Jump to content
Dogomania

Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczne dzięki. :Rose:
Buziaczki od Toffinka.:buzi:

[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

numer konta Fundacji :
[COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Śliczne dzięki. :Rose:
Buziaczki od Toffinka.:buzi:

[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

numer konta Fundacji :
[COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR][/QUOTE]


Dziękuje chyba ślepa byłam :(

Link to comment
Share on other sites

Idzie do mnie paczka, tzn. wysłałam adres.
Książki ciężkie są wysyłka zeżre zyski, jak tu zrobić, żeby było dobrze?
Nie chce robić bazarku na samych fotach, bo któraś czegoś nie wyśle, a na swoją opinię ciężko pracuję;) Przepraszam, że tak obcesowo to piszę, ale wole tak, niż później strzalac focha:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']

[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

numer konta Fundacji :
[COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR][/QUOTE]

wpłacę 20 zł jednorazowo, więcej nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Zrobiłam przelew. Miałam wysłać 50, ale jest prawie połowa lipca, a na psim koncie nędza, więc palec mi się omsknął i poszło 90.[/QUOTE]

Ciociu jesteś kochana. Poproszę na PW jakiś kontakt do Ciebie w sprawie bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam cały wątek...Odniosłam wrażenie, że [COLOR=red]grupa ofiarnych cioteczek[/COLOR] przez 84 strony dwoi się i troi i " odchodzi od zmysłów", co jeszcze można zrobić:shake::shake:...Niektórym nawet zdarzają się pomyślne pomyłki dla Toffika i posyłają 90 zamiast 50 zł:multi::multi:
Wysłałam mnóstwo zaproszeń; tylko kilka osób odpowiedziało:shake: a może należało chociaż dobrym zwyczajem zaznaczyć swoją obecność na wątku:mad:
Wybaczcie moje słowa pełne goryczy- ten wątek nie może się ciągnąć w nieskończoność i [U]wszystkim nam na tym zależy[/U]
Bazarek podreperuje trochę sytuację pieska, ale jej nie uratuje..:shake:
Powysyłam jeszcze trochę zaproszeń, chociaż bywaja i tacy na dogo, którzy traktują uprzejme zaproszenie, jako zniewagę i obrazę osobistą:shake::shake: :angryy:
Nic to......najważniejszy jest Toffik, bo dogo ma służyć tej psiej sprawie.
Pozdrawiam Was serdecznie i [COLOR=red]TOFFIKA[/COLOR] też:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'](...)
Wysłałam mnóstwo zaproszeń; tylko kilka osób odpowiedziało:shake: a może należało chociaż dobrym zwyczajem zaznaczyć swoją obecność na wątku:mad:
Wybaczcie moje słowa pełne goryczy- ten wątek nie może się ciągnąć w nieskończoność i [U]wszystkim nam na tym zależy[/U]
Bazarek podreperuje trochę sytuację pieska, ale jej nie uratuje..:shake:
Powysyłam jeszcze trochę zaproszeń, chociaż bywaja i tacy na dogo, którzy traktują uprzejme zaproszenie, jako zniewagę i obrazę osobistą:shake::shake: :angryy:
[/QUOTE]

Jeśli dostajesz co dnia po 5 nowych zaproszeń na wątki z prośbą o pomoc finansową, a prócz tego masz rodzinę i pracujesz, a doba ma tylko 24 godziny, to nie bierz tego do siebie, ale "uprzejme zaproszenia" mogą stać się frustrujące...bo już nie możesz pomóc...kasy brak, a "hopanie" wątku bez pomysłu i koncepcji co robić i jak pomóc, to bezsens.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Jeśli dostajesz co dnia po 5 nowych zaproszeń na wątki z prośbą o pomoc finansową, a prócz tego masz rodzinę i pracujesz, a doba ma tylko 24 godziny, to nie bierz tego do siebie, ale "uprzejme zaproszenia" mogą stać się frustrujące...bo już nie możesz pomóc...kasy brak, a "hopanie" wątku bez pomysłu i koncepcji co robić i jak pomóc, to bezsens.[/QUOTE]
Tak się składa, że moja doba ma tyle samo godzin, co Twoja, a rodzina i praca to też nie tylko Twoja specjalnośc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Tak się składa, że moja doba ma tyle samo godzin, co Twoja, a rodzina i praca to też nie tylko Twoja specjalnośc....[/QUOTE]

szkoda, że nie rozumiesz tego co ogólnie mam na myśli.

już wpłacam swoją dolę, zamykam gębę i spadam z wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że ja mam czas:) We mnie możecie spokojnie orać, bo nie pracuję, a rodzina mała i dają sobie radę. Tylko nienawidze rozsyłania wątków i sama nie bardzo lubię zaproszenia. Ale bazarki zrobię i mogę ogłoszeń parę zmajstrować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Jeśli dostajesz co dnia po 5 nowych zaproszeń na wątki z prośbą o pomoc finansową, a prócz tego masz rodzinę i pracujesz, a doba ma tylko 24 godziny, to nie bierz tego do siebie, ale "uprzejme zaproszenia" mogą stać się frustrujące...bo już nie możesz pomóc...kasy brak, a "hopanie" wątku bez pomysłu i koncepcji co robić i jak pomóc, to bezsens.[/QUOTE]

wytłumaczyłam ogólnie dlaczego z rozsyłaniem zaproszeń jest tak ciężko, dorzuciłam marne 20 zł, bo więcej nie dam rady, a danka najzwyczajniej w świecie mnie zaatakowała personalnie, choć ja personalnie nic do nikogo nie pisałam:crazyeye: nie do wiary!:shake:


ja jednak poproszę, byś do mnie już więcej osobiście zaproszeń nie wysyłała, bo nie mam zamiaru być na wątku jako wór treningowy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']wytłumaczyłam ogólnie dlaczego z rozsyłaniem zaproszeń jest tak ciężko, dorzuciłam marne 20 zł, bo więcej nie dam rady, a danka najzwyczajniej w świecie mnie zaatakowała personalnie, choć ja personalnie nic do nikogo nie pisałam:crazyeye: nie do wiary!:shake:


ja jednak poproszę, byś do mnie już więcej osobiście zaproszeń nie wysyłała, bo nie mam zamiaru być na wątku jako wór treningowy:shake:[/QUOTE]
Frustracja czy agresja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...