Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

[quote name='AnkaW']Właściele yorkasów - plisss coś o sędzinie [B][I][FONT=Arial,BoldItalic][SIZE=3][FONT=Arial,BoldItalic][SIZE=3]Ana Mesto Martin, [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE]

Bardzo dokładna...maca,maca i jeszcze raz maca.Lubi psy o ładnej budowie i o ładnym ruchu.Dość dużą uwagę przykłada do włosa.
W moim odczuciu bardzo miła,sympatyczna i uśmiechnięta ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co słyszłam (bo sama w Katowicach nie byłąm), na III grupie, pierwszy foks szorstki, drugi west, a trzeci??? może AST albo york??? A czwarty ten, który nie trzeci...

Natomiast mój wnusio, synalek Guinnessa, 11-miesięczny Zamfir Poezje Ruchu, na tej wystawie wygrał Zw. Mł., Najlepszy Junior, a potem BOB!!! No i zakończył to 3 lokatą na BIS Junior! :) Brawo, Zamfirku! Tatuś i ja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

A jak ktoś ma zdjęcia z BIS Junior, to byłabym wdzięczna, szczególnie że nie mogłam widzieć tego na żywo. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Z tego co słyszłam (bo sama w Katowicach nie byłąm), na III grupie, pierwszy foks szorstki, drugi west, a trzeci??? może AST albo york??? A czwarty ten, który nie trzeci...

Natomiast mój wnusio, synalek Guinnessa, 11-miesięczny Zamfir Poezje Ruchu, na tej wystawie wygrał Zw. Mł., Najlepszy Junior, a potem BOB!!! No i zakończył to 3 lokatą na BIS Junior! :) Brawo, Zamfirku! Tatuś i ja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

A jak ktoś ma zdjęcia z BIS Junior, to byłabym wdzięczna, szczególnie że nie mogłam widzieć tego na żywo. :([/QUOTE]
Widziałam go jest prześliczny, kibicowaliśmy mu na bisach.
A my zgarnęliśmy BIS BABY IV ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liszka']Bardzo dokładna...maca,maca i jeszcze raz maca.Lubi psy o ładnej budowie i o ładnym ruchu.Dość dużą uwagę przykłada do włosa.
W moim odczuciu bardzo miła,sympatyczna i uśmiechnięta ;)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, co prawda mam łysola /więc futo odpada/ ale lubię sędziów dokładnie oglądających psy a nie na odwal się a jak jeszcze sympatyczna to już komplet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Widziałam go jest prześliczny, kibicowaliśmy mu na bisach.[/quote]Zuza, dzięki! :) Ja sie bardzo cieszę, bo Guinness już za mniej jak miesiąc wraca do USA :( i wtedy jedyne, co tu u nas po nim zostanie, to właśnie jego dzieci...
[quote name='Zuza i Noddy']A my zgarnęliśmy BIS BABY IV ;)[/QUOTE]Wielkie brawa! Gratuluję! :)

Link to comment
Share on other sites

Tegoroczna wystawa w Katowicach jest pierwszą wystawą psów rasowych zgłoszoną do systemu komórkowej nawigacji GPS NaviExpert. Informacje o samym programie znajdziecie na stronie pod adresem [url]www.naviexpert.pl[/url] a pobrać go możecie zarówno ze wspomnianej strony jak i z adresu getne.pl wpisanego w wyszukiwarce Waszych komórek. Zgłszoną przeze mnie wystawę znajdziecie w dziale POI wpisując wystawa psów. Kiedy zostanie zaakceptowane pole OK wtedy system wybierze trasę i doprowadzi Was pod samą wystawę w katowickim Spodku. Mam nadzieję, że w ten sposób zmotoryzowani wystawcy psów będą mieli możliwość łatwiejszego i szybszego dotarcia na wystawowe ringi. Informacje o kolejnych wystawach i imprezach kynologicznych możecie przekazywać mailowo bezpośrednio do NaviExperta albo na portal sybile.pl, który przekaże informacje o wystawie do systemu nawigacyjnego NE. Myślę, że w ten sposób ułatwi się podróżowanie od wystawy do wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Bura a sprawdzałaś na stronie NaviExperta? A jaki model LG posiadasz? Mi znakomicie dziąl ana SE K800i i Samsungu Galaxy z systemem Android natomiast nie działa na wypasionej Omni również Samsunga gdyż nie ma ona kompatybilnej maszyny Java. Najlepiej system NaviExpert działa na telefonach wyposażonych w maszynę Java firmy Esmertec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Dziękować ;)
CACIB dla Boczka[/QUOTE]
Boczkowi i Dreamowi gratulujemy!

[quote name='shadow9']To ja się chwale ;)
Mój mały Cordarragh Picasso- wo 1/2, w porównaniu Best Puppy.
Wystawiane przeze mnie:
Neiven AMOR'S ARROW- dosk1/2 CWC, rozpoczął chapionat
SALFORD MIDARI z Arislandu - wo 1/6
Fira First Feeling Shilton - dosh 1/3 CWC
Tecia BOG dla irlanda ;).[/QUOTE]
Brawo za ocenę na ringu + za handling:)

[quote name='Shetanka']mój BLACK&WHITE Milthon Bohemia (Syriusz) - dosk, I/1, Zw.Mł., NJwR, BOB
Na MP 5/5 pkt
uchwycił ktoś naguska? :D[/QUOTE]
Brawo, brawo!!!

[quote name='Flaire']Z tego co słyszłam (bo sama w Katowicach nie byłąm), na III grupie, pierwszy foks szorstki, drugi west, a trzeci??? może AST albo york??? A czwarty ten, który nie trzeci...
Natomiast mój wnusio, synalek Guinnessa, 11-miesięczny Zamfir Poezje Ruchu, na tej wystawie wygrał Zw. Mł., Najlepszy Junior, a potem BOB!!! No i zakończył to 3 lokatą na BIS Junior! :) Brawo, Zamfirku! Tatuś i ja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!
A jak ktoś ma zdjęcia z BIS Junior, to byłabym wdzięczna, szczególnie że nie mogłam widzieć tego na żywo. :([/QUOTE]
A czemu nie pojechałaś z nami? Widziałabyś wszystkie swoje ukochane terrierki na żywo...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To my się tez pochwalimy. Co prawda Nuzka i Nody juz wstępnie napisała, co ona z Ofikiem ugrali, ale ja napisze [I]porzundnie[/I]...

[COLOR=Lime][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - w.o.1, Best Baby, [COLOR=Red][B]BIS BABY4!!![/B][/COLOR]

[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B][/COLOR] - w.o.1, Best Puppy, [COLOR=Red][B]BIS PUPPY3!!![/B][/COLOR]

[COLOR=Lime][B]BUNDUSTAR African Elite FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj, Junior, [COLOR=Red][B]BIS JUNIOR4!!![/B][/COLOR]

[COLOR=Lime][B]JAZZY BOY Asiaczek FC[/B][/COLOR]I - dosk.1, CAC, CACIB.

[COLOR=Lime][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC, r.CACIB

[COLOR=Lime][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Best Weteran.

Generalnie, wrażenia po-wystawowe - OK. Na lodowisku wcale nie było tak zimno, Opole opłaciłam, u nas na całym ringu - wykładzina, sędzina z Brazylii - sprawna, opanowana, zna się na rasie (choc w 2 przypadkach nie zgadzam się z Jej werdyktem, ale to moje zdanie).

Moje młode, młodsze i najmłodsze dzieci/wnuki dzielnie walczyły do końca; należa im się duże buziaki:)

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Asiaczek, przede wszystkim, OGROMNE gratulacje!!! Bo dzisiaj wystawiamy się w Luksemburgu (skąd to piszę). :)[/QUOTE]A, takaś chytra;)...
Ja myslałam o Lux, ale koniec końców wybrałamkatowice. Dawno w K-cach nie byłam, więc nadszedł czas nadrobić zaległości:)
Flaire - zaciskam:)

[quote name='PANGEA']A ma ktos moze fotki z BOGVI?? Bardzo prosze. Jakby sie moj Peticik Bassecik zaplatal komus.....[/QUOTE]
Oj, tak, platał się Peticik na BOG i chyba nawet pudło zaliczone zostało:)
Ale fotek nie mam, gdzieś po hali rozchodził się głos o BOG VI gr....;)

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Z tego co słyszłam (bo sama w Katowicach nie byłąm), na III grupie, pierwszy foks szorstki, drugi west, a trzeci??? może AST albo york??? A czwarty ten, który nie trzeci...[/QUOTE]

BOG lok. IV AST :D Więc w takim wypadku 3 York :)

Gratulacje wszystkim :)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...