Jump to content
Dogomania

Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!


Camara

Recommended Posts

[quote name='Camara']anawa,
wstydziłabyś się :roll:
z jedną parówką do takiego dużego Gacka :crazyeye:
jeden... kilogram, to bybyło akurat :p

:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Obawiam się, że kilogram to też za mało :evil_lol: Co one widzą w tych parówkach?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Dogomania w mozzili sie calkiem rozlazla :crazyeye::crazyeye::cool3::cool3:
Wszystko wyglada dziwnie:evil_lol::evil_lol:[/quote]
rozlazła ? znaczy się do kanady ?
czy mogę tu na wątku Gacka poprosic o więcej info o nim ? gdzie przebywa , jaki jest na dzień dziesiejszy jego stan zdrowia ? na co konkretnie są potrzebne pieniążki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SARA.dierra']
czy mogę tu na wątku Gacka poprosic o więcej info o nim ? gdzie przebywa , jaki jest na dzień dziesiejszy jego stan zdrowia ? na co konkretnie są potrzebne pieniążki ?[/quote]

wprawdzie aktualizacja jest robiona na bieżąco w pierwszym poscie, ale warto przypomnieć -
Gacek od połowy września przebywa w hotelu u Jamora w Warce. Przyjechał tam z wysoką gorączką i mocno ropiejącymi oczami, wycofany i apatyczny.
Stan zapalny został skutecznie potraktowany antybiotykiem.

Ale wyszły inne poważne kłopoty zdrowotne Gacka
- na obu oczach ma entropie - konieczny pilny zabieg korekty powiek. [B]Bez tego zabiegu pies straci wzrok[/B], że nie wspomnę jak to jest bolesne (rzęsy podrażniają oczy wywołując stan zapalny i ropny wyciek). W tej chwili Gacek ma zakrapiane oczy kroplami ze sterydami - zmniejsza obrzęk i działa trochę p.bólowo

- na łapie, pomiędzy opuszkami palców ma dużą narośl (zarniniak? włókniak?), którą należy pilnie usunąć - utrudnia chodzenie... i nie wiadomo co to tak naprawdę jest. Oby nic groźnego.

- konieczna jest amputacja końcówki ogona - jest tam martwica, po prawdopodobnie urazie mechanicznym (?)

To wszystko jest PILNE - ale Gacek jeszcze nie nadaje się do operacji. Jest zbyt chudy i osłabiony. I był w bardzo złej kondycji psychicznej - to był pies, który już nie chciał żyć.
Teraz - Gacek psychicznie już się trochę pozbierał - ale nadal musi nabrać siły - dużo jeść i spacerować by pobudzić mięśnie do pracy.

Więc - czekamy na Gacka, aż będzie gotowy do zabiegów... i zbieramy kasę na te właśnie zabiegi i utrzymanie w hotelu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']wprawdzie aktualizacja jest robiona na bieżąco w pierwszym poscie, ale warto przypomnieć -
Gacek od połowy września przebywa w hotelu u Jamora w Warce. Przyjechał tam z wysoką gorączką i mocno ropiejącymi oczami, wycofany i apatyczny.
Stan zapalny został skutecznie potraktowany antybiotykiem.

Ale wyszły inne poważne kłopoty zdrowotne Gacka
- na obu oczach ma entropie - konieczny pilny zabieg korekty powiek. [B]Bez tego zabiegu pies straci wzrok[/B], że nie wspomnę jak to jest bolesne (rzęsy podrażniają oczy wywołując stan zapalny i ropny wyciek). W tej chwili Gacek ma zakrapiane oczy kroplami ze sterydami - zmniejsza obrzęk i działa trochę p.bólowo

- na łapie, pomiędzy opuszkami palców ma dużą narośl (zarniniak? włókniak?), którą należy pilnie usunąć - utrudnia chodzenie... i nie wiadomo co to tak naprawdę jest. Oby nic groźnego.

- konieczna jest amputacja końcówki ogona - jest tam martwica, po prawdopodobnie urazie mechanicznym (?)

To wszystko jest PILNE - ale Gacek jeszcze nie nadaje się do operacji. Jest zbyt chudy i osłabiony. I był w bardzo złej kondycji psychicznej - to był pies, który już nie chciał żyć.
Teraz - Gacek psychicznie już się trochę pozbierał - ale nadal musi nabrać siły - dużo jeść i spacerować by pobudzić mięśnie do pracy.

Więc - czekamy na Gacka, aż będzie gotowy do zabiegów... i zbieramy kasę na te właśnie zabiegi i utrzymanie w hotelu :p[/quote]
w imieniu psa proszę o jakąkolwiek pomoc dogomaniaków oraz udzuał w jego bazarkach ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']witam Gacusia i wszystkie cioteczki. Jego slawa go wyprzedzila, dostalam linka, poczytalam i oto jestem.;) pies jest przecudny:loveu: mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie dom dla niego. bede obserwowac watek, kiedy tylko bede mogla, postaram sie pomoc..[/quote]

Dziekujemy za odwiedzenie Gacusia :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']witam Gacusia i wszystkie cioteczki. Jego slawa go wyprzedzila, dostalam linka, poczytalam i oto jestem.;) pies jest przecudny:loveu: mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie dom dla niego. bede obserwowac watek, kiedy tylko bede mogla, postaram sie pomoc..[/quote]


Witaj Choleroo, ciesze sie, ze tu zawitalas :)

Link to comment
Share on other sites

odwiedza go nie tylko choleraa:
[I]"wczoraj byłam u Gacusia , pierwszy raz widziałam jak macha ogonem biegał jak szalony po sadzie i zaznaczał każde drzewko , chyba mu lżej bez tego filcu , który miał na sobie , [B]wydaje mi się , że trochę ciałka nabrał "[/B][/I]

[I]nabieranie ciałka na tym etapie jest najważniejsze[/I]

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:[quote name='Szarotka'][B]Gacek - Placek :):) [/B]

Gacek zjadl placek,
popil herbatka
poszedl za stodole
i zrobil na rzadko :):)
zaznaczyl w sadzie drzewka
Gacek podhalan to nie przelewka :)[/quote]
[CENTER][U]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/U][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka'][B]Gacek - Placek :):) [/B]

Gacek zjadl placek,
popil herbatka
poszedl za stodole
i zrobil na rzadko :):)
zaznaczyl w sadzie drzewka
Gacek podhalan to nie przelewka :)[/quote]

Szarotka poetka czy............ raperka? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taurusia']Mayu haha tzn Szarotko (nie moge sie przezwyczaic) wierszyk Ci sie udał, ale nie odstraszaj przyszlych wlascicieli Gacka :) :) :)[/quote]
Gacek ma jeszcze czas do adopcji, a ja daje upust mojej radosnej tworczosci :):)

Maya niestety na dogo byla zajeta :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...