Jump to content
Dogomania

Wybory Miss I Mistera dogomanii ! Cz. II


Cieplutkaa.

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ygh .. I znowu mamy po kilka remisów . :diabloti: Są trzy psy (samce) z równą ilością głosów . No więc co mi pozostaje ?? Przedłuzamy do północy .. znoow . :razz: Ale proszę, żeby osoby, które jeszcze nie głosowały dzisiaj zadecydowaly i wyslaly mi PM ze swoim wyborem .. ;)

A co do Twojego pytania Sara to nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie, żeby już o III edycji myśleć.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Ygh .. I znowu mamy po kilka remisów . :diabloti: Są trzy psy (samce) z równą ilością głosów . No więc co mi pozostaje ?? Przedłuzamy do północy .. znoow . :razz: Ale proszę, żeby osoby, które jeszcze nie głosowały dzisiaj zadecydowaly i wyslaly mi PM ze swoim wyborem .. ;)

A co do Twojego pytania Sara to nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie, żeby już o III edycji myśleć.:roll:[/QUOTE]
Jasne, nie ma sprawy;) Mimo wszystko mam już wszystko gotowe:multi:
A ja chyba zagłosuję. Na... okaże się:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']konkurs cos wolno idzie , nawet ja o nim zapomnialam ;][/QUOTE]

[quote name='Martens']Ja nie mogę się doczekać wyników :) Coś słyszałam, że będą dziś? :cool3:[/QUOTE]

Konkurs przeciąga się i przeciąga, ponieważ zgłoszono tyle [U]pięknych[/U] psów, że aż nie wiadomo, którym nadać tytuły Miss i Misstera .

Jesli chodzi o głosowanie . Znów mamy remis . :evil_lol:
Pomiędzy 2 psiakami . I coo teraz ?! :eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

no to tadadadadaaaaaam . :diabloti:
Najwięcj głosów od Was uzyskali :



[CENTER]:loveu::loveu:[/CENTER]

[CENTER][B]Thunder [/B]i [B]Tofik [/B](beagle)[/CENTER]

[CENTER]:loveu::loveu:[/CENTER]



[LEFT]Tak więc zapraszam do ponownego glosowania i wyboru jednego z tych 2 pięknych panów . :loveu:[/LEFT]

[LEFT]A sunieczkę, która wygrała poznacie gdy będą już wszystkie wyniki . ;)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...