Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=Red]GRATULACJE !! [COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Black]Dla BISOWCÓW czyli [COLOR=Red]MUMINA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red]i[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red] BURSZTYNA[/COLOR] :multi::multi::multi:
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Black]
[B][COLOR=Red]WIELKIE BRAWA[/COLOR] dla [COLOR=DarkGreen]SIBERII [/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen]i[/COLOR][B][COLOR=DarkGreen] SERENGETTI :klacz::klacz::klacz:

[COLOR=Black]oraz gratulacje dla [COLOR=Green]HAWKA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=Green]oraz[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=Green] SHAPALI :multi::multi::multi:

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=Green][COLOR=Black]A dla reszty wielkie buziaczki:calus: [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=Green]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dziękujemy wszystkim pieknie za gratulacje :lol: Jednak moj mały "malamucik" nie zawiódł i tym razem :multi: :multi: :multi:

Dziękujemy wszystkim za miła atmosferę wystawa była bardzo sympatyczna.

Dziękujemy Kasi za miły dzień i uzyczenie sprzętów :)

No i oczywiscie wielkie gratulacje dla pozostałych walczących w grudziadzu.
Szczegolnie dla Bursztynka :)

Gosiu Ty pamietaj że to moj moze sobie nogi połamać :eviltong: takze i tak was przebijamy :p ( dla wtajemniczonych )[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Gratuluje wygranych i widze ze moje brawa tez sie na coś zdały;) Mam fotke z BIS'a ale widze , ze juz P.Ewa dała, mam jeszcze jedna z Siberianem Husky ale nie wiem czy dam rade wstawic

Pozdrawiam[/quote]

Pewnie że sie przydały dziękujemy bardzo :)
Miło Cię było poznać :)

Ewa mam na imię :) reszta to tak juz staro brzmi :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']
[CENTER] Gosiu Ty pamietaj że to moj moze sobie nogi połamać :eviltong: takze i tak was przebijamy :p ( dla wtajemniczonych )[/quote]
[/CENTER]

No ja wiem... :flaming::evil_lol::evil_lol::evil_lol:



BURSZTYNKU, Kasiu nie myślcie sobie przypadkiem że o Was zapomniałam:roll: Otóż nie tym razem :razz: MOJE [SIZE=3][B]OGROMNE GRATULACJE[/B] [/SIZE]dla naszych dogomaniackich monopolistów :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę, jaka panowała wokół ringu! :cunao:[/quote]

[COLOR=Navy]Nie da się ukryć było mucho sympatico :)
A my za gratki dziękujemy, co jak co, ale CWC jest ;p
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']BURSZTYNKU, Kasiu nie myślcie sobie przypadkiem że o Was zapomniałam:roll: Otóż nie tym razem :razz: MOJE [SIZE=3][B]OGROMNE GRATULACJE[/B] [/SIZE]dla naszych dogomaniackich monopolistów :):)[/quote]

Dziękujemy Gosiu :modla:
Ani przez chwilkę nie pomyśleliśmy, że o nas zapomniałaś- trudno zapomnieć o tak wyjątkowych bestiach, jak my :razz:

[quote name='USH'][COLOR=navy]A my za gratki dziękujemy, co jak co, ale CWC jest ;p[/COLOR][/quote]

Jakby nie patrzeć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Pewnie że sie przydały dziękujemy bardzo :)
Miło Cię było poznać :)

Ewa mam na imię :) reszta to tak juz staro brzmi :p[/quote]


Mi tez było miło a po 2 mi juz dawno Mumin wpadł w oczko :loveu: Wszysystkie wasze SH sa sliczne ;)

NigdyNigdy o ile sie nie mylse to moja koleznka miła Twoja sliczna sunie Jagienke na MP :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...