Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

[quote name='Alfik']A z Alfem umówić się koniecznie na spacer!!! :evil:[/quote]

:oops:

wiem, pamietam, jest mi z tym źle. Nie było mnie blisko miesiąc w Warszawie, mam koopę zaległości, a w czwartek znowu wyjeżdżam :evil:
Ale od następnego, wrześniowego weekendu już jesteśmy cały czas i wtedy [b]na pewno[/b] 8) Nawet lepiej, bo nie bedzie takich upałów, jak teraz, a wieczorem się przecież nie umówimy. O 6 rano tym bardziej nie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']psze panie władzo , ja już ślipka wytarłam 8) , i siem nie będe czepiać ,że Maga śpi na podłodze :wink:[/quote]

Niestety, drogie panie, Maga nie ma nic wspólnego ani z tym łózkiem ani z ta kołdrą. Mówiąc szczerze nie mam pojęcia, gdzie to zdjęcie było robione... :oops: Być może na jakichś wywczasach :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Maga ja nie wiedziałam, że Ty sznaucerświrka :o Nic sie nie chwaliłaś wcześniej :o Kubuś słodziasty!!! :angel: :angel: :angel: Na pewno cąły czas pamięta o Was :fadein:

A powiedz mi: ciemu teraz labrador? Czemu nie drugi sznaucer? Pytam tak z ciekaości, bo swoja mam ponad 2 lata i chyba jeszcze nie wszystkie tajniki funkjonowania poznałam :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Justi, gdzieś o tym wspomniałam....ale wspomnę jeszcze raz :D
Mój tata kupił Gucia (następnego sznaucera), a ja się bardzo zastanawiałam. Problem polegał na tym, że nie miałam pieniędzy na zakup :-? I w międzyczasie napatoczył się Leon, znajomi znajomych znajomych oddawali szczeniaki za 1zł, wiec długo się nie zastanwiałam :D
ale szanucery do tej pory darzę wieeeelkim sentymentem i to moja ukochana rasa 8)

Link to comment
Share on other sites

tak, ogoniasty Gucio jest taty :lol:

Różnica między psami jest taka, że do tej pory jestem w szoku :o Wlaściwie to między nimi nie ma żadnych podobieństw
Mam nadzieję, ze kiedyś uda się zorganizować spotkanie Gucio, Leon i Galunia (i kto tam jeszcze chce :lol: ). Gucio też mieszka na żoliborzu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']
Mam nadzieję, ze kiedyś uda się zorganizować spotkanie Gucio, Leon i Galunia (i kto tam jeszcze chce :lol: ). Gucio też mieszka na żoliborzu[/quote]

Hih to bliziutko, bo my Nowe Bemowo 8) :D Ja też mam nadzieje na spotkanko w niedalekiej przyszłości :D

ja kiedys chorowałam na labradora, ale za duży jak to mam określiła. Strasznie długo sie zastanawiałam nad rasą i w końcu jest Galunia 8) I nie żałuję, bo sznaucery sa hmmm specyficzne a ich podstawową cechą jest to, że nie kochają cąłego świata :roll: Przynajmniej to wynika z moich obserwacji... :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie, nie kochają :-? Kubusiowi to się uaktywniło w drugiej połowie życia 8)
Guci kocha wszystkich ludzi. Psy też, ale nie da sobie w kasze dmuchać :lol: Jak mu jakiś podskoczy, to ma nerw krótki (choć krzywdy nie zrobi , raczej tylko straszy)
Leon kocha wszystko co się rusza, ale za to jest łatwiejszy do okiełznania i bardziej posłuszny :D

Link to comment
Share on other sites

W sumie ja się cieszę, że gala nie podchodzi do obcych. Chociaż nie no, podchodzi, cżłowiek automatycznie wystawia rękę, a ona czmych. to ONA decyduje o kontakcie, a raczej jego braku. I to mi się podoba, bo wiem, że nie pójdzie za każdym kto powie do niej ciepłym głosem.
ale z drugiej strony słucha. jest posłuszna, nie boję sie jej spuszczać, a smyczy używam tylko dla SM.
Zgrałysmy się heh, tak mi sie wydaje ;)

ale chętnie poznam Leona 8) Bo ta radośc która bije z labradorów dla mnie niecodzienna, mnie robraja :angel: Takie misiaki do kochania i przytulania przez cąły świat :angel: mmmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'] Bo ta radośc która bije z labradorów dla mnie niecodzienna, mnie robraja :angel: [/quote]


żebyś wiedziała :lol: on się wiecznie cieszy i to całą swoją długością i szerokością :lol: wystarczy, że na niego spojrzę, już się cieszy. Do innych psów i ludzi też. Zresztą do wszystkiego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...