Jump to content
Dogomania

EMILKA_choć innym wszystko oddawała,DOMKU i kochających LUDZI się doczekała!Ma Dom!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Torusia']jaka grzeczna Emilka tak trzymać,pozdrawiam :loveu:[/quote]

No i wizyta u Emilki nie doszła do skuku...maleństwa Bibi i Georg maja problemy zdrowotne i dziewczyny przesiedziały z nimi na kroplówkach u weta...
ale to już dokładniej ,jak będę sama więcej wiedzieć!

Oj,Emilko...dobrze,że z Ciebie taka cierpliwa i słodka sunia...znowu musisz czekać!Znowu swoją cierpliwością pomagasz maluchom.
Jutro zadzwonię do hoteliku,jak już dowiem się czegoś konkretniejszego o planach dziewczyn.
Emilko...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bibi ma parwo a George parwo nie ma (testy ujemne)ale ma jakiegos innego wirusa i straszliwie go męczy:placz:
dobrze ze sczylek u mnie dostal z miejsca antybiotyk, dzwonilam dzis do weta mowil ze prawdopodobnie dzieki temu unikneliśmy takiej sytuacji, dzwonilam dziś do niego do DS, Karmelek bierze leki (miał brac pełne 7 dni) tak jak zalecił wet ale wszystko u niego w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Bibi ma parwo a George parwo nie ma (testy ujemne)ale ma jakiegos innego wirusa i straszliwie go męczy:placz:
dobrze ze sczylek u mnie dostal z miejsca antybiotyk, dzwonilam dzis do weta mowil ze prawdopodobnie dzieki temu unikneliśmy takiej sytuacji, dzwonilam dziś do niego do DS, Karmelek bierze leki (miał brac pełne 7 dni) tak jak zalecił wet ale wszystko u niego w porządku.[/quote]

Dobrze,że Karmelek dostał ten antybiotyk...teraz trzymamy kciuki za Bibi i Georga.
Przy schroniskowych maluchach jednak bezpieczniej podać coś zdecydowanego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dodzwoniłam sie do hoteliku i najświeższe informacje o Emilce!

Ma obok pieska i nie ma nijakiej awersji między nimi.

Nie przejawia cienia agresji,wręcz jest wyciszona...jednak wyraźnie okazuje radośc jak się do niech wchodzi!Radośnie sie kręci i wymachuje ogonem...zaciekawiona wszystkim co się dzieje...To bardzo fajna suńka!!!:loveu:[/quote]
zgodna i radosna dziewczyna:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']Zamówiłam obrazeczek na tym bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rysunkowy-bazarek-gos-zamow-portret-zwierzaka-147781/[/URL]

Gos przekaż pieniążki Emilce!!! :loveu::loveu::loveu: Super pomysł :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Pliszko...dziękujemy!:loveu:

A wiesz,ze i Paulinka ma bazarek rysunkowy?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/boski-szkic-twojego-pupila-wstap-zobacz-do-8-10-a-147751/"]Boski szkic Twojego pupila!Wstąp zobacz! |Do 8.10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']iznowu nie dałyśmy rady do niej podjechać :(
chora jestem niemilosiernie i zle sie czuje. Nie wiem kiedy sie tam wybierzemy :placz:

Czy jest ktos z okolic, kto moze podjechać do ślicznotki???[/quote]

Ja bym bardzo chciała Emilkę odwiedzić, ale pewnie dopiero w weekend za dwa tygodnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']

A wiesz,ze i Paulinka ma bazarek rysunkowy?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/boski-szkic-twojego-pupila-wstap-zobacz-do-8-10-a-147751/"]Boski szkic Twojego pupila!Wstąp zobacz! |Do 8.10[/URL][/quote]

och, jakoś umknął mi ten bazarek :oops:
Pomyślę komu bym jeszcze mogła rysuneczek jakiś sprezentować pod choinkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']iznowu nie dałyśmy rady do niej podjechać :(
chora jestem niemilosiernie i zle sie czuje. Nie wiem kiedy sie tam wybierzemy :placz:

Czy jest ktos z okolic, kto moze podjechać do ślicznotki???[/quote]

A do jakiego weta chcecie Emilke zabrac?
Ja w piatek/sobote bede jechala moje kluchy z hoteliku szczepic, to moglabym ewentualnie i Milke do auta wepchnac jesli zadna z Was nie da rady wczesniej.:razz:
Tyle ze ja do Bobrowaca je zawoze do kliniki, ktora z fundacja wspolpracuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem niestety :roll:
Maja calodobowa klinike, szpital dla psiakow, spory ruch jak na taka miejscowosc.
Pierwsza wetka na ktora tam trafilam jak psiaki z nory zabralam bardzo konkretna i mila. Zaniepokoila ja osowialosc suni wiec na wszeli wypadek na cito przy mnie rozmaz robila czy ty nie odkleszczowe cholerstwo.
Druga byla strasznie zakrecona i co chwila musialam cos pamietac, przypominac...
Ciezko wiec mi jednoznacznie stwierdzic. Tym bardziej ze tylko dwukrotnie tam bylam.

Link to comment
Share on other sites

To ja dzis wieczorem troche wrzuce:)
Bylam zabrac jedno z moich podopiecznych szczeniat wiec przy okazji zabralismy z mezem i dziecmi Emilke na dlugi spacer.
Moj maz sobie z nia pobiegal :evil_lol:
Przeszczesliwa byla kiedy wyszla z boksu. W boksie widac ze smutna taka.
Wspaniala sunia. Spora, a taka delikatna. Dzieci wylizywala od gory do dolu, nas zreszta tez :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']To ja dzis wieczorem troche wrzuce:)
Bylam zabrac jedno z moich podopiecznych szczeniat wiec przy okazji zabralismy z mezem i dziecmi Emilke na dlugi spacer.
Moj maz sobie z nia pobiegal :evil_lol:
Przeszczesliwa byla kiedy wyszla z boksu. W boksie widac ze smutna taka.
Wspaniala sunia. Spora, a taka delikatna. Dzieci wylizywala od gory do dolu, nas zreszta tez :)[/quote]

[B]Wrzucaj,kochana wrzucaj!Czekam na fotki jak kania na deszcz...[/B]

Jak sie cieszę,że pochodziliście z Emilką...jej już trzeba szybciutko domek szukać,a tu jeszcze takie cudne informacje...dzieci kocha,ludzi kocha...z pieskami też umie współżyć...
[B]Niech już nasza Emilka szuka domku z ogrodem i z kochanym człowiekiem![/B]
Choć jak zrozumiałam,to smyczka jej na spacerkach w biegu za bardzo nie przeszkadza...:cool3:...czyli ciągnie...trochę?...czy raczej jak lokomotywka?

Dziękuję,że wzięłaś Emilcię na spacer!Bardzo dziękuję!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wrzuce tylko pozniej bo tu gdzie teraz jestem nie mam mozliwosci.
Wg mnie jak na psa, ktory prawie nie wychodzi to wcale nie jest tak strasznie z tym ciagnieciem na smyczy.
Wydaje mi sie ze bardzo szybko uda sie Emilke tego nauczyc.
Wiecie dziewczyny ona i ladnie sie zalatwila poza kojcem i to bardzo szybko po wyprowadzeniu wiec to chyba dobrze rokuje co do utrzymywania czystosci.
Nawet jak biegalismy to ona ladnie trzymala sie nogi, nie wybiegala pierwsza, tylko z taka dostojnoscia zwalniala. Chyba zauwazyla ze z nasza kondycja to tak nie bardzo :evil_lol:

Tylko rzeczywiscie cos musi miec z uszkami. Co chwile trzepie glową :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...