Jump to content
Dogomania

VII Zlot Bullterierów-W-wa


wi_wa

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh czytam sobie wasze posty i widze że jakaś czarna seria-chorób naszych bulasków.
Moje bulisko nie wiem jakim cudem nabawiło się krwiaka na uchu i za jakieś tydzień czeka go operacja (chirurg juz go oglądał) a przez ostatnie dni może z powodu tych upałów nabawił sie też jakiegoś zapalenia jelit-nie jadł przez 4dni i wyrzucał z siebie wszystko na dwa końce. :cry:
Teraz jest lepiej, jest na diecie ryżowej, wreszcie go przytkało po zastrzykach weta ale jest jeszcze jakiś osowiały i osłabiony.
Trzymam kciuki szczególnie za szybki powrót do zdrowia twojego bulcia Leni.Będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za wszystkie bullaski :kciuki: Ozzy też w ubiegłym tygodniu miał jakieś zaburzenia żołądkowo -jelitowe /początkowo myśleliśmy że coś capnął niestrawnego,ale okazuje się ze sporo psiaków miało podobne problemy/.Był na diecie 0 przez 3 dni , potem ryżyk i kilka dni był spokój /oczywiście dostawał zastrzyki/, a wczoraj znów zaczęły się problemy :( ,tyle że jest wesolutki , skory do zabawy.
Wracajcie do zdrowia psiaczki :wink:

Link to comment
Share on other sites

O Berci jest inny watek, ale dorzuce, ze Bigos tez w ubieglym tygodniu mial okropne gazy i luzniejsze kupki, mimo ze dieta pozostala bez zmian. Chyba juz nawet powietrze naszym potfforom szkodzi :roll: A kundlica czystej krwi sie trzyma - no, moze poza urojona i mlekiem, ale to juz wpisane w grafik pocieczkowy na stale ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już po zlocie. Było 10 szt. bulków i duzo więcej osób towarzyszących.
Wymienię te co pamietam: Butcher, Tośka, Drago, Zina, Munio, Lonia, Moryc, Fanta, Rona, i młoda biała suczka( nie pamietam imienia). Trzy były biało-rude, trzy białe z czarnymi znaczeniami, dwa biało-czarne, jeden pręgowany z białym (najmłodszy Muniek) i płowy Butcher. Największym Casanovą jest Drago. Gwałci wszystkie suki. Trochę bylo witrznie, ale na szczęście niae padało. Zdjecia będą, jak ci robili wstawią. Nastepny zlot we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fair'][quote name='tufi'][quote name='wi_wa']Zdjęcia ze zlotu są już wstawione na [url]www.forum.bullterrier.pl[/url][/quote]
Nie wszyscy maja tam dostep :roll:[/quote]
czas się zalogować :wink:[/quote]

A jesli ktos po prostu nie chce? 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam więcej zdjęć, ale mam zakwasy max, więc dzisiaj za bardzo nie dam rady nic wrzucać :wink: pokażę tylko najlepszą fotkę, jaką udało mi się w trakcie dzisiejszego zlotu zrobić 8)

[img]http://www.cavano.pl/fotki/moje/moryc01.jpg[/img]

p.s. a co ja mam powiedzieć Dragulcowi??? Panie takie śliczne a on ma się gapić na ptaszki??? no po prostu chłopak kochliwy jest i tyle, ale lubi tylko panie(czasem płeć mu się pomyli :lol: ) przedmioty domowe są pod tym względem zupełnie nieinteresujące :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...