Jump to content
Dogomania

Wektor i Kama, Felek i Mańciulka ['] :..(((


aga1215

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poświata']A ja mam..... [SIZE=1][FONT=Garamond]te dni[/FONT] :roll: [/SIZE][SIZE=2]i umieram cały dzień :shake: :diabloti: .[/SIZE][/quote]
[SIZE=1][COLOR=wheat]tysz mam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]ale mam jeszcze ogromnego "strupa", na którego nic nie działa, metoda cierpliwego przeczekania nic nie daje:shake: z tych złości żrę:oops: :mad: :angryy: [/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
dobrze, że przynajmniej słoneczko wieczorkiem się przypomniało - teraz znów leje :angryy:
[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3347/bez0259a0se.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][SIZE=1] z tych złości żrę:oops: :mad: :angryy: [/SIZE][/quote] oooooooooooo masz, przypomniało mi się, że jakieś słodkie za mną dziś chodziło [IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein85.gif[/IMG], a ja głupia zapomniałam o tym:mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']A ja mam..... [SIZE=1][FONT=Garamond]te dni[/FONT] :roll: [/SIZE][SIZE=2]i umieram cały dzień :shake: :diabloti: .[/SIZE][/quote]

ja tez i temu mnie leb od wczoraj boli .. i nie tylko leb :shake:
Jakis pogrom teraz jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][SIZE=1][COLOR=wheat]tysz mam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]ale mam jeszcze ogromnego "strupa", na którego nic nie działa[/SIZE][/quote][quote name='PIKA']ja tez i temu mnie leb od wczoraj boli .. i nie tylko leb :shake: [/quote]Trochę mi lepiej :lol: , teraz zamiast o siebie pomartwię się trochę o Was :calus: . Dzieci śpią, koty mają totalną głupawkę, ech chyba pora spać :sadCyber: :hand: .

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aga takiej tęczy to ja lata całe nie widziałam ! [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie masz już doła ??? [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Pamiętaj : KTO RANO WSTAJE TEMU BIJE DZWON ![/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Hahahaha ale mi się to podoba- chyba jutro wstanę po południu [/SIZE][/FONT][/I][/B] :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aga takiej tęczy to ja lata całe nie widziałam ! [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie masz już doła ??? [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pamiętaj : KTO RANO WSTAJE TEMU BIJE DZWON ![/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Hahahaha ale mi się to podoba- chyba jutro wstanę po południu [/SIZE][/FONT][/I][/B]:lol: :lol: :lol:[/quote]

[B]Haniu [/B]- jest to mądrość życiowa zdecydowanie warta uwagi :lol:
- na taką tęczę polowałam odkąd mam cyfrówkę :evil_lol:

[quote name='Poświata']Trochę mi lepiej :lol: , teraz zamiast o siebie pomartwię się trochę o Was :calus: . Dzieci śpią, koty mają totalną głupawkę, ech [B]chyba pora spać :sadCyber:[/QUOTE] [/B]
[B]Beatko[/B] - jak Ty będziesz spała przy kociej głupawce??? zostaj lepiej na DG :lol:
[B]Pika[/B] - mnie przy takiej ptasiej muzyce pewnie tysz by głowa bolała - śliczne są ale dlaczego takie głośne???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][B]Beatko[/B] - jak Ty będziesz spała przy kociej głupawce??? zostaj lepiej na DG :lol: [/quote]Jak widać nadal siedzę, mimo że żegnałam się już dobre pół godziny temu :evil_lol: . [quote name='aga1215'][B]Pika[/B] - mnie przy takiej ptasiej muzyce pewnie tysz by głowa bolała - śliczne są ale dlaczego takie głośne???[/quote]A "tego" się nie da jak papug wyłączyć szmatą na klatce :hmmmm:???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Jak widać nadal siedzę, mimo że żegnałam się już dobre pół godziny temu :evil_lol: . A "tego" się nie da jak papug wyłączyć szmatą na klatce :hmmmm:???[/quote] hahaha a da sie wogóle "wyłaczyć" zeberki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']jeszcze se trochę bzu powstawiam
[IMG]http://img113.imageshack.us/img113/1699/bez0264a4yh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9071/bez0267a2za.jpg[/IMG][/quote] extra - uwielbiam kwiatki na tle bęłkitu nieba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']
Napisał(a) [B]aga1215[/B]
[I]Cytat:
Napisał(a) [B]Evelina[/B]
[I]:eviltong:[/I]

:diabloti:[/I]
:lol:[/quote]
no tak - jak wszędzie :mad: - Mod ma specjalne prawa - :angryy: no przeca :lol: to tylko 5 znaków :mad:
EWA - jak to zrobiłaś, że Ci przyjął :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']no tak - jak wszędzie :mad: - Mod ma specjalne prawa - :angryy: no przeca :lol: to tylko 5 znaków :mad:
EWA - jak to zrobiłaś, że Ci przyjął :crazyeye:[/QUOTE]:calus: Nie kaze Ci dzis myslec, bo wiem zes niedysponowana ;)
Wystarczy zerknac do mojego postu i przeanalizowac go.
To nie prawa moda tylko glowka daje takie mozliwosci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...