Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']za taką kasę to chyba jest to standard:evil_lol::diabloti:;)[/QUOTE]
Jasne. Spodek dostaniemy od MOSiRu gratis, ochrona odrobi czyn społeczny, sędziowie przyjadą na rowerach, co niektórzy kajakami przez ocean i będą nocować na ringach, katalogi wystawcy przepiszą własnoręcznie, puchary... właściwie zbędne. Jeszcze jakieś życzenia? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Tak na pewno pojawi się wcześniej plan sędziowania, w którym są podane godziny.[/QUOTE]
ale ja bym z tym byla ostrozna.
w tamtym roku mielismy wystepowac o 10.40, a jak przyszlam przed 10 to sie dowiedzialam z katalogu, ze w sumie to juz zaraz wchodzimy na ring... przesuneli na 10 :p
wiec w tym roku niezaleznia, na ktora nas wskaza bedziemy koczowac pod ringiem juz pewnie od 9.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']ale ja bym z tym byla ostrozna.
w tamtym roku mielismy wystepowac o 10.40, a jak przyszlam przed 10 to sie dowiedzialam z katalogu, ze w sumie to juz zaraz wchodzimy na ring... przesuneli na 10 :p
wiec w tym roku niezaleznia, na ktora nas wskaza bedziemy koczowac pod ringiem juz pewnie od 9.[/QUOTE]
No tak rożne rzeczy się zdarzają, wiec lepiej mieć zawsze trochę czasu w zapasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Jasne. Spodek dostaniemy od MOSiRu gratis, ochrona odrobi czyn społeczny, sędziowie przyjadą na rowerach, co niektórzy kajakami przez ocean i będą nocować na ringach, katalogi wystawcy przepiszą własnoręcznie, puchary... właściwie zbędne. Jeszcze jakieś życzenia? ;)[/QUOTE]

cenę przełknęłam z trudem bo z trudem, ale tylko dlatego bo płaciłam w pierwszym terminie. Poza tym lubię Katowickie wystawy:)

ale 50 a później 100zł za szczeniaka to jest przesada jak dla mnie.
No i szkoda, że nie ma zniżki dla interów:(

I to nie są żadne życzenia, tylko zwyczajna opinia wystawcy.

Link to comment
Share on other sites

Ceny są wysokie za Katowice ale mam nadzieję,że parking nam to zrekompensuje i nie będzie w kwocie przepracowania jednej całej dniówki. Mam na tym punkcie bzika -nienawidzę płacić za parking zawrotnych sum. Dlatego do Poznania nigdy nie jadę (50 zł) Ten co tam ustala cenę parkingu powinien zostać obowiązkowo skierowany na leczenie-najlepiej do Centrum Psych. w Szopienicach. Przy zawrotnych kwotach za parking nie idzie wyjechać z osiedlowych dróg w Katowicach ! Ale generalizując Katowicka wystawa jest jedną z najlepszych,najlepiej zorganizowanych z doskonala obasdą sedziowską no i najważniejsze parę km od mojego domku :) Więc obowiązkowo ją trzeba zaliczyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Jedna z najlepszych, najlepiej zorganizowanych z doskonałą obsadą sędziowską? Czy my mówimy o wystawie w Katowicach? :-P
Ja mam zupełnie inne zdanie. Do tego ceny, tłumy - wystawianie tam psa to dla mnie porażka. My w tym roku sobie odpuściłyśmy.[/QUOTE]

No cóż, można podawać taki pretekst nieobecności deprecjonując wysiłek zespołu ludzi, którzy organizują wystawę , ale wystarczy sprawdzić ubiegłoroczne wyniki z katowickiej wystawy... a może to było tylko chwilowe potknięcie i warto zawalczyć jeszcze raz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']No cóż, można podawać taki pretekst nieobecności deprecjonując wysiłek zespołu ludzi, którzy organizują wystawę , ale wystarczy sprawdzić ubiegłoroczne wyniki z katowickiej wystawy... a może to było tylko chwilowe potknięcie i warto zawalczyć jeszcze raz?[/QUOTE] Chwilowe potknięcie.. ale patrzę na obsadę i mnie ona nie zadowala, a że każdy ma możliwość decyzji gdzie wystawia psa, to sobie z tego korzystam. Skoro już się zraziłam do Katowic, to właściwie tylko jakiś atrakcyjny sędzia jest mnie w stanie skusić.
Jak będę na miejscu to może wpadnę bez psa poprzepychać się łokciami na lodowisku ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']...Skoro już się zraziłam do Katowic, to właściwie tylko jakiś atrakcyjny sędzia jest mnie w stanie skusić....[/QUOTE]
A jaki byłby atrakcyjny, skoro Rui Oliveira nie jest? Zakładam, że nie chodzi o fizjonomię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Jedna z najlepszych, najlepiej zorganizowanych z doskonałą obsadą sędziowską? Czy my mówimy o wystawie w Katowicach? :-P
Ja mam zupełnie inne zdanie. Do tego ceny, tłumy - wystawianie tam psa to dla mnie porażka. My w tym roku sobie odpuściłyśmy.[/QUOTE]
Ja ze względu na cene i sędziego - tez odpuściłam, mimo że mam pod nosem...
Kiedyś zawsze mieliśmy porządnych zagranicznych sędziów, a od 2 lat...porażka...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[B]Przyjmujemy zgłoszenia do 26.02.2010 wyłącznie za pomocą formularza internetowego.
Zgłoszenia są przetwarzane na bieżąco. Stan zgłoszenia można sprawdzić klikając na link poniżej.[/B]
[LEFT][B]Przepraszamy, ale z powodu dużej ilości zgłoszonych psów NIE PRZYJMUJEMY już zgłoszeń[/B]:
na [B]sobotę[/B] do sędziów: Salas Melero Carlos, Salvatore Giannone, Alves Mauro Anselmo,
oraz na [B]niedzielę[/B] do sędziów: Rui Oliveira, Ana Beatriz Knoll.[/QUOTE]


ze strony oddzialu.
normalnie zal ...
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione'] Czy my mówimy o wystawie w Katowicach? :-P
[/QUOTE]
A któraż to niby wystawa w Polsce jest lepiej zorganizowana w okresie wiosenno bądź co bądź jeszcze zimowym ? Mozna wiedzieć? Gdzie są lepsze warunki w tą często deszczową porę ? Gdzież to mamy więcej widowani na halach ? Gdzie przyjeżdaja psy z odległych krajów a i często kontynentów że nie wspomnę o sędziach ? Do mojej rasy w 2008 roku sprowadzono sędziego z Hong Kongu. Moze Jarosław w swej ciasnocie przebija Katowice albo Głogów? Ja rozumiem stękanie że drogo ale pozostałych kwsti nie rozumiem -jest możliwośc nie zgłosić sie i to szanuję.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też oceniał pan z Hong Kongu ale nie widzę w tym powodów do radości i zachwytów. 2 lata temu był ze Słowenii i dziękuję za takiego znawcę. W tym sędzina z Brazylii :roll:. Będzin sprowadził sędzinę z Izraela a to krajówka. Więc jak się chce to można.
Nie chodzi o to aby sędzia był z drugiego końca świata tylko oto aby znał się na rasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']A jaki byłby atrakcyjny, skoro Rui Oliveira nie jest? Zakładam, że nie chodzi o fizjonomię ;)[/QUOTE] Taki, który zna się na rasie. Ok, już nie mówmy zna, bo to za duże słowo na Polskie wystawy(poza klubowymi, na które faktycznie spraszają super sędziów), ale przynajmniej sędzia, który miał do czynienia cokolwiek z moją rasą, ma jakiś konkretny, preferowany typ. All rouderzy jakoś nie zachęcają ;-)

[quote name='Asiaczek']Hm, z tym przedłuzonym przyjmowanie zgłoszeń do jednych sędziów, a do innych - juz nie, to ja pierwszy raz takie cudo widzę.
Chyba bym była za nieprzedłużaniem terminu, niz robić taką segregację... hm...
Ale to moje zdanie:)

Pzdr.[/QUOTE] W zeszłym roku była segregacja, ale na yorki i labki, bo było ponad po 100 szt w rasie.

[quote name='Yanni']A któraż to niby wystawa w Polsce jest lepiej zorganizowana w okresie wiosenno bądź co bądź jeszcze zimowym ? Mozna wiedzieć? Gdzie są lepsze warunki w tą często deszczową porę ? Gdzież to mamy więcej widowani na halach ? Gdzie przyjeżdaja psy z odległych krajów a i często kontynentów że nie wspomnę o sędziach ? Do mojej rasy w 2008 roku sprowadzono sędziego z Hong Kongu. Moze Jarosław w swej ciasnocie przebija Katowice albo Głogów? Ja rozumiem stękanie że drogo ale pozostałych kwsti nie rozumiem -jest możliwośc nie zgłosić sie i to szanuję.[/QUOTE] Na początku sezonu faktycznie nie ma nic ciekawego w PL, gdyby nie to, że to pierwsza cacibówka w roku to nie wiem czy byłoby tylu wystawców. Niemniej my sobie poczekamy te parę dni i pojedziemy do Ostravy, w porównaniu z którą - wg nas - Katowice wypadają dość blado. Zgłoszenie, razem z podróżą wychodzi taniej niż zgłoszenie na Katowice, no i wspomniany sędzia.
Każdy wybiera co mu lepiej pasuje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']gdyby nie to, że to pierwsza cacibówka w roku to nie wiem czy byłoby tylu wystawców. [/QUOTE]
Pierwszą CACIBową wystawą w roku jest Rzeszów ;)

Nie będę wypowiadać się na temat warunków panujących na wystawie w Katowicach, bo nie byłam, i nie chce być o nic posądzana.
Oczywiście, że każda rasa ma sędziego, który przewertował przed wejściem na ring wzorzec i tylko tyle wie, ale to nie o tym ;)

Nie wiem, jak wyglądają ceny wynajmu spodka itp., mówie to jako osoba całkiem patrząca z boku, ale oddział w Rzeszowie poradził sobie i zrobił, moim zdaniem, całkiem fajna wystawę, przy mniejszych kosztach. MP również było darmowe ;)

Rozumiem troche wyższe stawki dla wystawców, bo może to też dlatego, że wystawa katowicka jest 3-dniowa, ale 30zł za MP/dzień to jednak trochę. Nie mówię, żeby od razu robić darmowe, ale trochę zmniejszyć i byłoby milej, bo dzieci nie zarabiają, w przeciwieństwie do wystawców, a ceny (tu oddział katowicki jest na +, w porównaniu do ceny w Częstochowie) niekiedy odstraszają.

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam w ub.r. w Katowicach, to i nie wiedziałam, że juz w 2009 r. była "segregacja" z przedłużaniem terminu zgłoszeń.
Lecz jeżeli do jednego sędziego chce przyjechac aż tylu wystawców, to chyba dobrze, prawda?
Niemniej, nadal nie zgadzam się na taka segregację.:) No, ale to podkreślam - to moje zdanie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...