Jump to content
Dogomania

Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika083']zapisze sie u Toffinia.

czy chlopak ma allegro?[/QUOTE]

Ma, Lu_Gosiak zrobiła, ale jak się skończy, to przydałoby się nowe, a Lu nie ma do końca lipca.

[quote name='Lu_Gosiak']na prosbe anett wyroznione allegro Tofika:)
[url]http://www.allegro.pl/item1142952934_tofiik_nie_szczeniak_pies_czeka_na_domek.html[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']CZERWIEC NIE ZAPŁACONY dług 450zł - [COLOR=red]JUŻ MAMY ZA CO ZAPŁACIĆ CZERWIEC :lol:[/COLOR]

[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]NA LIPIEC CIĄGLE NIE MA :-([/COLOR]

DEKLARACJE STAŁE
150 zł Asik 007
10zł Kamila28
10zł Iwka100
50 zł Li1
10 zł Ocelot
5zł Ranias (wpłata 20zł za 4 miesiące)
15zł Ludawa
15zł Lolalola

RAZEM 265zł z przedpłatą Ranias 280zł


WPŁATY JEDNORAZOWE:
Sonikowa 30zł
Lolalola około 35zł
Dorota1 20zł
Paja 10zł
Ewtos 30zł
Zuzanna11 90zł
Leonarda 15zł

RAZEM 230zł


[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

RAZEM MAMY 510-450 za czerwiec= 60 zł na lipiec

Trzuba nadal szukać bo żeby zapłacić za czerwiec wykorzystaliśmy stałe na lipiec.
Natępne stałe dopiero w sierpniu.
Dziewczyny ktoś miał zrobić bazarek ja nie umiem, poszukam trochę rzeczy.[/QUOTE]
To chyba jest najnowsze, wykopałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To chyba jest najnowsze, wykopałam.[/QUOTE]

Dzieki mmd,a moze tak cioteczka Zuzanna wszystkim jasno i wyraznie zaktualizuje 1 post?

Taki sam bałagan ze wpłatami jest na watku Cykora!!! Ludzie zlitujcie sie... ja nie mam na tyle czasu by przeszukiwac watki od przodu do tyłu i szukac wpłat to powinno byc na 1 stronie najlepiej miesiacami wpływy i wydatki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Pisałam trzy dni temu do Czarodziejki, że mogę przejąć wątek bo Zuzia chyba rzadko bywa. Ale do dziś nie ma odpowiedzi...???[/QUOTE]

No zdecydowanie byloby lepiej dla Toffika, jak by ciotka prowadzaca watek bywala czesto na forum a juz super jak by byla na tym watku.....................

Link to comment
Share on other sites

Porządkuję dla Asi na jutro:


DEKLARACJE STAŁE
150 zł Asik 007
10zł Kamila28
10zł Iwka100
50 zł Li1
10 zł Ocelot
5zł Ranias (wpłata 20zł za 4 miesiące)
15zł Ludwa
15 zł Lolalola
20 zł Aquifere


[quote name='asik007']No jestem, ogłoszenia wszystkie które dostałam na e-mail aktywne.

Rozliczenie

Na lipiec ze stałych i jednorazowych zostało 60zł

NOWE DEKLARACJE JEDNORAZOWE
Oska1983 20zł.
Mmd 90zł.
Bico 20zł.
Anna10025 20zł
Aquifere 20zł deklaracja stała

Na lipiec mamy 230zł.
Pięknie dziękujemy.

[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies
ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

numer konta Fundacji :
[COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR][/QUOTE]
Toffik nie jest pod opieką fundacji, konto użyczone do wpłat.


STAN KASY:
Było 230.
Do tego należy dodać:
50 zł Kundelkowa Skarbonka
20 zł Szarotka
+ 10 zł Ocelot (deklaracja za lipiec wyjdzie z końcem lipca)

Mamy na lipiec 310
Brakuje 140

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Gdzie znajde jakies pozadne rozliczenie z ostatniego miesiaca w 1 ani 2 poscie nic nie ma?Chciała bym sie dowiedziec czy moja deklaracja wogóle wpłyneła?[/QUOTE]
Twoja deklaracja została ujęta już wcześniej jak widzę i została "zaksięgowana" na czerwiec. Niczego nie ryzykujesz, bo jeśli jest już ujęta w wydanych pieniądzach to płatnik faktury od jamora musiałby pokryć z własnej kieszeni.

Staram sie to w miarę układać, ale ten pierwszy post musi być na bieżąco uaktualniany.
Wlazłam na zaproszenie Szarotki niecały tydzień temu, ja tu nie zarządzam, ja jestem niższy personel pomocniczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czesc Toffinku:).........
ja wszystko rozumiem i sie lituje nad biednymi ciotkami wertujacymi watki w sprawach rozliczenia,jednakze w zadnym poscie nie ma ujetej mojej wplaty......wplacilam we wtorek 35 zl,wiec jesli cos jest nie tak to chcialabym wiedziec,pieniadze na ulicy nie leza......przed minuta dowiedzialam sie,ze inny pies tez dostal mojej wplaty wiec bede sie dochodzic na poczcie co sie stalo z kasa i tu tez bym mogla tylko nie wiem na czym stoje..........

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście na wątku dużo niejasności i to od samego początku. Zuzia niestety nigdy nie uaktualnia pierwszego wątku.
Czarodziejka się do mnie nie odezwała ale nie spocznę póki wątek nie będzie na mnie przepisany.
mmd rozmawiałyśmy wczoraj, o kimś innym do kogo bym mogła napisać w sprawie przepisania wątku bardzo proszę o podanie jeszcze raz niku tej osoby.

Co do rozliczeń na początku wątku poprosiłyśmy wspólnie fundację czy mogła by przyjmować nasze wpłaty na Toffina, żeby było uczciwie i bez obaw, że nagle ktoś znika albo kasa znika.
Magda z fundacji ma dziś wejść na wątek i wpisać wszystkie wpłaty.
Niestety Madzia ma w tej chwili czasu żeby wpisywać wszystkie wpłaty co wieczór. Więc możemy od dziś zbierać wpłaty na konto prywatne, rozliczenia powinny być szybciej. Czy jest osoba , która mogła by się tym zająć?? Jeśli nikt się nie zgłosi mogę to być ja. To mój pierwszy raz ale jeśli będzie trzeba to dam radę.
Lolalola Twojej wpłaty nie ma ponieważ tu na wątku były tylko delaracje a wpłaty będą dopiero dziś.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia zrobię po tym jak Madziek wstawi wpłaty.
Pewnie pieniązków jest trochę więcej niż to co pisałam.
Bo kilka osób deklarowało, że coś wpłaci ale nie napisali ile.
Poczekajmy do wieczora.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, napisałam do Szamanki może przeniesie na mnie wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...