Jump to content
Dogomania

Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??


zwierzaki050591

Recommended Posts

Po prostu chcemy wiedzieć coś więcej o losach psa. Wybacz, ale ostatnio zbyt dużo oszustów grasuje na dogo. Nie mówię, że Ty też oszukujesz. Ale ta skąpa ilość informacji, znalezenie domu przez psa gdy zaczęłam nagle pytać wydaje się trochę dziwne, nie uważasz?

Poza tym myślę, że osobom, które zrobiły tyle ogłoszeń należy się choć zrębek informacji do jakiego domu poszedł pies.

Skoro jesteś wolontariuszką (jakiego schroniska?) to nie możesz dowiedzieć się coś więcej o nowym domu psa? I dlaczego zakładasz mu aż 3 wątki? wiesz, że za to też grozi kara? jakieś punkty czy coś? to tylko zaśmieca dogo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zwierzaki050591'] (...) Po za tym jestem wolontariuszką więc bym nie kłamała,a ja tylko pomagałam[/quote]
Jestem [B]Marinko[/B]...i coś tu nie jest tak. [B]Zwierzaki[/B], wybacz ale co ma kłamstwo lub w lżejszej wersji niedopowiedzenie do faktu bycia wolontariuszką??? Nic, po prostu nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Lara usun PW, bo masz chyba pełne :)[/quote]

Już już :) I pamiętaj - wysyłaj do __Lara, nie Lara! Bo Lara się wkurzy, to inna osoba, która często dostaje moje Pw, bo dogomaniacy się mylą i zapominają dwóch kresek przed moim nickiem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwierzaki050591']Tego nie wiem,czy jest na Paluchu,wiem,tylko że w Warszawie[/quote]
Po co w poście 4 piszesz, że pies jest w schronisku, by w poście cytowanym przyznać, że na dobrą sprawę wiesz tylko, że pies przebywa w W-wie? Co to za pomoc, jeśli plączesz się z samym miejscem pobytu psa? Czy Ty go w ogóle widziałaś, miałaś z nim styczność, czy info o nim są z kolejnych z rzędu ust?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Nie oszustwo :shake:
Myśle, że po wyratowaniu Pręgusa z Krzyczek miał biedak dt, o czym świadczy opis psa oraz zdjęcia najwyraźniej z domu.

Teraz pies jest w schronisku co oznacza, że dt go tam oddał.

Założycielka wątku najwyrażniej nie spodziewała się, że wyśledzimy sprawę a teraz wycofuje się rakiem z akcji.[/quote]

Masz rację...zdjęcia wybitnie dowodzą, że psiak miał dom ... ja niestety nie zadałam sobie trudu, aby sprawdzić sytuację na forum

Link to comment
Share on other sites

[B]Zwierzaki, [/B] a nie możesz skontaktować się z osobą, która wysłała Ci tego smsa? Zapytać co to za dom?

Poza tym tak jak piszą dziewczyny, na zdjęciach widać, że pies jest w domu, a Ty piszesz, że był w dwóch schroniskach :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Już już :) I pamiętaj - wysyłaj do __Lara, nie Lara! Bo Lara się wkurzy, to inna osoba, która często dostaje moje Pw, bo dogomaniacy się mylą i zapominają dwóch kresek przed moim nickiem :P[/quote]

Wziełam opcję - odpowiedz także wiesz... ale zapamietam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwierzaki050591']Widziałam go tylko ze zdjęć,chciałam mu pomóc,bo szkoda mi było tego psiaka[/quote]

Ze zdjęć... a skąd miałaś te zdjęcia?

[quote name='obraczus87']Wziełam opcję - odpowiedz także wiesz... ale zapamietam :)[/quote]


Od dzisiaj będę to tłuc do głów wszystkim ciotkom ;) :P

Link to comment
Share on other sites

JA byłam przekonana, że DT wziął Pręgusia tylko chwilowo..
I dlatego zaczęłam Mu robic ogłoszenia, poprosiłam Marinke o pomoc. Tak bardzo sie przejęłam Jego losem - rozwiesiłam ogłoszenia ... ale wczoraj zastanowiło mnie zachowanie zwierzaki na innym wątku, zreszta do tej pory nie odpowiedziała na moje pytanie.

zwierzaki, po co zakładałas pieskowi aż 3 wątki????

Link to comment
Share on other sites

A ja znalazłam to:

[URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/pies_ktory_przezyl_pieklo_202912_13340.html"]Pies który przeżył piekło[/URL]

Stąd jasno wynika, że pies był na dt, a nie w schronisku:

"
Nagle psie życie zawirowało i Pręguś znalazł się w miejscu, gdzie betonowe legowisko zamieniło się w mięciutkie posłanko, miska napełniła się jedzeniem, ale przede wszystkim ciepły głos, spokój i ludzka ręka pełna czułości spoczywała co chwilę na zdziwionym pysku psiaka.
Ale Pręguś nie wie, że to dom tymczasowy i za bardzo zaczyna przywiązywać się do swojej opiekunki. Stopniowo nabiera pewności siebie, zaczyna bronić domu i swojej pani. Broni, bo boi się stracić to, co pragnął najbardziej.
Pręguś nie może być dłużej w domu tymczasowym, musi pilnie znaleźć dom na zawsze. Kolejny raz, czas działa na jego niekorzyść i kolejny raz człowiek go znów zawiedzie, pomóż nam by było to już po raz ostatni. Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany."
[B]
Więc dlaczego Zwierzaki nie napisałaś od razu, że był w dt tylko w schronisku?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'](...) [B]Więc dlaczego Zwierzaki nie napisałaś od razu, że był w dt tylko w schronisku?[/B][/quote]
Po co aż tak motać??? Zwierzaki, nawet jeśli chciałaś dobrze dla psiaka, postępując w taki sposób tracisz na wiarygodności!

Link to comment
Share on other sites

[B]Zwierzaki...[/B]padło tu już pytanie na które nie odpowiedziałaś (być może przeoczając) w jakim schronisku, bądź organizacji jesteś wolontariuszką

Wobec tego, że byłam wystawicielką ogłoszeń dla psiaka, którego losem bardzo się przejęłam oczekuję informacji, jak na chwilę obecną wygląda jego sytuacja

[B]Dziewczyny, bardzo dziękuję za przybycie na watek :Rose::Rose::Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Po co aż tak motać??? Zwierzaki, nawet jeśli chciałaś dobrze dla psiaka, postępując w taki sposób tracisz na wiarygodności![/quote]

Dokładnie, też tak uważam. Poza tym bezsensu, że zakładasz wątki psu, bierzesz zdjęcia ze strony, na której jest o wiele więcej o nim napisane, a nie podajesz wszystkiego. Nie wiem co Tobą kierowało :shake:

Link to comment
Share on other sites

Temu psu też założyłaś 2 wątki. Po kiego, za przeproszeniem, grzyba???

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/tobis-czy-ktos-go-pokocha-144790/?highlight[/URL]=

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/tobis-czy-znajdzie-dom-143867/?highlight[/URL]=

A jak potoczył się los Misi (wątek z kwietnia tego roku)?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/uratuj-misie-przed-schroniskiem-136420/?highlight[/URL]=
(Potrzebny domek w lublinie dla 4 letniej średniej suni,biała w czarne łaty.Znalazłam ją w zimie była pobita,pokrwawiona,pogryziona przez inne psy.Misia mieszkała pod drzewem,teraz możesz dać jej prawdziwy dom....Jest po sterylizacji,okazało się,że była szczenna,niestety były wszystkie martwe.Misia jest nie ufna,boi się psów)

Zwierzaki, gdzie Ty mieszkasz? W W-wie i jesteś wolontariuszką na Paluchu? To gdzie znalazłaś Misię, skoro szukasz jej domu w Lublinie?

Jak ułożyła się historia tego psiaka (wątek z czerwca 2009)?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/biszkoptowy-labradorek-szuka-domku-139130/?highlight[/URL]=
(śliczny,5 letni labek poszukuje nowego,dobrego domku.Jest zadbany i zachowuje czystość w domku e-mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub gg 10202618)

Po co zakładasz wątki, których nie kontnuujesz? Nawet jeśli psy znalazły domy winna pojawić się na danym wątku informacja o tym (lub o innym obrocie spraw).

Link to comment
Share on other sites

Melduję się i dziękuję za pw.
Jak Krzyczki to chyba wiecie, że mam na tym punkcie bzika.
Zwierzaki050591 bardzo Cię proszę o pilne podanie na pw nr telefonu z którego przyszedł SMS do Ciebie.
Sprawdzimy co z tym psem i wyjaśnimy sytuację.
Z całą pewnością znam tego psa, bo kiedyś puszczałam jego ogłoszenia, ale nie przypomnę sobie kto był jego opiekunką.
Już dawno tak nie zagotowałam:angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Melduję się i dziękuję za pw.
Jak Krzyczki to chyba wiecie, że mam na tym punkcie bzika.
Zwierzaki050591 bardzo Cię proszę o pilne podanie na pw nr telefonu z którego przyszedł SMS do Ciebie.
Sprawdzimy co z tym psem i wyjaśnimy sytuację.
Z całą pewnością znam tego psa, bo kiedyś puszczałam jego ogłoszenia, ale nie przypomnę sobie kto był jego opiekunką.
Już dawno tak nie zagotowałam:angryy:.[/quote]

dobrze, że jesteś :multi:....może teraz sytuacja się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...