Jump to content
Dogomania

BIAŁY- amstaff oddany z powodu gluchoty! W swoim domu... oby tym stalym!!! Powodzenia


Kana

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']jest sporo osób, ale nie mają samochodu - Ania juz dzwoni do Wroobelkowej;) moze sie uda![/QUOTE]
Udało się!!!! Andzia, dzięki za radę :). Wroobelterrorystka też nie ma samochodu i do Ząbkowic ma 1,5godz., ale poprosiła koleżankę i pojadą. Wielkie, wielkie dzięki, super jesteście, dziewczyny!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Udało się!!!! Andzia, dzięki za radę :). Wroobelterrorystka też nie ma samochodu i do Ząbkowic ma 1,5godz., ale poprosiła koleżankę i pojadą. Wielkie, wielkie dzięki, super jesteście, dziewczyny!!!!!!![/QUOTE]

:mdleje: dzięki serdeczne

Link to comment
Share on other sites

Wroobelterrorystka była wczoraj w nowym domku na wizycie przedadopcyjnej, jest pod dużym wrażeniem Karoliny!!!!
Domek zapowiada się wyśmienicie, w związku z tym w poniedziałek Karolina jedzie do Bogatyni, zapoznać się z Białasem i na lekcję jak postępować z głuchym psem.
Wszyscy trzymamy kciuki!!!!
[B]Wroobelterrorystko, jeszcze raz dziękujemy bardzo Tobie i koleżance za to że pojechałyście na wizytę, bez Was nie wiem co byśmy zrobiły! Wielkie wielkie dzięki!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Ale Bialy olewa samcow - w ogole nie reaguje na nich z tego co wiem?[/QUOTE]


a pies Karoliny też? co innego obserwacja podczas spacerów a co innego 2 psy pod jednym dachem...jeśli ona chce adoptować Białego to powinna do Bogatyni pojechac tez ze swoim psem...sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a pies Karoliny też? co innego obserwacja podczas spacerów a co innego 2 psy pod jednym dachem...jeśli ona chce adoptować Białego to powinna do Bogatyni pojechac tez ze swoim psem...sama nie wiem...[/QUOTE]

To zeby do Bogatyni wziela swojego psa to na pewno dobry pomysl i moim zdaniem koniecznosc... Zobaczymy, Bialasek nasz kochany zasluguje na najlepszy domek.

Link to comment
Share on other sites

Proszę się nie martwić wczoraj przyjechały do mnie dwie dziewczyny :)
poznały mojego tatę i psa po krótszej rozmowie stwierdziły że to nie pies tylko kot w przebraniu :)
faktycznie Bako po kastracji uważa że wszystkie stworzenia na świecie trzeba lizać i nie ważne
czy to szczurek, świnka morska piesek czy człowiek .U niego teraz wszyscy należą do jednego gatunku i należy ich lizać .
Oczywiście upodobał sobię wczoraj Olę i została Ona wylizana i wymęczona przez domaganie się pieszczot.
Mieliśmy w domu miesiąc temu dorosłego Pit bulla też samca którego kolega nam podrzucił na 3miesiące pod opiekę bo potrzebował wyjechać za granicę i nie było między nimi agresji. Także nie ma obaw.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bako2006 - a my to się nie znamy czasem z portalu Psiafota??[/B]

Wydaje mi się, że tak :cool3: Mam suczkę amstaffkę Sarę i od roku psa Fiodora pit bulla (niestety, w Wigilię zaginęły :placz:)

Jeśli Ty jesteś tą Karoliną, o której myślę, to jesteś wspaniałą wrażliwą osobą:loveu:

A Twój Bako to piękny cudowny pies, wspaniale z nim pracujesz. Oby więcej było takich osób, jak Ty :lol:

Link to comment
Share on other sites

O tak!!! :D To ja miałam kiedyś konto na psiej fotcę ale często się zacinała i nie chciała mi się załadować więc zrezygnowałam z tego portalu później już nawet czasu nie miałam żeby tam zaglądnąć tak już pamiętam to ta Sarcia, Witam :)) . Ostatnio na naszej klasie odkryłam Twój profil. Tak wiem słyszałam o pieskach bardzo mi przykro z tego powodu wiem jaki to ból. Gdy musiałam się pożegnać z pieskiem kolegi którego miałam przez około 3miesiące czułam pustkę rano jak wstałam brakowało mi tego "tłoku" w kuchni. Tak ostatnio dzieciaki z Osiedla na sankach ciągał :)
Są w nim zakochane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...