Jump to content
Dogomania

Historia węgielka IWANA ! Piękny Owczarek ! Cudo już razem z Goś!! Siubidubi !


Kana

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Goś']Ech dziewczyny, bo ja tu czekam na werdykt! ;) Czy w ogóle mam jakieś szanse na Iwana?? Czy mój pomysł jest zupełnie szurnięty...[/QUOTE] Goś, nie ma jak przeprowadzić u Ciebie wizyty przedadopcyjnej. Do Londynu się nie wybieram :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hihi, właśnie sobie pomyślałam, że dziwnie będzie tak po drugiej stronie barykady... kiedy to nie ja komuś, ale ktoś mi będzie przeprowadzał wizytę przedadopcyjną :cool3: I wiecie co, nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie to stresujące ;) A tak serio, to ja się na wszystkie warunki zgadzam i uważam, że nawet wizytę dałoby się załatwić. Jednak jest w Anglii sporo...nazwijmy to szanowanych dogomaniaków z długim stażem

Link to comment
Share on other sites

Nie będę wypisywać wszystkich znajomych, bo to raczej nie ma sensu... Spróbuje wybrać tych nieco bardziej znanych ;)
ulvedinn (która już kiedyś wyadoptowała mi staruszka Pająka i właśnie dzięki niej trafiłam na dogo), graynew, naamahschild, Asia & Ginger, Okamia, gosikf & dogs, lolka, koperek,... Kurcze i na chwilę obecną brakuje mi pomysłów ;)
Jest też oczywiście kilka nicków osób, które znają mnie lepiej niż niektóre z wymienionych, ale są to dogomaniacy mniej znani i nie wiem czy jesteś zainteresowana... Co jeszcze... w galerii mojej Frytki możesz jeszcze zobaczyć jak obecnie mieszkamy...Jak pogrzebiesz w różnych moich wątkach i postach, to też się nieco o mnie dowiesz...włącznie z tym, że niedotrzymuję terminu kontrolnego zdjęcia mojej Frytki po daroplastyce :oops: [B]I w ogóle pytaj o co chcesz![/B] Nie obrażę się za żadne pytanie i na każde odpowiem... Wiem, jak to jest. A dla Ciebie jestem osobą z nikąd jak każdy inny. Spoko, po prostu spróbuję pokonać konkurencję ;) Od siebie dodam tylko, że dla psa zrobię wszystko i dam mu wszystko, co będę mogła. Pytanie po prostu czy po drodze nie znajdzie się ktoś, kto zwyczajnie może dać mu więcej... Wtedy się wycofam.

a w ogóle [B]bros[/B] dzięki za wsparcie :modla::buzi: Widzę, że pamiętasz naszą rozmowę sprzed wyjazdu ;) Więc rozumiesz, że mi zupełnie odbiło. Nie wychodzi mi Iwan z głowy i już. A do tego akurat dzień wcześniej ustaliliśmy z Adamem, że tymczasy tymczasami, ale Frytce przydałby się jednak stały towarzysz, bo ewidentnie jej tego brakuje! Co prawda,to automatycznie zmniejszy mi ilość klientów na spacerach (bo oczywiście Fryta wszędzie ze sobą tacham i drugiego psa też będę :evil_lol:), ale cóż...trzeba mieć jakieś priorytety :eviltong: A tak a propos - Frytka życzy sobie iść na wysik, więc odchodzę od komputera, ale i tak z niecierpliwością będę czekać na ciąg dalszy...

Link to comment
Share on other sites

całą swoją osobą ręczę za Goś - znam ją , jej psy , jej podejście do zwierząt i znam jej marzenie odnośnie takiego właśnie psa. Goś pracuje z psami a jej Frytka zadziwia super kontaktem i karnością wobec swojej panci , Gosia jes konsekwentna i co najważniejsze psy są jej wielką milością. Jeśli mogę coś dodać chętnie odpowiem na pytania.

Link to comment
Share on other sites

No to jestem i ja z zaswiadczeniem :D
Ale jaja nie sadzilam ze bede cos takiego kiedys robic :)
Zaraz dam znac dziewczyna. Ale GoskaGoska chyba mieszka w Londynie to moze sie spotkacie na kawie ( przedadopcyjnej )
Ja w kazdym razie wiem ze Gos to dobry czlowiek znajacy sie na psach i naprawde taki dom jak u niej to szczescie dla psa!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, GoskaGoska mieszka w Londynie i bardzo chętnie się z nią spotkam, bo tak rozmawiałyśmy, że fajnie byłoby się poznać osobiście, bo przecież obie Wrocławianki jesteśmy! :p
Jutro poznam też wreszcie Kamilę, bo jedziemy do niej z Frycią w odwiedziny :multi:

A poza tym.... KURCZE DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!! :lol: Za tak błyskawiczną reakcję i to bez mojej prośby no i za słowa,które napisałyście :calus::calus::buzi::buzi:
(...):placz:Jeszcze bardziej teraz za Wami tęsknię! Za Wrocławiem. I naszymi dogo-spacerami (...)

Link to comment
Share on other sites

No nasze dogospaceru juz nie te same bo poza ABi i Brosem malo kto sie kapie :P
Rozmawialam z ULv ma zepsuty komp, ale powiedziala, ze sie wszystkimi 4 konczynami podpisuje pod adopcja do Ciebie. Przypomniala ze CI kiedys oddawala Pajaka jakiegos staruszka ktory u CIebie podobno w super warunkach dozyl swoich dni. I ze byla u Ciebie w zwiazku z tym na wizycie przedadopcyjnej jeszcze jako nieznajoma i Cie przetrzepala i ze teraz jestes napewno 100razy lepsza niz wtedy wiec MOZNA DAC PSA W CIEMNO :D
Jak bedzie miec juz dostep do dogo to sama jeszcze napisze.
:* dla Was i Fryci

Link to comment
Share on other sites

Ja również popieram zdecydowanie plan Gośki;)
Ciotki, on lepiej trafić mógł nie będzie, jestem przekonana, że znajdzie spokój, szczęście i bezpieczeństwo.
Myślę, że większą trudnością będzie wykombinowanie przygotowania Iwana do takiej podróży, niż wizyta przedadopcyjna & umowa & etc.
Wydawałyśmy razem niejednego psa, na wizytach przedadopcyjnych również, do tego dogospacery z naszymi psiakami.. Nie wiem czy można za kogoś lepiej poręczyć, ale wydałabym Iwana z dużo większą pewnością Gosi niż własnej rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz PRZEOGROMNE DZIĘKI :modla::modla::modla:
[QUOTE]No nasze dogospaceru juz nie te same[/QUOTE]Ale jak wpadnę do Polski, to zorganizujemy taki prawdziwy nasz wrocławski Dogo-Spacer, prawda?? :cool3:
[QUOTE]Czyżby jakiś domek się naprawde szykował? :-D:smile:[/QUOTE]
Ja też się pytam?? Jak, szefowe?? Bo właściwie nie wiem czyja dokładnie jest ta adopcja i kogo w razie czego mam przekupywać :eviltong: ;)
[QUOTE]Myślę, że większą trudnością będzie wykombinowanie przygotowania Iwana do takiej podróży[/QUOTE]
A to wcale niekoniecznie. Napiszę dokładnie krok po kroku co i w jakiej kolejności trzeba u weta załatwić i tylko będę potrzebowała kogoś, kto się do tego weta z te 2-3razy (w zależności od potrzeby)wybierze. Bo po pobraniu próbki krwi do badań, to już pozostaje tylko odczekać 6mies i wsio. To jest szmat czasu, wiem, ale tyle dobrego, że nie trzeba nic przez ten czas robić. Po prostu pies musi "odsiedzieć" swoje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam jeszcze raz uważnie cały wątek i wygląda, że to właśnie Tobie GoniaP muszę zaimponować ;)
Pojaw się proszę na wątku, bo ja tu już jajo znoszę i po ścianach zasuwam :lol: Nic na to nie poradzę - tak się wkręciłam w Iwanka... Staram się być racjonalna i opanowana, ale cały dzień o nim dzisiaj myślę i to myślę poważnie!
Dlatego bardzo Cię proszę o opinię... Domyślam się, że musisz być bardzo zajęta... Mnie po prostu nosi i muszę się wypisać ;)
No i czekam... Ale Ci co mnie znają, to wiedzą, że moją zdecydowanie mocniejszą stroną jest działanie (a nie czekanie) i dlatego tak niecierpliwie mi to wychodzi ;)
Ale już się zamykam i grzecznie czekam dalej...

Link to comment
Share on other sites

Goś, ja cały czas podglądam i czytam te ochy i achy na Twój temat ;)
No i mam nie lada zagwozdkę, bo niestety żadna z wypowiadających się tu Twoich orędowniczek nie jest mi bliżej znana. Imponująca jest jednak ich ilość i jednomyślność :lol:
Byłabym skłonna, jeśli poddasz się dalszemu maglowaniu, rozważyć bliżej Twoją pierwszą propozycję, mianowicie to, że będziemy przygotowywać psa do wyjazdu, jednocześnie szukając mu domu w Polsce. Jeśli jakiś super hiper dom się znajdzie, Iwan Tobie przepadnie.
Trochę martwię się o koszty hotelu, bo 6 miesięcy to bardzo duży wydatek finansowy = kwota 3,000zł :shake: No i psiunia jest tylko w hotelu, i mimo wspaniałej opieki zaufanej osoby, nie ma ciepłego domu i wyłączności na miłosć.
W każdym razie jest o czym myśleć. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jeśli poddasz się dalszemu maglowaniu[/QUOTE]
A magluj śmiało!
[QUOTE]Jeśli jakiś super hiper dom się znajdzie, Iwan Tobie przepadnie.[/QUOTE]
Wiem i nawet nie chcę w tej chwili myśleć o tym, jak bardzo to będzie bolało... Ale tu przecież o to chodzi, żeby taki właśnie super hiper dom mu znaleźć
[QUOTE]Trochę martwię się o koszty hotelu, bo 6 miesięcy to bardzo duży wydatek finansowy = kwota 3,000zł :shake:[/QUOTE]
:-o:crazyeye: Ile? Przepraszam, ale czy hotel bierze sobie 500zł/mies?? Bo ja tu też mam pewien pomysł, ale przyznam, że kwota mnie zatkała i na razie się wstrzymam...
[QUOTE]No i psiunia jest tylko w hotelu, i mimo wspaniałej opieki zaufanej osoby, nie ma ciepłego domu i wyłączności na miłosć.[/QUOTE]
Absolutnie się zgadzam. I szczerze mówiąc, to mnie najbardziej gryzie :shake: I dlatego spięłabym tyłek i spróbowała mu znaleźć jakiś porządny tymczas
[QUOTE]Imponująca jest jednak ich ilość i jednomyślność :lol:[/QUOTE]
A może być i więcej :evil_lol: Bo ja naprawdę jestem dobry człowiek...przynajmniej dla futrzaków :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A masz jakieś znajomości??? Ale zaraz...czekaj...coś mi przyszło do głowy...Nie, cholercia... Tu można mieć i świetne znajomości u wetów, ale daty wyników badania krwi się nie przyspieszy... A odliczyć do 6 od tego momentu każdy debil potrafi :/ Bo krew się wysyła albo do Warszawy, albo do Niemiec...no i niestety aż takich wejść to ja nie mam....
Co do innej opcji, to wiesz, ja znam jedną osobę, która przemyciła psa do Anglii i to zupełnie nieświadomie, ale to mocno ryzykowne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']
:-o:crazyeye: Ile? Przepraszam, ale czy hotel bierze sobie 500zł/mies?? Bo ja tu też mam pewien pomysł, ale przyznam, że kwota mnie zatkała i na razie się wstrzymam...
[/QUOTE] Hotel za dobę kosztuje 18zł, chyba, że w tym samym czasie w hotelu siedzi więcej naszych zwierząt, wtedy koszt spada do 15zł/doba od psa.
Wiem, że wyjściem byłby tymczas, jednak nie znam nikogo, kto zgodziłby się przyjąć psa na pół roku :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...