Jump to content
Dogomania

Korepetycje potrzebne! - czyli pierwsza wystawa "ogórka


mmbbaj

Recommended Posts

[quote name='bea100']No to my z Hanią poprosimy o trzymanie kciuków za Hultaja i Harmonię......... Denerwujemy się obie, czy nasze maluchy ( po takiej trasie) będą wogóle ,,się wystawiały" :-?[/quote]

Trzymamy mocno kciuki :kciuki: :kciuki: , ale ja o tę parkę jestem spokojna, wyśpią się w samochodzie i zaprezentują w pełnej krasie :P :P
Będzie :thumbs: , szerokiej drogi i napiszcie jak było, po powrocie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasze dzieciaki dostały po żółtej wstążeczce i pięknie zostały opisane. Podobały się bardzo :D i co najwazniejsze, wspaniale się sprawdziły jako psy wystawowe (oboje mają świetne charaktery :D ).
W porównaniu ogarków w baby faktycznie zwyciężył Hultaj :D

Harmonia doskonale zniosła podróż i wogóle jestem z niej dumna, że tak dzielnie się spisywała. Pięknie biegała po ringu ( raz tylko zrobiła na środku ringu...siusiu :oops: ...ale sędzią się tylko...obśmiał :lol: ).
A Hultaja...wszędzie było ...pełno...bo to taki hultaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']No to [color=red][size=7]wielkie gratulacje[/size][/color] dla Harmonii i Hultaja!!!!! :baby: :multi: :baby: :multi:[/quote]

Oraz Musi,ktora jak widze,sie jeszcze nie pochwalila. 8)
BTW.Przylanczam sie rowniez do gratulacji :D

Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie, że nici z fotek. Ja nie robiłam (nie mam aparatu :( ) a Hania była przecież jedną z organizatorek i dosłownie biegała z kartonem ( do którego wrzucała medale i dyplomy :lol: ) i jeszcze wystawiała naprzemiennie psy na 2 ringach ( bo i gończe i ogary) i wogóle nie miała czasu nawet pogadać a co tu mówić o robieniu zdjęć :fadein: .
Musicie nam uwierzyć na słowo, że było fajnie. Może Musia robiła jakieś fotki i wklei?
Ja bardzo żałowałam, że nie było Bajanka (po kontuzji :x ) no i Błogiej ( bo dostała pierwszą cieczkę moja ,,malutka dziewczynka" :lol: i tak się to złożyło niestety :roll: )

Link to comment
Share on other sites

:lol: No tak zabiegana Hania, skad my to znamy, a apratu My tez juz nie mamy bo ukardli.Ja jeszcze raz pozdrawiam, gratuluje maluchom i zycze powodzenia na przyszłosc. Beatko zapomniałam na smierc o naszym okresie cieczkowania. Faktycznie Bogdanka zgłoszona na krakowska a tu niedługo cieczka, jutro dzwonie do Rafała, musze sie z nim spotkac i pocwiczyc przed wystawa. Szkoda ze tak sie wykruszyło towarzystow na klubowej. Mam nadzieje ze w Krakowie bedzie komplet trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']...Beatko zapomniałam na smierc o naszym okresie cieczkowania. Faktycznie Bogdanka zgłoszona na krakowska a tu niedługo cieczka, jutro dzwonie do Rafała, musze sie z nim spotkac i pocwiczyc przed wystawa...[/quote]
Kochana, zrób to oj zrób :) Mam nadzieje, że Bogdaneczka ( tak jak jej mama Dunia) ma ,,wystawianie" we krwi :lol: i w lot ,,załapie" o co chodzi. I pisz nam tutaj o wszystkim :P

Link to comment
Share on other sites

No cóż, ja odkąd mam gończaka nie mam zdjęć. Za bardzo zakręcona jestem.

A po konkurencjach hodowlanych (gdzie to Grzegorz wrzucał pucharki do torby) i ciąglych wejściach i wyjściach ringowych musieliśmy się pilnować by wszystko ogarnąć (konkurencje hodowlane).

Podeszliśmy na ring już oceny klasowej. Grzecznie czekam - baby, szczenięta i my w młodzieży. A tu nas już wołają. Baby i szczeniory były obok :D

Ledwo zdąrzyłam się ustawić na końcu stawki (7 szt).
Zakończyliśmy na początku stawki z Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu.

Na finale przegraliśmy z pięknym ogarkiem Miodunem Ogarusy. Oj, dużo jeszcze pracy przed nami.

Miałam cichą nadzieję wyjechać z oceną dosk. udało się lepiej.

Za to w hodowlanych konkurencjach i później na ringu GP "nasza hodowla "już lepiej.

Podaję:
N. hod klubu Gp i OP. - Kłusujaca Sfora (wygraliśmy z ogarkami chyba Hani)
N. Repr. - Lukas z Jabłończa
N. S. hod - Lara K. S. (mama Opusa)
N. para psów - Par Force K.S. i Nemrod K.S. -( w rękach hod.)
N. para hod. - ???

--------------------
GP

N. baby - ???
N. szczenię - Par Force K.S. ; Phara K.S - w.o
[b]N.Junior - OPUS K.S. (to my :lol: :oops: ) [/b]
N.P. kl.ch. Maur K.S.
N. z kl. użyt. - Nemrod K. S.

sunki przegapiłam - pijąc na umór Coca colę. Siostra Opusa (bdb)


----------------------------------------------
[i][b]BiS klubówki -NEMROD Kłusująca Sfora[/b][/i]

pozostałe informacje GP:
N. P.kl.otw. - Amber z Doliny Bystrej (zakończył championa)
N.S. kl. Ch. - Magara Rumcajsowe Obejście


Aha, Ogar polski RAGO Galicyjska Sfora 1, dosk. NPwR przegrał z Tercetem Olfactus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Bardzo i serdecznie Ci Musiu [b]GRATULUJĘ[/b] :smilecol:

A Tercet Olfactus był ogarza gwiazdą tej wystawy ( co nie dziwi wcale :lol: ). No i wielkie [b]BRAWA[/b] dla Hani za najlepszą hodowlę :D[/quote]


Gratuluje zwyciestwa , az milo słuchac

Link to comment
Share on other sites

Dla Puz na prosbę/podaję opis Harmonii:
,,Suczka o mocnej kości, db proporcji, doskonała głowa, praw.zgryz, praw.górna i dolna linia, kończyny proste, dobrze katowane, szata i umaszczenie praw., db. ruch "
:D
No i usłyszałam od sędziego wiele miłych słów :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dla Puz na prosbę/podaję opis Harmonii:
,,Suczka o mocnej kości, db proporcji, doskonała głowa, praw.zgryz, praw.górna i dolna linia, kończyny proste, dobrze katowane, szata i umaszczenie praw., db. ruch "
:D
No i usłyszałam od sędziego wiele miłych słów :P[/quote] :lol:


:lol: Brawo dzieki taka zdolna siostra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']...Brawo dzieki taka zdolna siostra[/quote]
Oj tak, zdolna to ona niewątpliwie jest, niekoniecznie wyglądem :lol:
Zdolna...krawcowa :lol: W kamizelce (wiszącej na krześle) wyszarpała mi dwie kieszenie szukając Froliców ( chociaz nie miałam żalu bo faktycznie zapach tam był a to pies-nos, więc wiadomo, moja wina :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Puziku: cieszę się bardzo, że z nogą już po wszystkim 8) i że jedziesz dzielnie (o kulach przecież :( ) na wystawę do Kraka czuwać i wystawiać ogórki ( Bohuna i Bogdankę), nawet nie wiesz, jaka Ci jestem wdzięczna i jakie to dla mnie ważne :D
Dziękuję Ci kochana (i za to i za wszystko, Ty wiesz :loveu: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...