Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='psiulka']Z tego, co słyszę, to trochę osób właśnie tak myśli. Ja nie wiem, nie byłam na żadnym, więc oceniać nie będę. ;)[/quote]
Wiem, że sporo osób tak myśli, więc chciałam to sprostować, bo absolutnie nie jest to prawdą. I przez to, że jedna osoba się upiła, nie powinno się oceniać w ten sposób wszystkich. :cool1:

[quote name='Marta_Ares']Nie spotkalam sie z czym takim, chyba ze niektorzy wyrabiaja sobie zdanie o poprzednim zlocie ze zdjec Dog z garnkiem? dodam ze ona wtedy nie wymiotowala:eviltong:
co wiecej nie chodzila przez caly zlot pijana jak to ktos ujął ;) Rozmawiałam z nia nie raz i jakos tego nie zauwazyłam.


My jedziemy na zlot nad morze, ale nie po to zeby sie uchlac:eviltong: za piciem nie przepadam, no chyba ze piciem nazywacie wypicie 1 czy 2 piw, albo jakiegos drinka:p

Wiec to zdanie o zlocie alkoholikow tez nie jest potrzebne[/quote]
Dokładnie tak jak pisze Marta. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iś & Chester']
Bewarka mi tam póki co wisi, po prostu nie ustalajmy póki nie wiemy kto jedzie na 100% ;) z którym psem ? a masz więcej niż 1 ? :-o[/quote]Ok, też tak myślę :eviltong:
Za niedługo będzie więcej niż jeden...:D Opowiem w galerii jak się pojawią, bedzie surprise. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pracuję nad banerkiem zlotowym ^^ może coś mi wyjdzie :eviltong: Tylko pomóżcie.. robię banner w PF ( PhotoFiltre ) i już zrobię.. ładny jest.. ok. A co zrobić żeby dodać do podpisu..? I jak zrobić że wystarczy kliknąć żeby wejść np. w galerie psiaka..? Wymiziać od Cioci Gossi na dobranoc swoje PSINECZKI " kochane" :loveu::loveu::loveu: !

Link to comment
Share on other sites

widzę że każdy żyje w swoich przekonaniach
to zaczyna być śmieszne
niech każdy jedzie gdzie chce, to aż taki problem?? czy od razu musi być wymiana zdań?? mi tu jest zdecydowanie bliżej, podjadę sobie samochodem. Nikogo nie krytykuje chociaż bym mogła. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Zadziwia mnie to że wam się chce rzucać te komentarze, które nie mają głębszego sensu.
Co do tego czy jadę na 100 % myślę że dam odpowiedź jutro, bo możliwe że będzie nas więcej, w sensie że ze mną pojedzie ktoś więcej niż mój TŻ :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dariette.']Gosiula, weeeeeź Bastera, bo jest uroczy :D.
Kurcze, już nie mogę się doczekać, choć nikogo nie znam w realu, ale mniejsza ;).[/QUOTE]

Nie ważne :eviltong: poznawanie nowych ludzi to bardzo ciekawe doświadczenie... na pewno jakoś się dogadamy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Nie ważne :eviltong: poznawanie nowych ludzi to bardzo ciekawe doświadczenie... na pewno jakoś się dogadamy :p[/quote]

Zgadzam się. :cool3:
Dużo nas, dużo nas, do robienia zlotu... :diabloti: Dzisiaj idziemy potrenować przychodzenie na zawołanie w rozpraszających warunkach (:evil_lol:), a jak nie wyjdzie to linka na zlocie będzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Może my będziemy (tj ja i moja kudłata menda :P), ale jeszcze nie wiem na 100% :evil_lol:[/quote]Jak masz na imie? :lol:

[quote name='Pestka']A ja mam takie pytanie m.in do organizatorów.
Czy będzie jakiś ogólny program `obozu`?
Czy jakieś wspolne spacery będą organizowane czy tylko będziemy tam siedzieć w domkach? ;)[/quote]
Jeśli dobrze pójdzie i niektórzy nie nawalą to będzie gitara i jakiś minitor agi. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']A ja mam takie pytanie m.in do organizatorów.
Czy będzie jakiś ogólny program `obozu`?
Czy jakieś wspolne spacery będą organizowane czy tylko będziemy tam siedzieć w domkach? ;)[/quote]
[COLOR=Blue]Bydom wspólne spacery ogniska, no ale jak ktoś chce siedzieć w domku niech siedzi:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...