Jump to content
Dogomania

Opuchniety koniec penisa


Beamic

Recommended Posts

Witam wszystkich, dzis rano moj psiak obudzil sie z opuchnietym i bardzo czerwonym koniszukiem penisa. Wygladalo to tak jakby ktos mu przylepil pileczke do ping ponga. Oczywiscie pobieglismy od razu do veta ale i ten byl zaskoczony, twierdzac ze nie widzial niczego takiego. Max dostal masc z antybiotykiem, i mamy czekac 24 godziny. Dalej nie wiemy co to takiego i tylko "sie modlimy" zeby Maxiu sie wysiusial bo jak nie to jeszcze dzis czeka nas cewnikowanie.
Czy ktos z Was mial podobny problem? Zrzera mnie obawa i ciekawosc co to moze byc i jak to sie skonczy.
Pozdrawiam
Beata z Maxem:roll:

Link to comment
Share on other sites

u mojego psa było podobnie wróciłam z wystawy i nad ranem ok 2 pies obudził mnie piszcząc i liżąc się natarczywie. Nie opiszę wszystkiego co przeszłam - jeżdżenia w nocy po lecznicach - wtedy było ich jeszcze mało i wysłuchiwania bzdur. Koniec końców okazało sieże pies złapał na wystawie pchłę a ta go użarła właśnie tam ;) antybiotyk w maści powinien pomóc chyba że pies ganiał po krzakach i poprostu coś go ukłuło :roll: albo kleszcz ;)

Link to comment
Share on other sites

Nowe wiadomosci .....
Maxiu czuje sie i wyglada lepiej. Po kilku godzinach od uzycia masci z antybiotykiem obrzek znikl i pozostalo tylko lekkie zaczerwienienie. Zadnych innych komplikacji nie bylo. Nikt nie wie co bylo powodem tego calego zamieszania ale ja mysle ze Adamant miala racje. Cos go ugryzlo szkoda tylko ze w tak niefortunne miejsce.
Tej masci bedziemy ciagle uzywac przez kolejne 7 dni.
Dziekujemy za podpowiedzi
Duza buzka wszystkim
Beata i Max

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beamic']Nowe wiadomosci .....
Nikt nie wie co bylo powodem tego calego zamieszania ale ja mysle ze Adamant miala racje. Cos go ugryzlo szkoda tylko ze w tak niefortunne miejsce.[/quote]
To chyba mogła być też pokrzywa. My mieliśmy trochę komplikacji po poparzeniu łapy (krwistoczerwony guz wielkości dużego grochu, na którym potem zaczęła się tworzyć nieprawidłowa ziarnina) i tak teraz, po przeczytaniu tego wątku, myślę sobie, że będę dokładniej patrzeć, gdzie pies nogę zadziera.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy może mi Pani powiedziec jaka to maśc, i jaka substancja czynna? Z góry dziękuję
[quote name='Beamic']Nowe wiadomosci .....
Maxiu czuje sie i wyglada lepiej. Po kilku godzinach od uzycia masci z antybiotykiem obrzek znikl i pozostalo tylko lekkie zaczerwienienie. Zadnych innych komplikacji nie bylo. Nikt nie wie co bylo powodem tego calego zamieszania ale ja mysle ze Adamant miala racje. Cos go ugryzlo szkoda tylko ze w tak niefortunne miejsce.
Tej masci bedziemy ciagle uzywac przez kolejne 7 dni.
Dziekujemy za podpowiedzi
Duza buzka wszystkim
Beata i Max[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Niestety na butelce nie ma nazwy. Masc dostalam bezposrednio od weta. Nie wiem czy nie byla przez niego specjalnie robiona. Juz kilk razy dostawalismy takie "mieszanki" robione specjalnie dla Maxa.
Jezeli Ci bardzo zalezy to moge sie dowiedziec wiecej od weta.
Pozdrawiam
Beata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...