Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

poszłam dzis na tą Kępę po pracy na spacerek (bez psów) żeby oblukac teren, spotkałam bardzo miłych ludzi z młodym wyżłem-super psiak, i zwariowanego labka, faktycznie jest tam bardzo fajnie, w najbliższy możliwy weekend czyli 3-4 październik na pewno przyjade na kępę z Wantą albo Brasem, może się spotkamy :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tak się zastanawiam gdzie się podziała reszta osób z Bródna, Białołęki i Tarchomina-np. Kuba r, Angels Dream, Izoldas, Anne? Póki co aktywne są tylko Ewa i Monia [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE][/B]
[FONT=Times New Roman]Fajnie byłoby według mnie –jeżeli to możliwe wymyślić np. jakies 3– 4stałe fajne miejsca w naszych okolicach-np. Kępa Potocka, okolice Wisły i Park bródnowski, Młociny (to tak przykładowo może są inne propozycje?) w każdym razie niedaleko nas, gdzie byłoby wiadomo że spacerujemy i łatwo jest namierzyć się. Co Wy na to? Ja na przykład codziennie wieczorkiem (między 18-20,21) poświęcam czas psom ale chcielibyśmy Was poznać i wspólnie pospacerować :lol: każdy chyba wieczorem z psem gdzieś łazi a zawsze razem raźniej więc ujawnijcie się ludzie :multi:[/FONT][FONT=Times New Roman] W weekendy też łazimy gdzieś tylko teraz akurat mam praktyki i trochę zaplanowanych wyjazdów-może nawet zaległy urlop więc z czasem wolnym gorzej, ale po szkole w weekenda np. ok. 17 też spoko mogę się umówić na spacerek. Od listopada będzie już spokojniej więc więcej weekendów będę miała wolnych.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']Ewa, to super w takim razie jeżeli pogoda dopisze i jeżeli nie będę jechała na urlop to się spotkamy. Ewa, mieszkasz niedaleko mnie powiedz gdzie sa jeszcze fajne parki/miejsca spacerowe niedaleko nas?[/quote]

nasze miejsca-łąki przy piekarni Szwedka i myjni samochodowej, łaki przy CH Targówek, czasem park bródnowski, w weekendy Kępa Potocka, łąki przy św. Wincentego (przy Cmentarzu Bródnowskim).
Jakby co to chętnie sie umowimy ;)
tylko teraz to raczej weekendy, bo w tygodniu pozno wracam ze szkoly.
ewentualnie piatek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']
Malamutka byla z wlascicielem, nie znam jej, spotkalismy ja pierwszy raz ;)
Ma na imię Najki (czy jakoś tak, nie wiem, czy dobrze uslyszalam) i ma 10 miesiecy. Dosc ladnie sie pana sluchala, czasem odbiegala do pieskow, ale zawolana prawie zawsze przychodzila.[/QUOTE]

A ja ją znam bo to nasza siostra cioteczna :cool3: Najki jest bardzo grzeczna i super sunia do zabaw.z mamutem nie ma problemu zeby nauczyc przychodzic na zawołanie trzeba tylko pokazac mu ze to sie opłaca... dla niego oczywiscie :eviltong:

My sie moze pojawimy w niedziele, ale nie obiecuje bo nie wiem do której bede miała zajęcia

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam twoją galerie i widzę że masz sliczną sunię i pieknego psiaka mamuta, napisz plis jak sobie radzisz z psem jeżeli chodzi o kontakty z innymi psami-nie jest agresywny? bo mój Bras najpierw chce pokazać że on tu jest najważniejszy i dopiero po jakimś czasie jest gotów do zabawy, ale z początku jest gorąco :) zastanawiam się jak soptykają się ludzie np. na polach to jakim cudem 20 psów latajacych sie nie pogryzie?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']zastanawiam się jak soptykają się ludzie np. na polach to jakim cudem 20 psów latajacych sie nie pogryzie?:crazyeye:[/quote]

my kiedys chodzilismy na takie spotkania na naszych polach, bywalo tam i z 15 psow. wszystko bylo ladnie pieknie, dopoki psy byly szczeniakami. potem zaczely sie sprzeczki, psy zaczely sie troche ustawiac, ale do niczego naprawde powaznego nie doszlo, jednak nie podobalo mi sie zachowanie niektorych wlascicieli, ktorzy zupelnie nie reagowali na niefajne zachowania pupili. juz dawno przestalismy tam chodzic, ale czasem na spacerze spotykamy starych kumpli, zazwyczaj tylko sie obwachaja i ida dalej, juz sie ze soba nie bawia.

Link to comment
Share on other sites

Hej Aaricia:) Sorry, ze ten weekend nie wypalil, ale mysle, ze to nic starconego... Moglybysmy ustawic sie w ta sobote/niedziele, z tym, ze sytuacja podobna jak u Ciebie, od ok. 17 jestem wolna...

Jesli chodzi o park olszyna, to fajnie sie sklada, bo mieszkam w poblizu:):):) czekam na odpowiedź:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essikera']Orlik, Jantar - osiedla na Gocławiu - ok Bora-Komorowskiego, Jantar bardziej od strony Wału miedzeszyńskiego.[/QUOTE]

my też :D koło Promenady :D

a my się tak spotykamy na kilka psów, maksymalnie to chyba 13 było. psy się znają albo i nie - nie ma żadnych tarć, ale właściciele rozsądni - pilnują co się dzieje. są małe, takie jak moje, ale są też onki i jeszcze większe...

Link to comment
Share on other sites

A i mam pytanie, czy bierzesz ze soba dwa psiaki czy jednego? Ciekawe jak nasze psice sie dogadaja?:) heh, jesli chodzi o mojego Bandziora, to cos mu sie zaczyna za przeproszeniem w tylku przestawiac, bo juz nie jest taki ufny (11 mies.)... Sam awantur nie wszczyna, sprowokowac sie go nie da, bo ucieka (nie zdaje sobie jeszcze chlopak sprawy ze swojej sily-i dobrze), ale jednak juz taki inny:) ciezko to opisac:d he, ale mimo wszystko, chcialabym, zeby juz zawsze uciekal nawt przed ratlerkiem niz byl agresorem...
Pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie jakis odzew, juz myslałam że was wszystkich gdzieś wywiało :multi:
Ja w niedziele kończę praktyki ok 15, wracam do domu i ok 17-17.30 mogę być gdzieś-czyli albo na Kępie Potockiej, albo oblukać ten teren przy parku Olszyna-tam jest podobno psi żłobek i ogrodzony teren więc można tam psiaki puszczać, z resztą z Kępy na Olszynę nie jest jakos wybitnie daleko więc można się przemieścić jakby co, w sumie do 19 jest widno, a na Kępie są latarnie to chyba po 19 tez można chwile połazić-nie? to jaki plan? gdzie chcecie sie spotkać? ja wezmę Wantę-moja sunie, łagodna i zabawowa, ale wiadomo ze musi sie polubic z innym psiakiem, Brasa to chyba będe musiała zabierać jak tylko sunie będą bo jego długo trzeba do samców przekonywać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...