveu::multi::D Za mało tych cholernych emotek!

[B]Dziękuję Wam wszystkim bardzo!!!!!!

[/B]Uru - z Tobą jeszcze nie wiem co zrobię...

Cholera...nie mogę przestać ryczeć :D:D:D
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]informację, że pies jest wykastrowany! Czemu - chyba nie muszę Ci mówić :/[/QUOTE]

na tagu koniecznie - nie chce nawet pisac ile razy mnie ktos zaczepia jak ide z Zara i wali do mnie ze ma psa dla niej grrrrr

Zara na tagu ma z jednej strony:

imieswoje , telefon moj i adres

Z drugiej ma:

"If I look lost - please call my mum on.... numer telefonu. I am microchipped, spayed and insured"

Zeby nie bylo niedomowien.

Gos - chyba Ci to juz podawalam ale tu szybko robia tagi, wysylka za darmo:

[url]http://www.identitag.co.uk/productcart/pc/viewCategories.asp?idCategory=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...