Jump to content
Dogomania

Strzyżenie Yorka


M&M&O&I

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daria1']Fotki wstawię dopiero jutro bo image się wiesza i nic nie idzie zrobić.I mam jeszcze techniczne pytanko [B]jak wstawić kilka fotek w 1 poście ????[/B]
Już się oswoiłam z widokiem mojego "golaska " ale pół psa zniknęło;)[/quote]

Tak jak przy jednym zdjęciu, tylko robisz odstępy (enterem) i znowu musisz użyć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i wpisać adres kolejnej fotki.

Link to comment
Share on other sites

Tak wygląda Rosa po wizycie u fryzjera:
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7010/s5000729rg6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8880/s5000744xm9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1544/s5000733nt3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Panienka jest sliczna , ale dla mnie to fryzjer zapomnial o glowie. Wszystko ladnie obciete a glowa zarosnieta , wielka jak nie od tego psa. Broda i boki na glowie nie ruszone . Nie wiem czy to zdjecie takie , ale ja to widze wlasnie tak. No nie wiem czy to piekna fryzura , dle mnie nie jest dokonczona.
Zpbacz jak wyglada glowa Maga MIki .
Ja bym tak obcietego pieska wstydzila sie oddac ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Magda się nie chwaliła że obszczygła się na yorka :eviltong: Co do wyglądu panienki to jest śliczna, a fryzura też mi się podoba.
Neva nie wszystkie pieski muszą wyglądać tak samo, wszysto zależy od ich właścicieli, może właśnie Darrii bardziej podobają się pieski z dłuższymi włoskami na główce ;)
Jak dla mnie wygląda supcio :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Neva nie wszystkie pieski muszą wyglądać tak samo, wszysto zależy od ich właścicieli[/QUOTE]

Neva, mi tak jak Tobie, najbardziej podobają się yorki obcięte całe - na szczeniaka (czy jak tam te fryzury się nazywają). Ja nawet swojej nie będę kitki zostawiać.
Ale to decyzja właściciela - nie każdy jest gotowy na taką radykalną zmianę, a niektórzy chcą mieć jednak yorka z wyglądu - czyli dłuższe włosy na główce i kucorek muszą być.

Moim zdaniem fryzura do Rosy pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Boska maskotka, wygląda przepięknie w nowej fryzurce.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]My z Baksymilianem też musimy w końcu siedo fryzjera wybrać:shake:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Tylko jakoś czasu ostatnio nie ma[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']
[B] Zpbacz jak wyglada glowa Maga MIki .[/B]
Ja bym tak obcietego pieska wstydzila sie oddac ludziom.[/quote]

[quote name='koregra'][B]Magda się nie chwaliła że obszczygła się na yorka [/B]:eviltong: Co do wyglądu panienki to jest śliczna, a fryzura też mi się podoba.
Neva nie wszystkie pieski muszą wyglądać tak samo, wszysto zależy od ich właścicieli, może właśnie Darrii bardziej podobają się pieski z dłuższymi włoskami na główce ;)
Jak dla mnie wygląda supcio :loveu:[/quote]

:evil_lol::evil_lol: Hihihihi..... ja nie pozwoliłam fryzjerowi obcinać główki Mikiego. Sama to zrobiłam w domowym zaciszu. Wole to zrobić sama, bo jeszcze nigdy jego pyszczek nie był tak obcięty, żeby mi się podobał:p

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Neva dla mnie fryzura jest jak najbardziej dokończona,taką właśnie chciałam i fryzjer nie zapomniał o głowie.Rosa wygląda ślicznie i drażni mnie Twój mentorski ton.To że obcinasz pieski nie oznacza że pozjadałaś wszystkie rozumy.Wybacz ale przesadzasz,bo każdy ma prawo do własnej wizji.Widziałam masę piesków obciętych na golaska i z główką długą.Jest to kwestia gustu a o gustach podobno się nie dyskutuje.....;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, nie chcialam zebys czula sie urazona. Pieska masz slicznego i na pewn nie jest wstyd z nim wychodzic na spacery.
Moze to choroba zawodowa , ale jak widze tak nie dokonczone pieski , to wstyd mi za fryzjerow. Wiem , ze wlasciciele maja soje wizje i czasami tak wymysla , ze sami nie maja pojecia jak ten piew=s by wygladal jakby go obciąc po ich mysli.Nie zawsze wygodna fryzura jest elegancka, ale powinna być.
Pieski owszem moga miec dluzsze wasy na glowie , ale wtedy maja proporcjonalnie zrobione lapki ,ogonek, tak zeby to byla sliczna fryzurka. Dla mnie na tym drugim zdjeciu widac ze fryzjer zrobil kitke , i nawet wlosy nozyczek nie widdzialy a wystarczy choc troszke wyrownac boczki i juz efekt bedzie.

Jeszcze raz przepraszam:roll:. masz racje na temat gustu nie ma co dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Dobrze, nie kłućcie się już dzewczyny tak jak wyżej napisałyście o gustach się nie dyskutuje i najważniejsze że właścicielce siępodoba...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Czekamy na fotki kolejnych golasków:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...