Jump to content
Dogomania

Biały SH z niebieskimi oczami nie wiemy co z nim dalej będzie


dorobella

Recommended Posts

[URL="http://img28.imageshack.us/i/s4035451.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8835/s4035451.th.jpg[/IMG][/URL]

Nie może u mnie zostać szukam właściciela , niekastrowany, w uchu tatuaż ma, pachwiny zarośnięte. HELP

mój nr 505 692 928 właściciel niech dzwoni o każdej porze

chudy jest :(

Link to comment
Share on other sites

Wg:
Wg:
[URL="http://www.siberianhusky.pl/hodowle.htm"]Hodowle SH w Polsce *** Siberian Husky World - najwi�kszy polskoj�zyczny serwis o rasie[/URL]
sa co najmniej dwie:

[FONT=Times New Roman][SIZE=2][B] SĘDZIŃSKA GÓRKA[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Maria Staniszewska [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] ul. Medyków 23, tel. 0602 47 64 91

[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][B] MAY DEY [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2] Maria Gomółka [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] ul. Rybnicka 145
[FONT=Arial]
Wieczorem wrzuce info na zaprzegowce.[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ta lista nie jest aktualana, rozmawiałam z panem z Sędzińskiej Górki, a do May Dey nie ma telefonu. Znalazłam jeszcze hodowlę Marakaja. Na str o/Zabrze reproduktor SH, ale nie ma nr do członka ZK. Pies nie jest na pewno z Sędzińskiej Górki i Marakaji.

Dzwoniłam też do Będzina do znanej hodowli. Nikt nic nie wie. Najgorsze, ze ZK dopiero we wtorek. Gdyby ktoś go szukał i zamieścił info- już byłby w domu.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=2][B]MAY DEY [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2] [FONT=Arial]Maria Gomółka [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Arial] ul. Rybnicka 145 z tej hodowli jest ten pies, ale nie mam telefonu :( Zaprowadziłam go do kobiety, która podaje się za jego właścicielkę, ale nie umiała podać nazwy hodowli i stwierdziła, że pies jest z Zabrza. Chudość psa tłumaczyła, że nie je z powodu suk. U mnie jadł, był odwodniony, rozkrwawił sobie dziąsła od ucha wołowego (dziąsła blade, otoczka czerwona przy zębach.Był odrobaczany w styczniu. Brudny. Był luzem parę godzin. Uderzył go w okolice miednicy i tylnych łap samochód. Już drugi raz.


[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam list.... zobaczymy. Nie wiem :shake: ja mu co chwilę przynosiłam coś do jedzenia, szynki nie wziął :( dopiero zjadł trochę RC dla szczeniąt, pierś z kurczaka z ryżem i warzywami, wieprzowinę z kaszą i warzywami. Był głodny. Po paru godzinach od ucieczki leżał z miską między łapami i pił co chwilę.
Wierzcie mi na słowo to nie są ludzie, którzy nie mają pieniędzy.... może nie mają dla niego.

Na mapie to hodowca mieszka na osiedlu Sikornik, albo w bliskiej okolicy.


W o/ Zabrzańskiego ZK podali mi nr , ale jakiś nieprawidłowy. Być może ta pani sprzedaje szczeniaki bez papierów (ma 3 suki, albo miała). Niestety różne kombinacje nie przyniosły efektu ze znalezieniem namiarów.

Link to comment
Share on other sites

Może któraś zdecydowałaby się porozmawiać z panią od białego.... mnie na pewno nie poinformują.... może boją się, że musieliby zwrócić to co wydałam na telefony, żeby go odnaleźć. Chyba było jej niezręcznie, że pies u mnie jadł a u nich nie i że zaniedbany.... Od poniedziałku cisza.... z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...