Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

elo Warszawiacy ;) czy ktos moglby mi powiedziec, czy oprocz Dolinki Sluzewieckiej znajde w poblizu Sluzewca (ok. ul. Bartlomieja, Odynca, Wyscigowej itp) jakis sensowny teren do spacerow z psami (najlepiej z woda, w miare nieusyfiona? ;) ) ? :) z tego co wiem, to na teren Wyscigow juz z psem nie wejde..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vpassione']Czy ktoś ma ochotę pospacerować po parku na Książęcej?
Tym razem szukamy towarzystwa na [B]29/30/31 lipca[/B], w godzinach [B]9:00-15:00[/B] - do ustalenia.[/quote]
To może na przyszły tydzień([B]3-6 sierpień[/B]) ktoś chętny? Moja belgijka ostatnio narzeka na brak towarzystwa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hm, w sumie my możemy się spotkać w przyszłym tygodniu, jeszcze nie byłam w parku na Książęcej, ale chciałam się tam ostatnio wybrać (to park Rydza Śmiegłego, prawda?). Powiedz mi tylko jak bardzo aktywna jest Twoja belgijka - czy będzie w stanie dać spokój Piegusowi, jeśli nie będzie miał ochoty dłużej się bawić? Bo mój Pieg jest taki średnio-aktywny. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']Czy za tydzien (w sobote 08.08 ) sa jacys chetni na spacer? Godzina do ustalenia.

Najlepiej by mi bylo spotkac sie w Centrum, bo szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia, gdzie mozna wybrac sie z psem w Wawie.[/quote]

Jeśli nie wyjadę (a nie jest to jeszcze pewne ) to my bylibyśmy chętni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Hm, w sumie my możemy się spotkać w przyszłym tygodniu, jeszcze nie byłam w parku na Książęcej, ale chciałam się tam ostatnio wybrać (to park Rydza Śmiegłego, prawda?). Powiedz mi tylko jak bardzo aktywna jest Twoja belgijka - czy będzie w stanie dać spokój Piegusowi, jeśli nie będzie miał ochoty dłużej się bawić? Bo mój Pieg jest taki średnio-aktywny. :eviltong:[/quote] Nie będzie problemu :)

[quote name='Ewa&Duffel']My bardzo chętnie :)
Tylko tak nie za bardzo wiem gdzie jest ten park :oops:[/quote] Już podawałam kiedyś mapkę z zaznaczoną kliniką przy której można się spotkać: [url=http://www.zumi.pl/1346069,Pogotowie_Weterynaryjne._Klinika_Malych_Zwierzat,Warszawa,firma.html]Pogotowie Weterynaryjne. Klinika Małych Zwierząt - Warszawa, Książęca 3 - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/url]
Ostatecznie mogę odebrać spod Muzem Narodowego ;)

To co, jaki dzień lepiej Wam pasuje 4.08, czy 6.08? Godzina 10 może być?
A co do miejsca, wczoraj byłam w Parku Skaryszewskim i tam też mogłybyśmy się spotkać, bardzo fajne miejsce.
Czekam na odpowiedzi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mi 6sty, ale będę wyląduję w W-wie dopiero o 10.00 na dworcu centralnym, mam nadzieję, że do 11 uda mi się obskoczyć na miejsce, na szczęście mam blisko.

P.S. Co do miejsca, bardziej odpowiada mi na Książęcej - bliżej, i jeszcze tam nie byłam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nam wszystko jedno, czy 4, czy 6 sierpnia, więc niech będzie 6 ;)
Może być nawet i 4 i 6 jeśli chcesz :D

Czy wiesz może, jak nazywa się przystanek najbliżej tej lecznicy ?
Książęca 01, 02 czy 04 ?
Bo szukam autobusu którym byśmy mogli podjechać...

Edit:Hm, a może byście jednak odebrali nas spod muzeum narodowego, co ? :)
Prosimy ;)
Bo obawiam się, że nie znajdę tej lecznicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Podsumujmy, 6.08(czwartek), przy lecznicy na Książęcej, godzina niech będzie 11:30 - wolę później się spotkać niż przyjść na 11. i dostać smsa o spóźnieniu :eviltong:[/quote] Kurczę, przepraszam. Plany mi się strasznie pozmieniały, jutro nie dam rady :-( . Mam nadzieję, że innym razem się uda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...