Jump to content
Dogomania

Zlot w katowicach na Muchowcu.. ;)


Czarnulka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja może mogłabym wpaść, zależy od godziny... rano mi raczej nie pasuje , mam tenis :-( pewnie do ok. 12-13, więc najwcześniej koło 16;30 , może być tak? Jeżeli tata mnie by zawiózł to z 2 psami, jak pociągiem to tylko z Chrupkiem i ktoś musiałby odebrać mnie z dworca.

A co jest planowane na zlocie? :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bym chętnie wpadła z moim futrem...tylko w sobotę to my mamy trening a potem prace. A niestety z Ligoty na Muchowiec to jest kawałek i nie uda nam się dotrzeć :(

A sobota po wszystkich świętych to my startujemy w Kędzierzynie :)

Ja ze swojej strony wszystkich zainteresowanych zapraszam na zawody, które organizujemy w Mysłowicach nad zalewem Wesoła.
SILESIANA 2009 Puchar ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa, Puchar Samojeda.

Czyli Wyścigi Psich Zaprzęgów :)

To tak w formie informacji, my również tam będziemy i oczywiście startujemy. Tam też można się spotkać pooglądać.

Mam nadzieje, że zorganizujecie jeszcze jakieś spotkanie na Muchowcu w innym terminie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Chętnie bym się z Wami wybrała...szkoda że tak daleko :roll:[/QUOTE]

[quote name='Dixie']Ja jestem chętna :eviltong::eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Shetanka']Ja może mogłabym wpaść, zależy od godziny... rano mi raczej nie pasuje , mam tenis :-( pewnie do ok. 12-13, więc najwcześniej koło 16;30 , może być tak? Jeżeli tata mnie by zawiózł to z 2 psami, jak pociągiem to tylko z Chrupkiem i ktoś musiałby odebrać mnie z dworca.

A co jest planowane na zlocie? :D[/QUOTE]

[quote name='Bartiśkowa_']My najprawdopodobniej też byśmy wpadli ;) Tylko kiedy ?[/QUOTE]

[quote name='katik']ja również jestem chętna. :)[/QUOTE]

[quote name='tina i irish']my również jesteśmy chętne[/QUOTE]

[quote name='Bartiśkowa_']To może w weekend po wszytskich świętych w Sobotę :razz: ?[/QUOTE]

[quote name='Baski_Kropka']Ja tez bym chętnie wpadła z moim futrem...tylko w sobotę to my mamy trening a potem prace. A niestety z Ligoty na Muchowiec to jest kawałek i nie uda nam się dotrzeć :(

A sobota po wszystkich świętych to my startujemy w Kędzierzynie :)

Ja ze swojej strony wszystkich zainteresowanych zapraszam na zawody, które organizowane będą w Mysłowicach nad zalewem Wesoła.
SILESIANA 2009 Puchar ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa, Puchar Samojeda.

Czyli Wyścigi Psich Zaprzęgów :)

To tak w formie informacji, my również tam będziemy i oczywiście startujemy. Tam też można się spotkać pooglądać.

Mam nadzieje, że zorganizujecie jeszcze jakieś spotkanie na Muchowcu w innym terminie :)[/QUOTE]
Hej wam ; ] o to fajnie że ktoś by chciał przyjśc na zlot.. A nic nie będzie to tylko takie spotkanie z naszymi futrami. bo niby co tam ma być ; p
Hmm. to sie jeszcze zgadamy kiedy w tym tygodniu raczej nie moge a w następnym tygodniu to dopiero w sobote lub niedziele. ; ] więc podawajcie daty na kiedy wam pasuje. I o której godziinie mniej więcej. ; ]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ja niestety na kolejne dwa weekendy jestem wyłączona a nawet trzy, w ten weekend po treningu pędzę do pracy a w kolejne dwa startuje najpierw Kędzierzyn potem Silesiana. Ale będę czekać na kolejne śnieżne jakieś może już :D[/QUOTE]
Okej to w zimee ; ]
[quote name='tina i irish']mi pasuje praktycznie codziennie, bo przecież codziennie chodzimy z Irish na spacer:)[/QUOTE]
Mi by najlepiej pasowało w następnym tygodniuw weeken. ;] tak od rana do południaa żeby potem wieczoremw ciemnościach nie wracać bo bym strachu sie najadła ; ]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dixie']Mi pasuje każdy dzień ;)

[SIZE=1]A jakby się komuś dzisiaj nudziło, to na muchowcu będziemy za jakieś pół godzinki :razz:[/SIZE][/QUOTE]
Aha ; ] przyszłabym ale nie mam czasu. Bo ide na imprezke ; ] masz galerei chętnie zobaczę twojego psiaka ; ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...