Jump to content
Dogomania

(PE) SZUKAMY 3 KONI - SKRADZIONO WAŁACHA i 2 KLACZE PILNE!!!!!!!!


A.R.S.

Recommended Posts

Wiecej nie bede nic juz pisac, ale przytocze jedno.

p. Henryk twierdzi, ze konie zostaly zabrane taka sama, albo bardzo podobna przyczepa jaka przyjechala ja po Duncan'a i Nele dwa miesiace temu. Przyczepe mialam wlasnie od p. Krzysztofa.

Moze ktos faktycznie pozyczal przyczepe w srode, a p. Krzysztof nie pamieta, albo akurat go nie bylo? Bron boze nie mowie, ze byla to Sandra, ale moze ktos z tych okolic? Konie daleko nie mogly pojechac - max 30km jak sadze. Trzeba przeciez tez te konie wyladowac. Nie moga byc daleko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smerfetka244']Moja propozycja aby zapytać P. Krzysia czy wie gdzie i jakie konie przewoziła Sandra.[/quote]

[B]Sandra nie przewoziła nigdzie koni![/B]

Myślisz, że je gdzieś wywiozła, ukryła, a teraz ich szuka, robiąc sobie przy tym świetną antyreklamę, tracąc czas, paliwo... ?



Dla świętego spokoju sama zapytaj p. Krzysztofa i podziel się z nami informacjami, gdzie i jakie konie przewoziła Sandra... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smerfetka244']ok w takim razie jak wymyślisz coś mądrzejszego to daj znać!! bo ja ciągle szukam jakis inf, a Ty jak na razie kazdego krytykujesz.[/quote]

Jeśli do mnie skierowałaś swój post, nie zauważyłam, żebym krytykowała każdego.

Nic mądrzejszego niż ty wymyśliłaś, wymyślić się nie da. :lol:
a na serio, jeśli już podajesz nam jakieś informacje, to zadbaj o to, żeby były one SPRAWDZONE, bo twoje insynuacje są naprawdę nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam Ci wersję jaką usłyszeli moi znajomi od P. Krzysia a że któraś z dziewczyn na forum usłyszała jeszcze inną wersje to chyba jest cos nie tak?? nie sądzisz?? A i Kajula wspomniała tez coś że konie zabrała identyczna bądź taka sama przyczepa jaka zabrała Ducan'a i Nele. Więc ja raczej nie kłamie z tą przyczepą,ale myśl co chcesz bo zlewam całkowicie na to co o mnie sądzisz i o tym co pisze. EOT!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smerfetka244']Napisałam Ci wersję jaką usłyszeli moi znajomi od P. Krzysia a że któraś z dziewczyn na forum usłyszała jeszcze inną wersje to chyba jest cos nie tak?? nie sądzisz?? A i Kajula wspomniała tez coś że konie zabrała identyczna bądź taka sama przyczepa jaka zabrała Ducan'a i Nele. Więc ja raczej nie kłamie z tą przyczepą,ale myśl co chcesz bo zlewam całkowicie na to co o mnie sądzisz i o tym co pisze. EOT![/quote]
Taaa- "ten temu powiedział, że go swędzi przedział". I niby te twoje inf mają pomóc w szukaniu koni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Taaa- "ten temu powiedział, że go swędzi przedział". I niby te twoje inf mają pomóc w szukaniu koni...[/quote]
Ja nie mówie,że mają pomóc...Ale przynajmniej próbuje w porównaniu do Ciebie. Bo Ty jak na razie komentujesz. A komentowaniem i głupimi sprzeczkami nic nie zwojujemy :/ a na pewno nie pomożemy w odnalezieniu koni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smerfetka244']Moja propozycja aby zapytać P. Krzysia czy wie gdzie i jakie konie przewoziła Sandra.[/quote]
A ty myślisz, że jak ktoś wypożycza przyczepę to go interesuje, gdzie jedzie i jakie konie wiezie.
Nie rób sobie jaj. Ludzie starają się ustalić, gdzie konie są i czy wogóle są, a Ty siejesz ploty. Bo ktoś coś komuś powiedział a Ty byłaś setną osobą do której to doszło.
Powtarzam w tej sprawie liczą się fakty i nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Dobija mnie ta sytułacja. Może zamiast jechać po Smerfetce skończcie temat bo nijak sie on ma do 3 skradzionych koni. Wersja że Sandra układła własne konie kompletnie mi tu nie pasuje. Moim zdaniem cała ta sytułacja jest conajmniej dziwna. Czekam na dalsze info i błagam uspokujcie sie już !

Link to comment
Share on other sites

Katia, nikt nie jeździ po nikim, po prostu Smerfetka ma takie teorie, że szkoda gadać. To Jej genialny post sugerował, że Sandra sama konie ukradła.
Tego typu posty, zupełnie nie wnoszą nic do sprawy, sieją tylko zamęt.
Konczę juz ten temat.
Smerfetko, umiemy czytać, nie musisz co chwila nas oświecać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...