Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zootechniczka']Po wczorajszym udanym spacerku z Moniką i Shiną już planuję kolejnym. Mój psiak wrócił cały umorusany w błocie ale szczęśliwy jak nigdy, choć i tak było mu mało ;). Tym razem planuję w najbliższą niedziele maraton po parku Moczydło i pobliskich parkach lub forty Bema. Ktoś chętny?[/QUOTE]
Nawet na kierownicy błoto miałam, o siedzeniach nie wspomnę :evil_lol:. Niestety jak pisałam towarzyska Shina nie jest, ale dzięki za cierpliwość i że nie uciekłaś po pierwszym jej ryknięciu ;). Na sam koniec spaceru jak poszliście Shina ładnie się już ładnie z jakimś psem witała (a ja czekałam wycofując się aż właścicielka się po niego ruszy), ale niestety postanowił jej zadek obejrzeć, cierpliwość się skończyła i mu się delikatnie dostało. Po tym właścicielka się zorientowała że moje wycofywanie się prawie na dach samochodu nie było bezcelowe :roll:.

Niestety my w najbliższe dwa weekendy raczej nie damy rady, a szkoda bo takie spacerki wśród ludzi i psów to fajne ćwiczenie dla mojego małego złośliwego gburka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A ty Aga cały tydzień tak pracujesz? Ani chwilki wolnej? Ma już nieco ogarnęłam uczelnie, mam wolną środę i czw. jak na razie.[/QUOTE]

ja mam różnie, każdy tydzień inaczej :) ale środy mam zawsze wolne, więc w przyszłą możemy się spotkać

Link to comment
Share on other sites

O to super, jak będzie znośna pogoda i akurat mi nic nie wyskoczy to chętnie :). A może tym razem w Choszczówce się spotkamy? Dawno tam nie byłam i w środę to tam nikogo nie będzie co jest dla mnie cenne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']O to super, jak będzie znośna pogoda i akurat mi nic nie wyskoczy to chętnie :). A może tym razem w Choszczówce się spotkamy? Dawno tam nie byłam i w środę to tam nikogo nie będzie co jest dla mnie cenne :eviltong:[/QUOTE]

Choszczówka też może być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']nooo.. ładnie było... moze kiedy indziej sie wybiore i wiecej osob bedzie ;/[/QUOTE]

No mówiąc szczerze marzą mi się takie spacerki grupowe jak to w Gdańsku organizują, że tam nie po parę ale parę dziesiąta osób jest :). Nawet coś w tym kierunku poczyniłam na 3 forach już dałam ogłoszenie czy jest ktoś chętny na dogomaniacki spacer w Warszawie tu też wstawię i mam nadzieje że chętni się znajdą. W ogóle proponuje jak jesteście na jakiś innych forach psich to ten temat dogomaniackiego spaceru podnieść. A szkoda swoją drogą że dziś się nie udało bo mojemu psu chyba coś słońce za bardzo do łba przygrzało i był grzeczny jak aniołek ;).

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc szczerze to miałam nawet taki pomysł żeby ustalić jakiś termin i miejsce spotkania a potem zrobić jakieś plakaty informujące o spacerze warszawskich dogomaniaków i porozwieszać je u siebie po okolicy. Wtedy na pewno by się chętni znaleźli ale to chyba trochę głupi pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Fajnie by było w końcu zorganizować coś większego, podglądam spacerowe dogomaniaków z innych miast i im zazdroszcze.. :roll: bo u nas pusto, w porównaniu z takim tam Gdańskiem i wgl.[/QUOTE]
taa a niby stolica nie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...